aneb Lůžkoviny, deky a přikrývky pro chladné dny od Tchibo

Když se blíží podzim a venku je stále chladněji, tak si lidé přejí už jen jedno: konečně se pořádně přitulit! A jak se to vlastně dělá, se nyní může naučit každý. S novými hřejivými výrobky to jde docela snadno. Od A jako atmosféra odpočinku po Z jako zastavit čas. V nabídce Tchibo od 11. října 2006.

Luxusní flanelové ložní prádlo
- Kdo se chce mazlit, potřebuje ložní prádlo z luxusního flanelu, protože zdrsněná čistá bavlna je obzvlášť měkká a hřejivá.
- Modro-bílo-pískově kostkované.
- Povlak na polštář cca 70x90 cm. Povlak na peřinu cca 135x200 cm.
- Cena za dva díly: asi 500 Kč.
- V nabídce také nadměrná velikost - povlak na přikrývku o rozměru  200x200 cm a dva povlaky na polštáře. Cena za tři díly: asi 600 Kč.


Termopřikrývka
- Kvalitní, měkká a nadýchaná výplň ze čtyřkomorových dutých vláken zajišťuje blahodárné teplo a ideální cirkulaci vzduchu. Optimálně se přizpůsobí tvaru těla.
- Inovativní úprava ultra fresh odolávající praní chrání před nepříjemnými pachy a omezuje vznik bakterií. Výsledkem je stálá, příjemná svěžest.
- Cena za standardní velikost 135x200 cm: asi 900 Kč.


Flanelové pyžamo
- Výborně se nosí díky měkce zdrsněnému flanelu z čisté bavlny. Kalhoty s volně provlečenou gumou pro úpravu šířky.
- S atraktivním saténovým lemováním.
- Modrobíle kostkované.
- Cena: asi 400 Kč.

Polštář pro spáče na boku
- Měkká přilnavá náplň nemění svůj objem a zachovává si tvar pro optimální podpěrný komfort při spaní na boku. Pohodlný a měkký - odlehčuje kolena. Ideální také jako opěra vleže pro těhotné ženy nebo jako polštář pro dva.
- Cca 120x40 cm.
- Cena: asi 500 Kč.

Wellness osvětlení se solnými krystaly
- Světelný řetěz s 10 solnými krystaly poskytuje teplé světlo. V dekorativní skleněné misce s odnímatelným kovovým podstavcem. Světelný řetěz lze používat také zvlášť. Včetně 2 náhradních lampiček a příslušenství na jejich výměnu. Průhledný síťový kabel s vypínačem: délka kabelu cca 2 m. Miska: cca 20x20 cm.
- Cena: asi 550 Kč.


Pohodlné pyžamo
- Hřejivé a krásně měkké!
- Kalhoty z jemného flanelu: se skrytým zapínáním na knoflíčky, elastickým tunýlkovým lemem. Z čisté bavlny. Vršek: světlemodrý, kalhoty modro-bílo-šedě kostkované.
- Cena: asi 400 Kč.


Sada vonných tyčinek
- Vonné tyčinky ve 4 různých vůních: zelený čaj, káva, vanilka a skořice.  Po deseti kusech od každé vůně. Úložná krabička a víčko z keramiky s jakoby popukaným vzhledem. Víčko lze použít i jako podložku na doutnání vonných tyčinek. Cena za 42 kusů: asi 200 Kč.


Heboučká deka
- Obzvlášť měkká a příjemně hřejivá.
- Modrobéžově kostkovaná.
- Lemování ve vzhledu velurové kůže.
- Cca 150x200 cm.
- Cena: asi 600 Kč.


Od 11. října 2006 jsou tyto výrobky Tchibo v prodeji v obchodech Tchibo v nákupních centrech v Praze (Centrum Černý Most, Centrum Chodov, Galerie Butovice, Shopping Park Zličín a Novodvorská Plaza), v Brně, Ostravě, Plzni, Zlíně a Českých Budějovicích a v široké síti prodejních míst Tchibo v prodejnách obchodních řetězců po celé ČR. Kompletní nabídku včetně seznamu prodejních míst naleznete na internetových stránkách www.tchibo.cz. Zboží je v prodeji pouze do vyprodání zásob. Všechny uvedené ceny jsou orientační.

 U nás můžete o ložní prádlo a přikrývku soutěžit! Klikněte a vyhrajte!

Reklama