Bulvár

Max dokáže vytvořit sníh po celém bytě


Zdravim všechny v redakci a hlavně všechny ženy-in.

Dnešní téma mi káplo do noty. Já i moje rodina jsme milovníci zvířatek všeho druhu (krom hmyzí havěti). Měli jsme rybičky, andulky, kočku, která nám před dvěma lety zemřela na rakovinu. Dožila se úctihodných 19 let. No a jelikož nám bylo smutno rozhodli jsme se s maminou pro pejska. Dlouho jsme vybírali rasu, která by se hodila do bytu. Náš otec byl zásadně proti tomu. Prý když přivedeme psa, půjde on z domu. No a tak jsem si v loni na vánoce přivezla štěnátko Maxe. Byl nádherný, měli jsme ho zamluveného a nemohli jsme se dočkat okamžiku, kdy si ho přivezeme. Všemu předcházely samozřejmě velké nákupy od hraček, po vodítko, pelíšek, mističky a ostatní věci.

Samozřejmě otec s námi nemluvil, a zvlášť když Max stihl udělat tu loužičku na koberci tu v kuchyni a nebo v posteli. Barák se kácel po otcovým křikem, že pes půjde z domu. Takhle uplynul asi měsíc a Max jako by to tušil vybral si mého otce jako svého pánička. Pořád se po něm plazil, spal s ním v posteli, ale otec před námi nedovolil dát průchod svým citům k němu.

Zkrátím to, nyní to je jeho mazel nedá na něj dopustit. První koho zdraví a ptá se, jak se měl, je samozřejmě pes, pak následuje výslech typu: Byl jsi venku? Dali ti najíst? hrál si s tebou někdo? ;))
Prostě je mezi nimi láska až za hrob. Max nám dělá jenom radost, občas rozkouše botu, ale nyní si zamiloval kapesníky, látkové, ale hlavně ty papírové. Dokáže z nich vytvořit sníh po celém bytě. Zvládne vymést koš, okousat kytky, vytahat prádlo z koše a další lumpárny, ale je to právoplatný člen rodiny a kdo má pejska, jistě pochopí, že se na něj člověk zlobí tak maximálně 10 vteřin a pak je vše odpuštěno.

Nyní je mu rok a půl, jezdíme často po doktorech, je to náš malý hypochondr, jak ho veterinář nazval, jí jen samé dobrůtky, granule všeho druhu je podle něj hnus, nejraději má buchty, ovoce, zeleninu, kuřátko a jiné dobroty ;))))

Přikládám nějaké fotografie, abyste se s ním seznámili a řekněte, mohli byste mu někdy dát lepáka za to, co provádí? Ja rozhodně ne ;)). Všem milovnicím zvířátek přeji krásný den a hlavně vašim miláčkům.

1 foto - malé mininko, když jsme si ho jeli vybrat2.poprvé doma a už má pelíšek


3. už to začíná

4. a takhle jsem velký teď

5. oblibená spací póza
Xantypa


Milá Xantypo,
napřed jsem si myslela, že tam nemohu dát z časových důvodů všechny ty fotečky, ale jsou tak krásné, že mi ostatní čtenářky a pisatelky snad odpustí to malé zpoždění

   
16.06.2006 - Společnost - autor: Dana Svobodová

Komentáře:

 1. avatar
  [9] narciska [*]

  xantypa 3: ty se omlouvat nemusis, to spis redakce...ale tu to jako obycejne ani nenapadne

  superkarma: 0 16.06.2006, 19:05:34
 2. avatar
  [8] xantypa [*]

  Bridgetj: jj maxe to je taky oblibena poza hlavne v posteli

  superkarma: 0 16.06.2006, 12:48:04
 3. avatar
  [7] xantypa [*]

  pomeranca: ja minule napsala cizy ;))))))

  superkarma: 0 16.06.2006, 12:47:28
 4. avatar
  [5] pomeranca [*]

  xantypa: to bylo spíš na korektora. Já taky kolikrát žasnu co dokážu napsat... (povedlo se mi třeba: bilyni )

  superkarma: 0 16.06.2006, 11:42:14
 5. avatar
  [4] AnoliV [*]

  moc roztomilej

  superkarma: 0 16.06.2006, 11:00:36
 6. avatar
  [3] xantypa [*]

  pomeranca: omlouvam se za hrubky ale psala jsem to v praci a nejak jsem nestihla opravit vsechny chyby pisi jak mluvim timto se vsem omlouvam

  superkarma: 0 16.06.2006, 10:57:28
 7. avatar
  [2] pomeranca [*]

  sních

  superkarma: 0 16.06.2006, 10:55:51
 8. avatar
  [1] xantypa [*]

  moc vam dekuji za zverejneni vsech fotek

  superkarma: 0 16.06.2006, 10:53:56

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Náš tip

Doporučujeme