Styl

MAX FACTOR uvádí novinku: Masterpiece Transform Mascara

Okamžitá okouzlující transformace řas s dramatickým WOW efektem  

Přesně 50 let po tom, co maskér a vynálezce Max Factor navždy změnil podstatu řasenky tím, že k ní jako první na světě připojil speciální kartáček, přichází nyní značka Max Factor s revoluční inovací - NOVOU Max Factor Masterpiece Transform Mascara.

Řada žen věří, že čím větší je kartáček řasenky, tím budou jejich řasy objemnější. Jen málo jich ale ví, že tenké kartáčky jsou základním tajemstvím vizážistů, díky kterému lze dosáhnout skutečně nepřehlédnutelně výrazného pohledu. Nová Masterpiece Transform, která byla inspirována uměním make-upu dle značky Max Factor, naprosto mění proces nanášení řasenky. Užší kartáček maximalizuje kontakt barvy s řasou, a už od prvního tahu dodává řasám na objemu. Úzké jádro kartáčku a krátké štětinky zachycují a dodávají objem každé jednotlivé řase od kořínku až ke konečku. Výsledkem je okouzlující WOW efekt.

Tajemství vizážistů - WOW efekt  

Během newyorského týdne módy představila kreativní ředitelka MAX FACTOR Pat McGrath nový unikátní kartáček řasenky, který se během krátkého času stal oblíbeným pomocníkem vizážistů po celém světě. Ti si totiž jako první ověřili, že pomocí kartáčku s úzkým jádrem a krátkými štětinkami se jim podaří docílit rychlé transformace a intenzivního objemu, tzv. WOW efektu.

Max FactorPro ostře sledovanou módní přehlídku Victoria Beckham pro podzim/zimu 2014 aplikovala Pat McGrath řasenku Masterpiece Transform jen na konečky řas modelek, aby omezila objem a získala vzhled dokonale sofistikované estetiky, jaký Victoria požadovala.

„Victoria chtěla, aby dívky vypadaly velmi přirozeně, skoro jako by ani nebyly nalíčené. Přála si pouze zvýraznit jejich krásu letmým dotekem make-upu. Líčení proto obsahovalo dva důležité detaily: extra rozjasnění pleti a jemné pozvednutí řas – vše ve jménu přirozené krásy, která je v současnosti nejžádanější.“

Pat McGrath

Max FactorJemně pozvednuté řasy krásně „otevřou“ oči a dodají jim i přirozený třpyt. Pat používá NOVOU řasenku od Max Factor Masterpiece Transform také u kořínků řas, když potřebuje vykreslit extra linii řas.

Co je tajemstvím okouzlujícího pohledu, jakým se pyšnily modelky na přehlídce Victoria Beckham  podzim/zima 2014? Za dramatickým líčením řas, které se tolik liší od téměř nenalíčených řas z minulých sezón, je nový trend, který naopak staví řasy na první místo. Řasy jsou skutečnými hvězdami nadcházející sezóny – od záměrně rozvířených řas na přehlídce Prady, pozvednutých na přehlídce Victorie Beckham až po luxusně svůdné u Versace a Gucci. Opravdu fantastické řasy pak hrály prim v líčení přehlídek Lanvin a McQueen. Všechny představené looky prezentovaly unikátní a alternativní půvab a každý z nich je snadné vytvořit díky nové řasence Masterpiece Transform a jejímu úzkému kartáčku s krátkými štětinkami.

Jak unikátní Masterpiece Transform funguje?

Úzké jádro a kratší štětinky kartáčku řasenky Masterpiece Transform byly navrženy tak, aby nanesly barvu na každou – byť i velmi krátkou – řasu, a to od prvního tahu a vytvořily tak opravdu mimořádný objem.

Kartáček řasenky: Úzké jádro kartáčku má kratší a speciálně rozmístěné štětinky, které okamžitě zachycují a dodávají barvu a objem každé jednotlivé řase.

Složení: Objemová technologie kombinovaná s unikátním kartáčkem zajišťují společně intenzivní dramatický objem bezprostředně po aplikaci.

Vzhled: Okamžitý objem už od kořínků řas. Výsledkem je dramaticky sofistikovaný půvab se skutečně nepřehlédnutelnými řasami.

Řada: Masterpiece Transform Mascara patří do rodiny řasenek Masterpiece obsahující již Max Factor Masterpiece Mascara a Max Factor Masterpiece Max.

Nová řasenka Max Factor Masterpiece Transform Mascara bude dostupná za 399 .

   
23.10.2014 - Krása - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. [5] Locika889 [*]

  Tak Max Factor řasenku jsem používala několik let a nikdy nezklamala, po zkušenostech z okolí, mám ale pocit, že i zde platí, že každá jsme jiná a každé vyhovuje něco jiného. Naposledy jsem na školení vyhrála tuto: http://eshop.marionnaud.cz/lancome-hypnose-noir-01-rasenka.html a musím říct, že mne velice mile překvapila, neslepuje řasy a úžasně je prodlužuje, jen ta cena :-(

  Takže se asi vrátím ke staré dobré klasice :-)

  superkarma: 0 26.05.2015, 21:47:57
 2. [4] vintage [*]

  používám jejich modrou "deep blue". odstín je totiž velmi podobný mé nejoblíbenější řasence Lumene, která už není nikde k dostání :(

  ovšem jen s kartáčkem 2000 calorie, protože tenký a mimochodem opravdu lepší u řady lash extension effect odešel rychleji, než samotná řasenka. štětinky se prostě ulamují a nakonec zůstane jen ta tyčka. tento typ bych si u MF nikdy víc nekoupila.

  superkarma: 0 02.11.2014, 14:16:53
 3. avatar
  [3] medulka [*]

  Max Faktor řasenky nepoužívám, zbytečně drahé a kvalita tomu neodpovídá, vyzkoušela jsem a byla jsem zklamaná... je to jen reklama, jsou mnohem lepší řasenky, které mi vyhovují víc

  superkarma: 0 24.10.2014, 13:40:01
 4. avatar
  [2] Danila [*]

  max factor řasenky mám ráda! Sml67

  superkarma: 0 23.10.2014, 13:25:04
 5. avatar
  [1] vladka321 [*]

  Řasenek není nikdy dost Sml59.

  superkarma: 0 23.10.2014, 10:52:54

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme