Čtrnáctá čtenářka si myslí, že propásla svou šanci díky tomu, že byla příliš slušná. Děkuji Vám za Váš příspěvek, ale věřte mi, že to byl idiot a ne chlap. Znám ten pocit nenaplněné tužby, jako dospívající jsem ho zažíval často, ale pro život by takový chlap nebyl…

Jak jsem si zkazila jedno láskyplné a eroticky nabité seznámení tím, že jsem byla slušná!?…seznámili jsme se přes internet, všechno bylo moc hezké a příjemné, všechno do sebe hezky zapadalo, bylo jaro, první schůzka, první pusa, společná večeře, procházky, výlety, divadlo, kino, randění na jedničku, pomalu jsme se poznávali -  věděla jsem kde pracuje, kde bydlí, nebyl ženatý – viděla jsem občanku, říkali jsme si všechno upřímně a na rovinu, ideální pár.

Po 14-ti dnech chození začal naznačovat, že by mi rád ukázal „sbírku motýlů“, jestli by jsme mohli jít k němu na kávu, že po mně touží. Já jsem ale odolávala (i když jsem hrozně - strašně chtěla), s tím, že aspoň měsíc randění je slušná doba, aby si nemyslel, že jsem nějaká taková…po měsíci jsem měla svátek a byl pátek, naznačovala jsem, že tedy ten večer bychom už mohli…ještě ráno jsem od něj dostala sms přání k svátku a příslib slavnostní večeře a společné těšení na noc.

Moc jsem ho měla ráda a ten večer jsem mu přislíbila „všechno“ a taky jsem to moc chtěla. Odpoledne napsal sms, že mají výjezd a neví kdy se vráti, ale že bude spěchat a obvyklá slova – mrzí, těším, líbám, lásko, miluju….

Výjezd se prodloužil na celý víkend a potom už následovaly jen smsky, jak je zavalený prací, jak mají akce a sledovačky a jak je pořád mimo Prahu. Měsíc jsem vydržela trpělivě čekat a psát smsky a emaily, musím ale podotknout, ale že ty vzkazy byly navzájem plné lásky a hezkých slov a slibů do budoucna a erotického jiskření…..

Pak se odmlčel, nereagoval., Po roce - na Silvestra jsem mu z nostalgie poslala přání do Nového roku a odpověděl,  že je mimo ČR na misi Afghanistanu, ale že v únoru se bude vracet a že mně moc rád uvidí.

Nebudete tomu věřit (a to mi bylo 38 let už žádná mladá nezkušená naivní hoka), já na něj vydržela do jara čekat. Občas jsme si napsali email a plánovali jsme co bude a jak to bude hezký.  

Přijel a následovalo zamilované volání a emaily  a slova lásky a miluju tě, chci být s tebou… a pak řada neuskutečněných na 100% domluvených schůzek a nečekaných pracovních výjezdů, mých probrečených a provzdychaných nocí… a pak jsem se asi po 6 týdnech! konečně ! naštvala a s bolavým srdcem, jsem to utnula, přestala jsem mu psát a vztah zlehka vyšuměl.

Moje erotické dusno a chvění, ale trvá po 10-ti letech dodnes kdykoliv si na něj vzpomenu.

Pekny den
Text nebyl redakčně upraven

Jméno ani nick autorky neuvádím, pokud chce, může se, ke svému autorství doznat v diskusi pod tímto příspěvkem.


Končí téma dne: Erotické dusno

Jednu z vás za chvíli – v 16 hodin za příspěvek odměním knihami Mystický sex od A do Z a Stopy duše, aneb co o nás prozrazují ruce a nohy.

Reklama