Další příspěvek mi poslala čtenářka Mi-ki. Romantika jí voní tak nějak napůl...


Zdravím všechny. Dnešní téma je hezké, tak se i já připojím se svými zkušenostmi.

Za romantickou duši se nepokládám. Někdy v pubertě, to ano, to jsem byla nenapravitelný snílek a romantik. Postupem času se ale tahle moje stránka začala stahovat do pozadí a na povrch vyplulo spíš to prakticky cynické já. Možná proto, že všichni stejně romantičtí kluci byli v normálním životě nepoužitelní a kromě těch krásných gest a řečí na nich vůbec nic nebylo.

Jelikož jsem malé drobné postavy, mám dlouhé vlnité vlasy a jemný skoro až dětský hlas, tak nejspíš přitahuju romantické typy. Nebo v nich možná jen jejich romantickou stránku probouzím.

Pamatuji si, že kdysi na táboře se mi dvořil jeden kamarád velmi romanticky. Každé ráno mě budil písní pod okny naší chatky („Hoďte po něm někdo nějaký šutrák."), nosil mi vlastnoručně natrhané kytky („Smrdí jak bolavá noha."), skládal mi básničky (Nezapřela jsem v sobě tehdejší redaktorku školního časopisu a ke každému jeho „veledílu" jsem mu poskytla kritiku a doporučila jsem mu, jak to přepracovat :) ), zval mě na procházky při měsíčku („Ehm, tooo... mám alergii na tmu!") a spoustu dalších pozorností, které mi hrozně pily krev. A navíc jsem byla zakoukaná do jeho kamaráda. Pochopil to záhy. Rázem se začal chovat jako ublížený zhrzený ctitel a začal šířit pomluvy. To nám bylo čtrnáct.

Na takovou až přehnanou romantiku opravdu nemám náladu a záměrně ji dotyčnému kazím. Dělá mi problémy brát takového člověka vážně. Ale malé romantické pozornosti jednou za čas mě samozřejmě potěší. Koupel při světle čajových svíček, nějaká nečekaná maličkost pro radost, masáž chodidel, pěkný film sledovaný v posteli se svým milým, to jsou věci, které mě dokáží potěšit nejvíc. Tedy kromě těch případů, kdy něčím podobným překvapím svého milého já. Většinou si hraje na tvrďáka, ale má něžné srdce a já miluju ten jeho výraz, když ho něčím příjemně zaskočím. :)

S pozdravem,
Mi-ki

Poz. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.


Posílejte mi dnes své romantické příběhy! Protože i vášeň patří k romantice, odměním nejlepší příspěvky sadou čtyř druhů kondomů. A ten nejromantičtější příběh ze všech pak získá nejen tuto sadu, ale i dárkový balíček Rerrero s balením Ferrero Prestige a Ferrero Mon Chéri a knížku Pošta pro tebe.

Více o tématu a ankteu najdete zde: Krásné romantické ráno!

Redakční mail: redakce@zena-in.cz

Reklama