Dobry den,

snad svuj prispevek posilam jeste v case, kdy bude zaraditelny. A pripadnym
darkem by mel byt vibrator :-)

Pekny den a noc plnou erotickych snu a zazitku preje Vase ctenarka b.

PS: Dekuji, ze pod timto clankem budu podepsana jako B.

PSS: V pripade, ze bych se stala vyherkyni, slibuji, že napisu clanek - na
tema zhodnoceni darku - a pokud bych tak neucinila, tak bych od redakce
ocekavala nejaky trest (treba uverejneni tohoto clanku s mym jmenem).

 


 

V sexu nejsem příliš zkušená, měla jsem pouze jednoho partnera a věřila jsme plně tomu, že to bude první a poslední. Ale jak už tomu osud chtěl, samozřejmě to skončilo úplně jinak. Dnes Vám klidně do očí odsouhlasím to, že to zřejmě bylo to nejlepší, co mne mohlo potkat. Pannou jsem byla přes 22 let a nemohu si pomoci, ale na dnešní dobu si říkám, že jsem to skutečně vydržela dlouho.

Tím mým prvním partnerem byl zkušený muž, kterému ale zpočátku trvalo než byl schopen svůj nástroj mít připravený k akci. Nicméně, mně, nezkušené začátečnici, se vybavovaly všechny ty články, jak bych jej zranila, kdybych mu dala najevo, že není schopen být připraven. Takže první sexuální zážitky byly spíše mazlením než sexem jako takovým. Ale nakonec jsem se dočkala. Zážitků bylo nespočetně a já teď mohu jen bilancovat – kolikrát jsem předstírala orgasmus a kolikrát ne. A ve výsledku – nepředstíraně to bylo jednou, možná jeden a půlkrát J

 

A jak k tomu tehdá došlo? Měl opravdu krásnou postel, ta mi teď docela chybí a onoho večera jsem zřejmě ležela na hraně obou postelí a docela mě to tlačilo do zad. Nicméně se mi nechtělo v nejlepším přestat. Takže jsem to s tlakem do zad přežila – a docela pěkně, tehdá jsem orgasmus zcela jistě nepředstírala, jen mohl trvat o něco déle. L Pak už jsem jen doufala, že se to třeba ještě někdy zopakuje a užiju si to ještě víc. No, ale tak tomu nebylo.

           

Jenže ženy jsou šikovná stvoření, která si dokáží poradit v mnoha situacích, takže orgasmu jsem přeci jenom ještě jednou dosáhla. Četla jsem moc pěknou knihu, která mně vzrušovala – vžívala jsem se do role hlavní hrdinky až jsem to jednoho večera nemohla vydržet a i přes hrozbu hříchu ze sebeukájení jsem se ujala uspokojení mého těla. V hlavě jsem měla onen příběh, na pomoc kuličkový deodorant. Tehdá jsem to sama dovedla do konce. Jediné, čím si připadám tak trochu divná je to, že mi musel pomáhat kuličkový deodorant. Ještě jsem nenašla odvahu navštívit nějaký obchůdek, kde bych si mohla potřebné „uspokojovadlo“ zakoupit (než se objeví nějaký ten princ na bílém koni).

 

Takže milé čtenářky, pokud Vás oslovil můj příběh, možná mi pomůžete svým hlasem k vibrátoru a pak, slibuji, napíšu redakci recenzi s uvedením mého jména – jak to všechno dopadlo. A plně věřím, že vibrátor bude více spolehlivý než můj expřítel.

           

A teď už jen malé vysvětlení toho „jeden a půlkrát“ – za tu polovinu mohl muž a za zbytek oblíbený kuličkový deodorant! J 

 

 

Reklama