Domácnost

Mé milované lodičky...

Krásný, i když již mrazivý po ránu den přeji všem.

V podstatě se témata opakují, již jsem jednou o mé největší pohromě psala, kdy mi šlehaly plameny z baterie nad vanou plné vody, kdy mi šlo o život.

Dnes napíši o bývalé Besince, která se již několik let na mě dívá z nebe. Byla malé štěně a jak všichni víme a známe, co jim přijde pod zuby, to zničí.

Kamarádka jela do Itálie a slíbila mi, že mi tam koupí nádherné spodky lodiček. Prodávali je jednolité a na vysokém podpatku. Jak slíbila, přivezla. Měla jsem nesmírnou radost a u známého obuvníka jsem si na míru nechala udělat vršky bot, z černé kůže. Byly to mé nejoblíbenější lodičky, které kamarádky obdivovaly. Nechala jsem si je udělat páskové, dle mé představy, doslova jsem si je nakreslila na papír s panem obuvníkem. Byly pohodlné, netlačily jako boty, které jsem si koupila v obchodě, žádné náplasti, prostě jedničkové lodičky.

Vždy jsem boty ihned uklidila do botníku, aby moje Besinka na ně nemohla, již pár bot okousala. Ovšem přišla jsem domů, nestačila ani nákupní tašku odložit a zvoní sousedka, pojď na kávu. Zula jsem boty, vzala domácí papuče a šla, na boty jsem zapomněla.

Povídáme u kávičky, a najednou jako když mě něco praští, vylétla jsem, jé já si neuklidila botky. Honem domů, ovšem bylo pozdě. Nejen že rozkousala kožené pásky, ale rozkousala i spodky bot, přestože nevím, z jakého to bylo materiálu, hlavu bych s nimi někomu rozsekla, jak byly spodky bot tvrdé, ale Besinka si s tím poradila hravě a mně zbyly oči pro pláč. Všichni známe, jak jsou mazaní, když něco provedou, někam zalezou, tak zalezla pod postel a nevylezla a večer se málem nechala prosit, ani čůrat se jí nechtělo.

Dnes již boty na vysokém podpatku nenosím, ale vzpomínám na krásné a zničené oblíbené lodičky, dnes se mi při vzpomínce chce smát.

Zdraví Věrulinka


Děkujeme za pěkný příspěvek :)

Mně zas psisko roztrhalo oblíbeného plyšáka - ne že by byl drahý, ale byl to můj miláček od dětství, tak jsem ho nakonec sešila. A od té doby ho pečlivě schovávám - mám podezření, že na něj ten trouba čtyřnohý prostě žárlí :).

Zničil Vám něco Váš čtyřnohý miláček? Nebo ten dvounohý? Nebo jste zažila jinou pohromu v bytě? Napište nám o tom na redakce@zena-in.cz!

   
17.10.2006 - Dům a byt - autor: Ivana Kuglerová

Komentáře:

 1. [7] 1Mona [*]

  FAXÍK: Nejenom pejci, my máme králíčka a ten malý hajzlík žere batohy, plyšáky, nabíječky, povlečení, prostě všechno!

  superkarma: 0 17.10.2006, 18:37:30
 2. avatar
  [6] bonda [*]

  To náš kocour se do bot, které rychle neschováme do botníku, okamžitě vyčůrá, ani kapka není vedle, a tím je samozřejmě totálně zničí. Nechápeme, proč to dělá, jinak chodí na záchodek.

  superkarma: 0 17.10.2006, 18:21:12
 3. [5] FAXÍK [*]

  tohle psi rádi dělají

  superkarma: 0 17.10.2006, 14:31:57
 4. avatar
  [4] Věrulinka [*]

  Ryta: uměj pejsánkové,naši miláčkové

  superkarma: 0 17.10.2006, 13:56:32
 5. avatar
  [3] Věrulinka [*]

  paviocko: hezký

  superkarma: 0 17.10.2006, 13:55:08
 6. avatar
  [2] Ryta [*]

  mě zničila čuba asi troje boty, ovladač na televizi a mobilní telefon holt byla naštvaná, že musí spát v obýváku na gauči a ne v posteli s paničkou

  superkarma: 0 17.10.2006, 13:54:29
 7. avatar
  [1] paviocko [*]

  Nám psisko jednou překousalo šňůru od telefonu. A máma pořád z práce volala na poruchy, co že se to děje.... :o))

  superkarma: 0 17.10.2006, 13:52:39

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme