Čtenářka s nickem MaVy se dozvěděla o tom, že Ježíšek neexistuje, poměrně brzy. A to díky, dalo by se říct, dobře myšlenému úmyslu jejího milovaného tatínka. Více již v dalším příspěvku.

Dobrý den všem čtenářkám i Vám Sašo.
Já jsem na něj věřit nepřestala,ale to,že dárky nenaděluje jsem se dozvěděla jako 5 letá.

Byla jsem před Vánoci nemocná a jako vždy se mnou byl doma tatínek, moc jsme si rozuměli a hodně si spolu hrávali. Ležela jsem v posteli a bylo mi trochu líp a rozebírala jsem s taťkou, že by moje panenka potřebovala novou kuchyňku,a že už jsem si o ní Ježíškovi říkala, a že je škoda,že jí nemám už teď.
Tatínek by mi snesl modré z nebe a tak chudák nevydržel a ze skříně mi tu kuchyňku vyndal, naštěstí nebyla zabalená. To,že není od Ježíška nějak zamluvil,ale nahlodalo mě to.

Postupem dne mi dodal ještě další tři hračky, stavebnici, novou knížku a oblečení na panenku. Než přišla mamka,  tak mi vysvětlil, jelikož mi to nedalo, co dělají hračky v naší skříni, jako že je Ježíšek nekupuje, ale oni s mamkou,ale že je dostávám kvůli němu, že tím si připomínáme Jeho narození, a že on tenkrát taky dostal dárky. Jinak tedy Ježíšek je, ale dárky nekupuje. Mamka, když viděla jak si hrám s vánočními dárky před Vánoci, neměla moc velkou radost, ale nedalo se nic dělat.
Na Vánoce jsem dostala další.

Ted mám malého synka, ten zatím věří, že dárečky nosí Ježíšek a snad mu to ještě pár let vydrží.

Hezký den MaVy

Pozn. red.: text nebyl redakčně upraven

Určitě mu to vydrží. Protože nebude chtít kuchyňku pro panenku :)
Děkuji, že jste napsala a přeji Vám krásný adventní víkend a štědré nadcházející Vánoce.
Saša

Téma dnešního dne: Kdy jste přestaly věřit na Ježíška

Pište na redakční e-mail: redakce@zena-in.cz

Jednu ze čtenářek odměníme pěkným dárkem: dámskou koženou peněženkou Oriano od od partnera dnešního tématu, internetového nákupního portálu www.zoot.cz. a tabulkou kvalitní, hořké čokolády Merci.

darek

Ať už na Ježíška věříte nebo nevěříte, tady ho najdete. :)

zoot

www.zoot.cz je internetový nákupní portál, se kterým máme velmi dobrou zkušenost. Zboží vám doručí poštou, kurýrní službou či messengerem, můžete jej vyzvednout i osobně. Na skladě mají více než 30 000 kusů, zásilka vám přijde obratem. Osobní odběr zboží: v Praze jsou dvě odběrná místa – doporučujeme Vánoční výdejnu radosti na Hlavním nádraží (je tady zkušební kabinka). Zde si objednávku můžete vyzvednout ještě tentýž den (pokud si objednáte zboží do 11.00). Pokud vám zboží není nebo se vám nelíbí, můžete jej zde nechat a nic vás to nebude stát.

Nezapomeňte na Žena-in nákupní kolekci, kterou pro nás připravuje www.zoot.cz
Podívejte se, co jsme pro vás připravili:
http://www.zoot.cz/kolekce/1695/zena-in/888/zena-in

Reklama