Bulvár

Matyáš Valenta: Dětská hvězda zářící víc než ty dospělé

Dnes je Mezinárodní den dětí, seznamte se proto s nejznámějším českým dětským hercem současné doby, který stál poprvé před kamerou už ve čtyřech letech a úspěšně před ní stojí i dnes. Jmenuje se Matyáš Valenta.

Když jsem přemýšlela, koho oslovit na rozhovor, který vyjde 1. června, na Mezinárodní den dětí, napadaly mě stále jen jména hereckých maminek s malými dětmi. Pak mi však vytanul na mysli roztomilý, pihovatý klučík, který mě zaujal už v několika televizních i filmových rolích. Naposledy pak před čtrnácti dny v roli moderátora na jedné taneční exhibici.

mat

pihovaý klučík, který zaujal

Dostat se k Matymu, jak mu říkají známí, nebylo nijak obtížně. Naštěstí ještě netrpí hvězdnými manýry.
A já doufám, že ani nebude
.

Ahoj Matyáši. Můžu ti tykat?
Jo, určitě. (smích)

V úvodu zmiňuji, že jsem si tě vybrala i vzhledem k Mezinárodnímu dni dětí, ale jak se tak na tebe dívám, ty už vlastně dítě nejsi. V červenci ti bude 16 let, a to už se řadíš mezi teenagery. Když jsem tě viděla nedávno moderovat, byl jsi sice velmi bystrý a pohotový, ale také jsi mi připadal takový slušný. Máš vůbec nějaké teenagerovské „manýry?“
(smích)
To je taková dost složitá otázka, nedokážu si představit, co přesně myslíte těmi teenagerovskými manýry. Tak bych spíš řekl, že ne.

mod

v roli moderátora na taneční exhibici TEAM GJ v Říčanech

I tak dobře. Když tak se zeptám ještě mámy. (smích)
Zeptejte. (smích)

Maty, já vím, že to zní hloupě v patnácti letech vzpomínat, ale ty už máš rozhodně na co. Od dob Tomáše Holého jsem žádnou výraznější dětskou osobnost nezaznamenala, až tebe. Víš, kdo byl Tomáš Holý?
Samozřejmě. To byl můj velký vzor už odmalička. Líbil se mi ve všem, v čem hrál, a nejvíc asi ve filmech Pod jezevčí skalou a Za trnkovým keřem. To si pamatuji, že jsem se na to moc rád díval už jako malý.

Ty se líbíš také. Jinak by si tě nevybrala taková režisérská osobnost, jako je Dušan Klein, který tě obsadil do seriálu TV Nova Ulice. Ještě předtím jsi ale dostal menší roli v seriálu Redakce, a dokonce jsem se dočetla, že jsi hrál i v seriálu Zdivočelá země z roku 1997. Ale to ti byl přece pouhý rok.
Tak to je trošku jinak, omyl je v tom roku. Já jsem Zdivočelou zemi natáčel, to je pravda, ale až třetí sérii. To tam se mnou hrála už i sestra, které v té době mohlo být pět nebo šest let. Takže mně už bylo tak deset nebo jedenáct.  

Aha, tak to děkuji za upřesnění, měli by si to v databázi opravit. Pomineme-li reklamy, z nichž úplně první jsi točil už ve čtyřech letech, tak první hranou roli jsi dostal tedy v seriálu Redakce?
Úplně první malinkou roli jsem dostal v roce 2004 ve filmu Ich lebe, což byl teda pracovní název, v České republice šel ten film pod názvem A tou nocí nevidím ani jedinou hvězdu. No a potom přišla už větší role v Redakci.

Jak ses dostal k herectví? Kdo tě přivedl úplně poprvé před kameru? Maminka?
Ano, maminka. Přes nějakou kamarádku se dostala k hereckým konkurzům, a tak si řekla, že to se mnou zkusí. Radili se o tom s tátou a musím na něho napráskat, že on tomu zpočátku moc nevěřil. Až když viděl, že mi začaly vycházet role a začal jsem čím dál víc natáčet, tak už mě pak podporoval taky. Vlastně oba rodiče mě od začátku moc podporují.

dudek

Zlatý dudek za roli ve filmu Kája a Zabi 2008 / 40. ročník Dětského filmového a televizního festivalu Oty Hofmana v Ostrově

A po kom jsi zdědil herecký talent?
Po kom jsem zdědil herecký talent, to úplně nevím. Jakoby jediný herec, o kterém v rodině vím, to byl můj pradědeček, který hrál ochotnické divadlo, jinak žádné herecké předky nemám.

Ono kolikrát ti ochotníci jsou lepší než profesionálové, tak tam to asi bude. Budeš po pradědečkovi.  
Je to možné. S tím budu jedině rád souhlasit.

Míváš trému?
Jsem šťastný člověk, protože trému nemívám.

Zmínili jsme seriál Ulice, v jehož souvislosti nesmíme zapomenout ani na tvoji o pět let mladší sestřičku Aničku, která hraje i tvoji seriálovou sestru. Tam jsi takový její ochránce, je tomu tak i ve skutečnosti?
(smích )
Snažím se. Snažím se jí pomáhat i na natáčení, ale ne vždy je to od ní přijímáno pozitivně. I když jí radím třeba ohledně hraní a mluvení, stejně si radši tyhle věci vymýšlí sama.

ulice

se sestrou Aničkou a seriálovou maminkou Ljubou Krbovou v Ulici

Takže moc na rady staršího bráchy nedá.
Moc ne. (smích)

Natáčení dlouhodobého seriálu je časově hodně náročné. Jak stíháš školu a učení? Jsou k tobě učitelé benevolentnější?
Mám ve škole schválený individuální plán, takže celkem stíhám. Třeba když nejsem dlouho ve škole a pak přijdu a zrovna se píše nějaký test, tak ho ten den psát nemusím a můžu si ho napsat později, až se to naučím. K tomu je ten individuální plán dobrý. A také, když nemám všechny úkoly, tak mi to paní učitelky někdy odpustí. Ale na druhou stranu, když nestíhám dopisovat všechny testy a mám málo známek, tak pak se to pak musím všechno na konci školního roku doučit a jsem z více předmětů zkoušený. To je taková ta horší stránka věci, ale i tak jsem za ten individuální plán škole vděčný.

Dohnat učivo je jistě obtížné, na druhou stranu na rozdíl od tvých vrstevníků jsi měl (a máš) to dětství hezčí a pestřejší. Přece jen herectví je stále něco atraktivního. Nezávidí ti tvoji vrstevníci? Nesetkáváš se s nějakými ošklivými poznámkami?
Naštěstí ne. Já totiž chodím devět let do té samé třídy, v průběhu hraní jsem neměnil školu ani spolužáky, všechny ty lidi znám a oni znají mě. Berou mě úplně normálně, i to, že ve třídě často nejsem. Oni vědí, že se to pak stejně musím doučit.

film

s Lenkou Košťákovou v komedii Kája a Zabi (2008)

Teď vycházíš z devítky, co dál po škole? Četla jsem, že by ses chtěl stát režisérem.
(smích) Jo, to jsem říkal dlouho, ale abych pravdu řekl, tak teď trochu váhám. Ale určitě bych se chtěl pohybovat ve filmovém prostředí, hlavně u divadla, které mě poslední dobou hodně chytlo. Teď jdu na literární gymnázium Josefa Škvoreckého v Legerově ulici, které jsem si vybral i z toho důvodu, že právě z něj bych chtěl pokračovat dál na FAMU, případně na DAMU. Ale jestli chci být přímo režisérem, to teď ještě nevím.

Ono se to časem nějak vytříbí, zatím máš hodně času.
Určitě.

Kromě seriálů jsi natočil i řadu reklamních spotů, mimo jiné např. i projekt Ostrovy života s Lucií Bílou. Jaká je Lucie?
Já jsem byl při natáčení tohoto projektu úplně malinký, takže si to moc nepamatuju, ale vybavuju si, že na mě byla strašně hodná a pořád se usmívala. A dokonce potom, když už hráli v divadle Johanku z Arku, mě pozvala na představení a také k sobě na podium, kde si se mnou povídala. Ona je opravdu hrozně hodná.

Třeba jsi jí připomínal Filipa.
(smích) Tak to nevím, ale je pravda, že s Filipem jsme přibližně stejný ročník. Jak ale teď mluvíme o Lucii Bílé, tak jsem si vzpomněl, že když jsme točili právě ten spot, tak jsem seděl doma a díval se pak na to s mámou v televizi. Byl jsem ještě malý, moc si toho nepamatuji, ale vím, že jsem se tehdy mámy zeptal, jestli ti lidi, co jsou v televizi, doopravdy existují. To maminku fakt rozesmálo, protože já sám jsem natáčel, ale ještě jsem se pak na tohle zeptal. (smích)

(smích) No, Maty, oni někteří ti lidé v televizi vypadají opravdu jako neživí panáci. Ale to se netýká tebe. Ty máš nastartováno dobře. Mohli jsme se o tom přesvědčit například i ve filmu Rafťáci anebo MAHARAL - Tajemství talismanu, za účinkování v těchto filmech jsi dokonce dostal ocenění za nejlepší herecký chlapecký výkon a v druhém jmenovaném byl navíc tvým blízkým hereckým partnerem dnes již zesnulý Bořivoj Navrátil. Málokdo má štěstí si zahrát s těmito velkými herci. Prý se z vás pak stali dobří kamarádi?
Pan Navrátil byl vždycky pohodový člověk a moc dobře se s ním povídalo. Byl moc hodný a vstřícný. Dá se říct, že se z nás stali kamarádi, ale on byl vlastně kamarád s každým. Se všemi byl zadobře a já si nepamatuji, že by někdo řekl, že mu pan Navrátil vadí. Prostě jsme ho měli všichni moc rádi a také jsme si ho moc vážili.

MAHARAL - Tajemství talismanu (2007)

Kdo se ti z dospělých herců celkově líbí nejvíc? Ať už z našich, nebo zahraničních?
Nedávno jsem viděl film Frajer Luke, a tam mě úplně okouzlil Paul Newman. Já vím, že takových dobrých herců je určitě spousta, ale za všechny bych jmenoval právě jeho. On dokázal v tom filmu zahrát úplně všechno, frajera, rváče, útěkáře, citlivého člověka, prostě všechno. Byl dokonalý!

lukeTak to jsi mě velmi mile překvapil. Neřekla bych, že kluk tvé generace bude obdivovat Paula Newmana. Máš výborný vkus.
Děkuju.

Nemáš zač. Teď pojďme od Newmana ještě k Valentovi, to je jen nepatrný rozdíl…
(smích). No trochu větší.

To přijde....
Víš, co mě vždycky zajímalo už jako malou? Jak se hraje mít cizí rodiče a říkat jim přesvědčivě mami a tati, mám tě rád…, když ty opravdové mám doma. Je to těžké?
Ono to není moc těžké, protože já je neberu jako opravdové rodiče. Těm bych to „mám tě rád“ řekl doopravdy, ale tady to jenom hraju a nepřipouštím si to. Něco jiného je, kdybych si měl zvykat na nové rodiče v normálním životě, ale tohle je opravdu jenom práce. Beru to jako samozřejmost a nedělá mi to problémy.

Tak to už jsi opravdový profík. Jinak na některých internetových stránkách se uvádí, že tvým tatínkem je olympijský lyžař Aleš Valenta, ale to se mi nějak nezdá.
To je další internetový omyl, já nevím, že když už to tam někdo dává, tak že si to předem neověří. S Alešem Valentou máme společné akorát příjmení. Můj táta je doktorem v nemocnici na Karlově náměstí.

A maminka?
Dříve pracovala také v nemocnici, ale vzhledem k tomu, že moje a sestřino natáčení zabere čím dál víc času a je kolem toho hodně práce, tak už v nemocnici nepracuje a je s námi v tomhle oboru. Dělá nám takového našeho zástupce, vedoucího.

Prostě manažerku a má vás alespoň pořád pod dohledem. (smích)
(smích) Ano, i tak se to dá říct.

ukázka z filmu Rafťáci (2009)

Maty, co vím, tak kromě hraní a moderování také sportuješ, hraješ tenis, hraješ na klavír, na kytaru. Jsi opravdu všestranně nadaný.
Tenis už nehraju, ale hrál jsem ho dost dlouhou dobu. A kytara, to jsem spíš takový samouk, ale na klavír hraju už sedm let.

Do toho všeho ještě škola. Máš vůbec čas na holky?
(smích) No, to je taky trošku problém. Toho času je málo na kamarády i na holky.

Tak já už tě nebudu uvádět do rozpaků. Řekni mi ještě, jak se těšíš na prázdniny? Budou pracovní, nebo odpočinkové?
Budou tak půl na půl. Každý rok to bylo tak, že v Ulici bylo právě přes prázdniny volno. Hned jakmile skončila divadelní sezona, tak skončila i Ulice a začala se natáčet až v září. Ale letos to trochu pozměnili a volno je rozděleno do dvou částí po dvou týdnech. Jednu část už máme za sebou a přes prázdniny bude další dvoutýdenní volno. To pojedu k moři.

Dnes je Mezinárodní den dětí. Ty jsi právě na rozhraní dítěte a mladého muže. Takže co bys popřál těm opravdu malým dětem?
Určitě bych jim popřál, ať si tento den užijí, protože to je jediný den, který patří jenom a jenom jim. A nejlépe ať si ho užijí i s rodiči.

A vy se někam chystáte s Aničkou a s rodiči?
Ještě to nevím, je to možné, ale asi to bude překvapení.

Děkuji ti za milý rozhovor a zůstaň i nadále svůj. Jen tak se ti bude v životě dařit.
Také děkuju.

maty

 

Vizitka:

 • Matyáš Valenta se narodil 21. 7. 1996 v Praze
 • Natočil 23 reklamních spotů
  Jingel TV Nova (Roztančené léto, Zimní Novamba)
 • Byl hostem mnoha pořadů
  Má za sebou také roli moderátora
  př. 2006 SEZNAMTE SE – RAFŤÁCI (TV Nova), 2011 - moderátor pořadu pro mládež „Kiwi Junior“, 2012 - taneční exhibice TEAM GJ v Říčanech
 • Hrál v řadě televizních seriálů (Redakce, Ulice, Zdivočelá země, Škola na výsluní, Cukrárna)
 • V televizních filmech a pohádkách (Loupežníci, Karambol, O království z nudlí a štěstí bez konce ad.)
 • Hrál i v českých a zahraničních filmech (Rafťáci, MAHARAL - tajemství talismanu, Ich lebe, Venom ad.)
 • Můžeme ho vidět také v dokumentu Kniha mého srdce – Harry Potter, slyšet v dabingu a v neposlední řadě na divadelních prknech. (Divadlo na Vinohradech, Švandovo divadlo, Městská divadla pražská)

Ocenění:

 • 2006 - Filmový a televizní festival Oty Hofmana v Ostrově nad Ohří
  ZLATÝ DUDEK za nejlepší chlapecký herecký výkon za roli Honzíka ve filmu Rafťáci režiséra Karla Janáka
 • 2007 - Filmový a televizní festival Oty Hofmana v Ostrově nad Ohří
  ZLATÝ DUDEK za nejlepší chlapecký herecký výkon za roli Ondry ve filmu Maharal - tajemství talismanu režiséra Pavla Jandourka
 • 2008 - Filmový a televizní festival Oty Hofmana v Ostrově nad Ohří
  ZLATÝ DUDEK za nejlepší chlapecký herecký výkon za roli Káji v komedii Kája a Zabi režiséra Pavla Jandourka

poskytnuté fotografie: Archiv TV Nova a autor

Čtěte také:

   
01.06.2012 - Rozhovory - autor: Alexandra Stušková

Další příspěvky

Komentáře:

 1. avatar
  [52] ladouch [*]

  Šikovný kluk a mě se líbí jeho přirozenost.Sml58

  superkarma: 0 29.06.2012, 15:01:11
 2. [51] Danulka K. [*]

  Minulý rok jsem potkala oba sourozence v Plzni v Tescu s rodiči, byli moc přirození a zdálo se mi,že jim docela vacdí pozornost ostatních.

  superkarma: 0 28.06.2012, 14:32:52
 3. avatar
  [50] kobližka [*]

  Matinea — #49 Vidíš a na Menšíka se mohl člověk dívat pořád a byl pokaždé excelentní!!!

  superkarma: 1 04.06.2012, 23:01:58
 4. avatar
  [49] Matinea [*]

  kobližka — #48 jj máš pravdu, a s tím Donutilem také souhlas

  1. na komentář reaguje kobližka — #50
  superkarma: 0 04.06.2012, 22:58:53
 5. avatar
  [48] kobližka [*]

  Matinea — #47 Máš výhodu volby - na pořady s ním se nemusíš dívat.Stejně jako já se programově nedívám na pana Donutila.Myslím,že tak trochu "vyčichá"...

  1. na komentář reaguje Matinea — #49
  superkarma: 0 04.06.2012, 22:11:25
 6. avatar
  [47] Matinea [*]

  Matyáš je šikovný talentovaný kluk, ale už ho pomalu začíná "až moc" a i toho nejlepšího se člověk rychle přejí...

  1. na komentář reaguje kobližka — #48
  superkarma: 0 04.06.2012, 20:06:57
 7. avatar
  [46] carmi [*]

   Asi půl roku jsem sledovala Ulici  pravidelně a Matyáš se mi moc líbil. Překvapivá informace je pro mně, že Anička je opravdu jeho sestra. Nepřipadají mi podobní.

  superkarma: 0 03.06.2012, 15:24:33
 8. avatar
  [45] LudPa [*]

  Nechci nějak prudit, ale srovnávat ho s T.Holým asi nejde. Byla i jiná doba a přece jenom Holý byl o třídu výše.Sml22

  superkarma: 0 03.06.2012, 09:33:39
 9. avatar
  [44] kobližka [*]

  Řekla bych,že dělat rozhovor se šestnáctiletým klukem je docela těžké,proto Sašo díky,povedl se.

  Jinak bych nesrovnávala T.Holého a A.Valentu.Není důvod.Každý hrál (hraje) v jiné době a jiným stylem.Přece bychom nechtěli,aby každý dětský herec byl zase jenom další T.Holý.

  superkarma: 1 02.06.2012, 22:52:40
 10. [43] Trefa [*]

  Trefa:Maty je velice sikovny kluk.moc ho miluji v serialu ulice,bezva.

  superkarma: 0 02.06.2012, 22:44:11
 11. avatar
  [42] Lubička [*]

  hezký rozhovor,překvapil mně,že se mu líbí stejný film Frajer Luke,vidím,že má vkusSml22

  superkarma: 0 02.06.2012, 14:42:27
 12. [41] jithule [*]

  Matyaš je sympaták a nevěděla jsem, že jeho seriálová sestra je doopravdická

  superkarma: 0 02.06.2012, 13:11:41
 13. avatar
  [40] saruz [*]

  Matyáše vídám v Ulici a je to sympatický klučina, líbí se mi jak hraje. Sml16

  superkarma: 0 02.06.2012, 08:57:37
 14. [39] Petruš9 [*]

  nic jinýho než v ulici jsem ho neviděla

  superkarma: 0 01.06.2012, 19:10:58
 15. avatar
  [38] daska59 [*]

  Matyáš je moc fain kluk a velký sympaťák.

  superkarma: 0 01.06.2012, 18:20:37
 16. [37] PEPI11 [*]

  Matyho znám jen z ulice, uvedené filmy jsem neviděla. Takže srovnávat ho s Tomášem Holým pro mne nejde. Tomáš byl ale jednička. Měl ohromný výraz v obličeji a v očích při každé hrané situaci měl správně výstižný výraz. Maty není tak spontánní, ale je taky dobrý, je ale ve výrazech podle mne chladnější.i

  superkarma: 0 01.06.2012, 18:12:13
 17. [36] Jala [*]

  Opět bezvadný rozhovor, ostatně jako všechny Sašiny rozhovory.Sml16

  Ulici sice nesleduju, ale MV znám, je to milý kluk.Sml16

  superkarma: 0 01.06.2012, 16:50:59
 18. [35] Anai [*]

  Ulici si pouštím přes voyo (v půl sedmé ještě pracuju a hlavně nemusím reklamy) skoro každý večer před usnutím na relax nebo při domácích pracích a Matyho herectví je obdivuhodné od samého začátku. A jeho sestra je samozřejmě taky úžasná.

  superkarma: 0 01.06.2012, 14:19:03
 19. [34] step1 [*]

  Je to šikovný kluk. Pokud opravdu ještě nechytil žádné manýry, tak Sml67. V televizi ani není vidět, jak moc je pihovatý.

  superkarma: 0 01.06.2012, 14:04:26
 20. avatar
  [33] Catik5 [*]

  nejlepší v rafťácích Sml52

  superkarma: 1 01.06.2012, 12:50:34
 21. avatar
  [32] vmarta [*]

  milý klučina Sml59Sml22

  superkarma: 0 01.06.2012, 12:13:03
 22. avatar
  [31] Hanula [*]

  Sml22ano moc šikovný kluk - viděla jsem ho hrát ve Švanďáku - jednou bude moc dobrý herec

  superkarma: 0 01.06.2012, 11:33:32

Další příspěvky

Z předchozí stránky:

 1. avatar
  [30] Bobánek [*]

  Scénka s ,,bobrama" v Rafťácích neměla chybu Sml52

  superkarma: 0 01.06.2012, 11:33:11
 2. [29] Miroslava Gregorová [*]

  šikovný klukSml67

  superkarma: 0 01.06.2012, 11:21:59
 3. avatar
  [28] femme [*]

  peetrax — #26  podle mne nejde o role, nebo o dobu, ve které  hrál, ale tu přirozenost, se kterou Tomáš Holý "hrál" Sml67 Sml22

  superkarma: 0 01.06.2012, 11:10:29
 4. avatar
  [27] femme [*]

  Altamora — #18  však Tomáš Holý neměl pak v dospělosti o herectví zájem Sml58  ale myslím si, že jako dětský herec nenašel doteď konkurenci Sml22

  superkarma: 0 01.06.2012, 11:09:07
 5. avatar
  [26] peetrax [*]

  Přeju Matymu hodně úspěchů a ať se mu splní, co si přeje. Na 15 vypadá hodně zodpovědně a že mu to pálí, což není na škodu. Jo a je to sympaťák. Sml16 

  A nemyslím, že srovnávat s Tomášem Holým je fér, to je, jako byste srovnávaly třeba V. Menšíka s I. Trojanem - oba skvělí, ale každý v jiné době, možnostech, filmech... Sml80

  1. na komentář reaguje femme — #28
  superkarma: 0 01.06.2012, 10:51:54
 6. [25] Roland [*]

  Mám ho ráda v seriálu Ulice, ale na 16 určitě nevypadá.

  superkarma: 0 01.06.2012, 10:46:09
 7. avatar
  [24] hubajda [*]

  hezkej klucina na ktere se usmalo stesti

  superkarma: 0 01.06.2012, 10:34:47
 8. avatar
  [23] gaba23 [*]

  Moc hezký kluk a ty pihy Sml59Sml59Sml59.

  superkarma: 0 01.06.2012, 10:18:25
 9. avatar
  [22] delfi.na [*]

  Krupová — #19 jako malý hrál v Rafťácích ... toho si určitě pamatují všichni Sml16

  superkarma: 0 01.06.2012, 09:55:35
 10. avatar
  [21] delfi.na [*]

  Docela jsem překvapená, že Maty už má 16 roků, teda ten čas letí. Vypadá, že to má v hlavě srovnané.

  Fandím mu.

  superkarma: 0 01.06.2012, 09:54:04
 11. avatar
  [20] ToraToraTora [*]

  Pěkný klučina a přeju hudně štěstí. Ulici nesleduju ani Zdivočelou zemi,ale je sympatický a určitě jeho kariéra teprve začíná.

  superkarma: 0 01.06.2012, 09:53:43
 12. avatar
  [19] Krupová [*]

  Tak tohoto klučinu vůbec neznám, Ulici nesleduji. Znám spíš toho drobka u Ordinace a hraje i v Heleně. Moc ráda jsem měla Tomáše Holého. Škoda ho, klučíka Sml15

  1. na komentář reaguje delfi.na — #22
  superkarma: 0 01.06.2012, 09:51:33
 13. avatar
  [18] Altamora [*]

  femme — #12 Tomáš Holý byl jedinečný. Myslím ale, že jako dospělý by se jako herec neuplatnil. Spousta malých herců hraje v podstatě sebe, pak už se ukáže, že vlastně herci nejsou. Třeba takový Macaulay Culkin. Jaká to byla hvězda a kde je mu dnes konec?

  Tohoto chlapce jako herce neznám, ale zdá se mi, že to má v hlavě srovnané a že má šanci i do budoucna.

  1. na komentář reaguje femme — #27
  superkarma: 0 01.06.2012, 09:38:18
 14. [17] free [*]

  ifulinkaa — #16 Naprosto souhlasím.  Záleží hodně na rodině.  Matymu přeju aby si užil dětství a nebyl rychle dospělým.

  superkarma: 0 01.06.2012, 09:36:03
 15. avatar
  [16] ifulinkaa [*]

  šikula, ale bez podpory rodiny by se nedostal, kde je. takže pochvalné ódy i rodičům, že dětem umožnili tento život prožívat naplno.

  Maty je zajímavý kluk, ale jak bylo psáno, je vážný, Holý byl takový "zbrklý, rychlý"

  nelze srovnávat, každý hrál/hraje dobře to své

  1. na komentář reaguje free — #17
  superkarma: 0 01.06.2012, 09:05:26
 16. avatar
  [15] Hanyna [*]

  Hezký rozhovor. Musím říct, že mě Matyáš mile překvapil :-)

  superkarma: 0 01.06.2012, 09:01:18
 17. avatar
  [14] Tina5 [*]

  Jé, opět úžasný rozhovor při pátku. Děkuju za krásné počteníčkoSml67 a posílám kytičku pro potěchuSml7, tady je černo, leje a velikánská zimaSml15 nezvyk po těch letních dnech..

  superkarma: 0 01.06.2012, 08:55:50
 18. avatar
  [13] femme [*]

  ale jinak má ten kluk moje sympatie, bo Paul Newman je jeden z mých nejoblíbenějších herců Sml29  Sml67

  superkarma: 0 01.06.2012, 08:51:14
 19. avatar
  [12] femme [*]

  lidicka — #1  jj, Tomáš Holý byl prostě jedinečný Sml67 Sml22

  1. na komentář reaguje Altamora — #18
  superkarma: 0 01.06.2012, 08:49:09
 20. avatar
  [11] OlgaMarie [*]

  Mě nejvíc dostal při obhajobě knihy Harry Potter. Hlavně tím, jak byl připravený! Sml59Tam jsem si uvědomila, že není jen dočasnou hvězdičkou.Sml67

  Ještě dodám, že jsem se z něho u filmu Rafťáci málem počůrala smíchy z prosby, že nebude muset jít k paní babičce!Sml52

  superkarma: 0 01.06.2012, 08:42:59
 21. [10] Beetty [*]

  Souhlasím, sympatický chlapec Sml59

  superkarma: 0 01.06.2012, 08:42:08
 22. avatar
  [9] Věrulinka [*]

  Velice příjemný klučina a krásně hraje v Ulici Sml67

  superkarma: 0 01.06.2012, 08:33:06
 23. [8] Saritka [*]

  Šikula, držím palce.Sml16

  superkarma: 0 01.06.2012, 08:29:03
 24. avatar
  [7] Florencie [*]

  Jeden z mála dětských herců, který je i sympatický Sml67

  superkarma: 0 01.06.2012, 08:26:32
 25. avatar
  [6] evelyn [*]

  Sympatak a chytrej klukSml67

  superkarma: 0 01.06.2012, 08:04:17
 26. [5] helča 65 [*]

  lidicka — #1 Sml16 Tomáš Holý byl živel, taková neřízená střela a svou bezprostředností si dovedl získávat lidi. Matyáš je úplně jiný, mnohem vážnější. Mám ráda oba hlavně pro tu jejich odlišnost. Sml59

  superkarma: 0 01.06.2012, 07:43:52
 27. [4] IVECO [*]

  šikovný a sympatický klukSml16

  superkarma: 0 01.06.2012, 07:42:20
 28. avatar
  [3] rorysa [*]

  Moc sympatický klučina Sml22

  superkarma: 0 01.06.2012, 07:34:07
 29. avatar
  [2] Jindriska8 [*]

  Mladý a talentovaný herec,přeji,aby mu to vydrželo.Sml22

  superkarma: 0 01.06.2012, 07:19:06
 30. [1] lidicka [*]

  Je dobrý herec, ale na Tomáše Holého nemáSml80

  1. na komentář reaguje helča 65 — #5
  2. na komentář reaguje femme — #12
  superkarma: 1 01.06.2012, 06:45:53

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme