Čtenářka minerálka nám popsala s kým vším s vyspala, a kde to s nimi dělala. A nebyla jen tak ledajaká „nevěrnice“, za chlapy lítala na otočku do Anglie!

V životě jsem nadělala spoustu kopanců a chyb, ale jeden ne - dokud jsem žila se svým bývalým manželem, nebyla jsem mu nevěrná. A klidně to odpřísáhnu na cokokoliv. Bohužel můj bývalý muž si to nemyslel. Nějak nedokázal pochopit, že bych se od něj po 12 letech manželství mohla odstěhovat prostě proto, že už s ním nechci být, že v tom nikdo jiný nebyl. Prošmejdil mi tehdy e-maily i mobil a začaly se dít věci...
Nejprve popřál po telefonu mému tátovi k narozeninám. Prý mu srdečně poblahopřál k dcerunce nevěrnici a lhářce, která rozvrací cizí rodiny - táta pak 14 dní s nikým moc nemluvil, jen slivovice mu ve spíži ubyla...
Pak začal kontaktoval jednu mou známou skoro na druhém konci republiky - vdanou a s 15ti letým synem. Že prý jí spím s manželem... Dala mi pak číst jeho maily, jak mě a jejího muže údajně sledoval, jak se milujeme v autě na parkovišti (na sídlišti uprostřed paneláků - jestli to totiž nevíte, tak jsem skrytá exhibicionistka - hihihi - také jsem o tom do té doby nevěděla), dokonce prý v popelnicích před paneláky našel nějaký kondom...
U další kamarádky jsem právě pila kafe, když jí přišla na mobil od něj SMS: „Moje žena je právě s tvým mužem, ověř si to.“ Odepsala mu něco jako že se mě zeptá hned, jak položím ten hrnek s kafem, abych nerozbila smíchy, až mi to bude vyprávět.
Zajímavá byla i teorie, že ráno jdu do práce, v 16.00 hod odpoledne v ní skončím, jedu na letiště (cca 1,5 hodiny cesty), letím do Anglie (další cca 2 hodiny), tam se s kýmsi vyspím a letím hned zpátky, abych mu doma udělala večeři (to by večeřel asi tak ve čtyři ráno). I když vlastně proč ne - možná jsem převtělený Superman!
Skutečnou perlou byly jeho telefonáty - obvolával čísla z mého mobilu. Já nic netuše přišla ráno do práce a najednou telefon od jednoho VIP klienta naší firmy: „Dobrý den, paní S., nedá mi to, ale musím Vás na něco upozornit. O víkendu mi volal nějaký člověk, předtavil se jako muž, a že prý pro mě má dobrou zprávu - nemám se prý obávat, nejste se mnou těhotná, protože jste použila stejné množství hygienických potřeb jako minulý měsíc. Možná to byl hloupý žert, ale myslím, že byste o tom měla vědět.“ Netuším, kolika lidem volal, tenhle jediný mi o tom řekl.
Ne, nebyl nemocný, jen nešťastný, protože jsem konečně přestala jen vyhrožovat rozvodem a skutečně jsem od něj odešla. Je mi líto, že reagoval právě takhle, ale myslím, že toho s odstupem litoval pak i on. Každopádně vás ubezpečuji, že tyhle moje vybájené nevěry mi svého času připravily hodně „horkých“ chvilek.
minerálka
Text nebyl redakčně upraven


Hezký den minerálko, přeji. Po přečtení jsem nevěděl, zda jste byla větší chudák vy, která jste jeho chováním trpěla, nebo on, který žil v tak nepřátelském smyšleném světě. Žárlivost je pěkná sviňa, a rozbila již nejeden vztah.  Takže mi nezbývá než vám pogratulovat, že jste se toho v podstatě nemocného člověka zbavila.

Dnes mám téma, co Vám dala, nebo vzala nevěra.

Seberete odvahu a napíšete, jak to máte vy?

  • Co vám dala, nebo vzala nevěra?
  • Poznala jste díky nevěře toho pravého?
  • Vzala vám nevěra partnera?
  • Zachránila vám nevěra vztah?
  • Až s jiným jste poznala, jaký ten váš je?
  • Zahnul vám a od té doby je pozornější?
  • Něco jiného k tématu?
  • Co si o nevěře myslíte?

Napište to do redakčního mailu:

redakce@zena-in.cz

Nejzajímavější příspěvek odměním poukázkou do online sexshopu za 1 000,- korun. Aby ten váš neměl chuť na nevěru, nebo abych vám ji zpestřil.

A pokud si to budete přát, vaši identitu nezveřejním. Tak směle do toho!

Reklama