A máme tady bohužel další, neveselý příspěvek. Poslala ho čtenářka s nickem mavy1979, které kvůli tomu, že má doma malé dítě bez hlídání, řekli, že je prakticky nezaměstnatelná. Ještě, že má manžela, se kterým proti neutěšené situaci společně bojují.

Dobrý den,
my koncem měsíce s příjmem nevycházíme vůbec, jelikož žádný není. Před 4 měsíci se manželovi přestalo dařit v práci a tudíž nic nevydělával,nic moc jsme neřešili,to se v jeho profesi stává,jelikož jsme něco měli. Takže jeho příjem žádný, mě skončila podpora po mateřské v červnu,3,5 syn chodí do školky a já nemám hlídání, takže jsem prý nezaměstnatelná.

Bydlí s námi moje maminka,o kterou se starám jelikož je nemocná,její důchod je prý dostatečně vysoký,takže asi na žádnou dávku nemáme nárok. Máme malý domek,který měsíčně spolkne-teda hypotéka a poplatky kolem 15 tisíc. Manžel se naštěstí práce neštítí a tak začal pracovat rukama,každý týden na konci dostane peníze,které spolkne banka. Nikdy v životě se nám nic podobného nestalo,ani náznakem,ale letos od jara se všechno jen s..e.

Je to boj,ale máme se rádi ,jsme zdraví a věříme,že bude líp,já běhám po úřadech a nejvíc mě dostalo,že manžel i když nic nevydělává, tak jakožto podnikatel pro ně bral 12 400 korun,a tak chodíme na houby,aby bylo co jíst.

Nad vodou se držíme, jen je divný pocit, když přijde někdo,kdo byl zvyklý,že mu půjčíme a jak kouká,když říkám,nemám sama potřebuju.

Milionářkou bych klidně byla, kam peníze dávat, bych taky věděla, ale zatím nejsem, až jednou budu, tak se všem potřebným ozvu.

mavy1979

Pozn.red. Text nebyl redakčně upraven

________________________

Přeji Vám, i když se nestanete rovnou milionářkou, abyste našla dobrou práci, a za pomoci svého milujícího manžela jste všechno zdárně překonali. Tato situace nemůže trvat věčně, věřte mi.
Děkuji, že jste napsala a přeju hodně trpělivosti a duševní síly.
Saša

Téma dnešního dne: Umíte hospodařit s penězi?

  • Vycházíte ke konci měsíce bez problému?
  • Jste finančně závislá na svém partnerovi?
  • Umíte našetřit?
  • Dostala jste se někdy do zcela bezvýchodné situace?
  • Jak jste ji vyřešila?
  • Jste z těch, které mají to štěstí a peníze neřeší?
  • Za co nejvíce utratíte?
  • Je váš plat dostačující?
  • Chtěla byste být milionářkou?
  • Myslíte si, že umíte hospodařit s penězi?

Na téma, které se týká nás všech pište na redakční e.mail: redakce@zena-in.cz

Na jednu z vás čeká pěkný dárek: luxusní pleťová kosmetika planet spa s výtažky z černého kaviáru

darecek

Reklama