Rozkošný plyšový méďa je dárek, který rozněžní snad každého. Pokud navíc pořízením roztomilého plyšáka ještě uděláme něco pro dobrou věc, je radost dvojnásobná. Plyšoví charitativní medvídci budou v síti parfumerií Marionnaud k dostání od 9. 11. až do Štědrého dne a vybrané finance podpoří nevidomé ze Sdružení Okamžik. Medvídek stojí 299 Kč a částka 200 Kč bude věnována na podporu plnohodnotného a samostatného života lidí se zrakovým postižením.

 

medvědObdobí okolo Vánoc je časem, kdy se nejen zamýšlíme, čím bychom potěšili své nejbližší, ale také se rozhlížíme, kde bychom mohli udělat nějaký dobrý skutek, pomoci potřebným. Pořádají se také nejrůznější akce, charitativní sbírky a jiné aktivity, na které můžeme přispět. Koupí charitativního medvídka si zajistíme hned dvojí radost – potěšíme roztomilým dárkem a ještě přispějeme na dobrou věc.

„Jsme velice rádi, že jsme naši letošní pomoc mohli směřovat právě Sdružení Okamžik, které se stará o podporu kvalitního života lidí se zrakovým postižením a snaží se propojovat handicapované se světem lidí bez postižení,“ vysvětluje Jana Kasardová, marketingová manažerka Marionnaud a dodává: „200 Kč z každého plyšového medvídka tedy půjde na opravdu dobrou a potřebnou věc.“

Sdružení Okamžik nabízí lidem se zrakovým postižením jednorázovou i dlouhodobou pomoc profesionálně vedených odborníků v rámci sociálně-aktivizačních služeb pro osoby se zrakovým postižením akreditovaných u MPSV. Pomáhá také dětem se zrakovým postižením, zajišťuje například pravidelné doprovody do školy, na zájmové aktivity, atd. Okamžik rovněž poskytuje psychickou podporu a poradenství v otázkách samostatného života lidí se zrakovým postižením.

medvěd

Reklama