Patříte také mezi ženy, které se třináctky nebojí? Pak si přečtěte, co všechno toto číslo obnáší. Podrobný popis třináctky přináší ve svém příspěvku čtenářka s nickem TanaMNarodila jsem se 13.7., maturovala jsem 13.5, promovala jsem  13.6. Číslo  13 je pro mě  šťastné. 

Číslo 13 odpovídá mému naturelu. 

Pár  vět o  magickém  čísle  13.

Lidé s datem narození „třináctého“ se  vždy budou muset vypořádat s mnoha problémy souvisejícími s jejich rodiči, ale na druhé straně před sebou mají i velké možnosti. Třináctka sestává z jedničky, která dává člověku samostatnost a ctižádost, a z trojky, která činí člověka společenským a duševně bystrým. Jednička s trojkou oscilují ke čtyřce, a tak mohou tito lidé využít celý potenciál čtyřky a často mívají značné organizační schopnosti. Bývají také velmi oddanými přáteli. Není nic neobvyklého, jsou-li nadáni v mnoha různých směrech, a rádi také zastávají zodpovědná místa, ale protože mnoha lidem narozeným třináctého chybí sebedůvěra, nutně potřebují podporu dobrých přátel a rodiny, nebo skupiny či organizace, v níž pracují.

V milostném vztahu bývají lidé narození třináctého milující, otevření, ochranitelští a věrní a berou svou odpovědnost velmi vážně. Velký důraz kladou na materiální jistotu a jsou ochotni tvrdě pracovat, aby své potřeby v tomto směru zabezpečili. Jsou velmi zranitelní a dovedou být občas velmi nedůtkliví a urážliví, ale viditelně se jim uleví, když zjistí, že se na vaše přátelství i na vaši lásku a podporu mohou spolehnout. Když je zaženete příliš daleko, záhy zjistíte, že jejich slova dokáží ublížit víc než rány pěstí a hůř se na ně zapomíná. S dopáleným člověkem narozeným třináctého nejsou žádné žerty.

Každé číslo má svůj význam, jako člověk, nebo jakákoliv jiná bytost na zemi. Pokusme se tomu porozumět a začneme opravdově žít.

P.S. Dnes je magické  datum 12.12.2012. Vím, že k magii  běžného života  patří ranní a studený start  auta, klouzání po  neodhrabané silnici, neudržované  pražské  chodníky,  ale i zajímavá práce, porozumění a  láska v  rodině.

Hezký den,

Tana M   

Milá Tano M, díky za krásné vyložení čísla 13, kterého se hodně lidí obává. Ode dneška snad už nebude

Text nebyl redakčně upraven

Co vy a magická čísla milé ženy-in? Máte své šťastné číslo? Jedno, nebo je jich víc? Věříte na magii čísel? Jaké je vaše životní číslo? Odpovídá vašemu naturelu? Máte naopak číslo, které vám přináší smůlu? Je to pověstná třináctka, nebo jiné číslo?

Má vaše datum narození hezkou nebo zajímavou sestavu čísel? Přičítáte mu nějaké zvláštní vlastnosti?

Jak se cítíte dnes, 12.12.2012? Zažila jste něco zvláštního?

Napište nám na toto zajímavé téma. Na vaše příspěvky se těším na adrese: redakce@zena-in.cz

Reklama