Bulvár

Mé „něco" mi vždy pomůže

Dnes si povídáme na téma víra, vyznání, náboženství. První přispívající je čtenářka Tereza, kterou si podmanila jóga a zaříkavací rituály.

Že bych věřila přímo v boha, tak to se říct nedá. Věřím v něco, co se nedá specifikovat, ale vždy mi to pomůže rozhodnout se a podpoří mě to v krizových či stresových situacích a také mi to říká , „že to bude dobrý“. Takže jsem asi ateista, ale v rodině se najde pár osob, co tohoto vyznání nejsou. Jinak určitě věřím v alternativní medicínu a na léčivé byliny. V poslední době mě také dost dostaly některé zaříkávací rituály nebo si mě podmanila jóga.

To, že nevěřím v boha nebo nejsem v nějáké víře, to je spíše záležitost od mé rodiny, neboť jsem v ničem takovém nevyrůstala nebo jsem k tomu nebyla nucena, ale hlavně vedena. A abych řekla, tak mi to ani nechybí, protože někteří lidé v sektách a vírách jsou dost otravní a připadá mi to jako ztráta času, kterou nahradím jinými smuslyplnými činnostmi. Jinak mám doma určitě vystavené fotky z křtin mých známých nebo fotky od mé rodiny, vonné svíčky se také najdou, a dokonce by jste u mě našli sošku Budhy. Takže nic nepřeháním, ale v něco možná prostě věřím. :)

Tereza. Karviná.

Poz. red.: Text nebyl redakčně upraven.

Děkujeme. Dnes si celý den budeme povídat o tom, v co věříte. Své názory, příběhy, postřehy či vlastní zkušenosti, které můžete doplnit i fotkou, posílejte na e-mail, který už dobře znáte

redakce@zena-in.cz

Vaše příspěvky budeme v průběhu dne zveřejňovat a na ty nejzajímavější už tradičně čeká odměna.

 

 

   
12.11.2009 - Blog redakce - autor: Eva Soukupová

Komentáře:

 1. avatar
  [3] enka1 [*]

  Sml22

  superkarma: 0 12.11.2009, 11:03:15
 2. avatar
  [2] Věrulinka [*]

  FAXÍK — #1 Sml22Sml67

  superkarma: 0 12.11.2009, 09:37:25
 3. [1] FAXÍK [*]

  hezky napsáno, nic se nemá přehánět Sml22

  1. na komentář reaguje Věrulinka — #2
  superkarma: 0 12.11.2009, 09:22:39

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme