Zdraví

Mátová masáž uleví unaveným nohám i mysli

Spa & Beauty Clinic klubu Holmes Place Premium v každém ročním období reaguje na aktuální potřeby svých klientů a svou bohatou nabídku služeb pravidelně rozšiřuje o příjemné procedury, které uleví unavenému tělu a duši. I toto léto se tedy můžete těšit na novinku, která osvěží, ochladí a pomůže odbourat stres a únavu - mátovou masáž nohou.

spa

Období, kdy naše nohy dostávají zabrat nošením letních střevíčků, sportováním nebo létáním na dovolené, je tím nejlepším časem pro zvýšenou péči. Ta začíná u pravidelné pedikúry, ale nemusí tím ani zdaleka končit. Při mátové masáži se používá směs mátových esenciálních olejů smíchaných s čerstvě nasekanou mátou. Svěže vonící směs osvěží mysl i organismus, uvolní zatuhlé svaly nohou a chodidel a dochází při ní k příznivé stimulaci mízního systému.

V nabídce naleznete jak kratší variantu v délce 30 minut, tak delší hodinovou proceduru. Poloviční doba přijde vhod těm, kdo nemají dostatek času a rádi by rychle ulevili unaveným chodidlům, nebo právě skončili náročný trénink a potřebují promasírovat namožená lýtka. Delší varianta klientům nabídne dokonalou relaxaci - kromě chodidel se při proceduře důkladně masíruje zadní část lýtek, která si zaslouží delší péči. Pro intenzivní uvolnění a zvýšení chladícího osvěžujícího efektu se doporučuje masáž propojit se zábalem. Po dobu působení zábalu vám terapeut navíc poskytne i uvolňující masáž hlavy a šíje.

spaCena půlhodinové mátové masáže činí 730 Kč pro veřejnost, členové Holmes Place Premium Anděl ji pořídí za 660 Kč. Hodinová procedura vyjde na 1090 Kč, členská cena je 990 Kč. V nabídce Spa & Beauty Clinic naleznete tuto nadmíru příjemnou proceduru samozřejmě i po létě. Více o nabídce služeb centra krásy a relaxace naleznete na www.holmesplace.cz/premium/spa.

   
21.07.2011 - Zdraví - autor: Komerční článek

Komentáře:

  1. avatar
    [1] JankaAnna [*]

    Bože to jsou ceny. Ovšem pokud si rádi užíváte draze zaplacený luxus (ač z vlastní zkušenosti s HP nechápu, kam ho schovali), proč ne. Osobně raděj zajdu za osvědčeným masérem či masérkou a za třetinovou cenu a troufám si tvrdit, že i za mnohem lepší masáží.

    superkarma: 0 21.07.2011, 11:10:52

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme