Domácnost

Maximální výkon při minimální teplotě!

Zbavit se odolných skvrn na oblečení obvykle znamená zvýšit teplotu praní. To teď již není nutné. Henkel ČR právě představuje nový, dokonalejší prostředek Persil Gold Plus Cold Active, který je maximálně účinný již při nízkých teplotách. Tuto skutečnost potvrzuje test provedený nezávislou institucí WfK. Praním při nízkých teplotách ušetříte tolik energie, kolik by stála průměrná zásoba pracího prostředku Persil na celý rok. Zvládne i tak odolné skvrny, jako je např. mastnota ze salátového dresinku nebo olivového oleje, či špína z límečku košile. Nový Persil tak zajistí dokonalou čistotu, kterou můžete vidět i cítit.

pJedinečný systém odstraňování skvrn přípravku Persil Gold Plus Cold Active se aktivuje již na začátku pracího cyklu, kdy je voda ještě studená. Účinné látky odstraňující skvrny tedy začnou působit na mastné skvrny již při nízké teplotě a úplně je odstraní.

Persil Gold Plus Cold Active díky svému složení šetří energii i vaše peněženky. Můžete totiž prát při nejnižší teplotě a kvalita praní přitom neutrpí. Zajímavostí je, že praním při nízkých teplotách ušetříte tolik energie, kolik by stála průměrná zásoba pracího prostředku Persil na celý rok. V době současné finanční krize je to určitě dobrá zpráva!

Persil Gold Plus Cold Active byl vyvinut speciálně pro boj s odolnými skvrnami na bílém prádle a je k dostání ve třech variantách vůní:

 • Persil Gold Plus Cold Active
 • Persil Gold Plus Cold Active Freshness by Silan
 • Persil Gold Plus Cold Active Nature Fresh

gNový prací prostředek Persil Gold Plus Cold Active je k dispozici i pro barevné prádlo, protože barevné oblečení se pere většinou při nižších teplotách, aby barvy nepouštěly a aby se jemné látky chránily před opotřebením. Vybírat můžete z těchto variant:

 • Persil Color Plus Cold Active
 • Persil Color Plus Cold Active Freshness by Silan

Persil uvádí na trh nejnovější inovativní technologie v oblasti pracích prostředků již přes 100 let a stále zůstává nejdůvěryhodnější značkou. Uchovává totiž oblečení zářivě čisté, měkké a voňavé a pomáhá praní urychlit a zjednodušit.

Nové přírůstky produktové řady Persil Gold Plus Cold Active od společnosti Henkel ČR se na pultech obchodů objeví v červnu. Na první pohled vás zaujmou poutavá balení, kde jsou vyznačeny všechny výhody - maximální výkon při minimální teplotě. V obchodní síti je nový Persil k dispozici v různě velkých baleních. Ve variantě prášku je to 400 g za DMOC 39,90 Kč, 2 kg za DMOC 179 Kč, 4 kg za DMOC 329 Kč a 6 kg za DMOC 499 Kč.

   
27.08.2009 - Dům a byt - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. avatar
  [3] alibaba47 [*]

  Sml22S Persilem peru již dlouhá léta a jsem s ním, hlavně jeho inovacemi moc spokojena!Sml59

  superkarma: 0 28.08.2009, 07:55:47
 2. avatar
  [2] Zázvorka [*]

  Já myslela, že to bude o sexu v tomto vedru Sml52Sml52

  superkarma: 0 27.08.2009, 14:13:46
 3. [1] FAXÍK [*]

  persil a ariel mám vyzkoušený Sml67

  superkarma: 0 27.08.2009, 07:20:15

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme