Bulvár

Matku ubodaných dětí obvinila policie vraždy

Z dvojnásobné vraždy obvinili kriminalisté 29letou ženu z Blatnice na Hodonínsku, která ubodala ve svém domku své dvě děti - dvouletou holčičku a sedmiletého syna. Policejní mluvčí Pavel Šváb řekl, že ženě hrozí až výjimečný trest 25 let vězení.

Ženu v nejbližších hodinách eskortuje policejní hlídka z kyjovské jednotky intenzivní péče do vazební nemocnice v Brně-Bohunicích. Podle lékařů je totiž žena, zotavující se ze sebevražedných bodných ran na břiše, již mimo ohrožení svého života a je schopna výslechu.

Dvojnásobná vražda v Blatnici se stala ve středu 13. května. Do domu nedaleko školy přivolali příbuzní rodiny záchranáře, kteří našli uvnitř ubodaná mrtvá těla holčičky a chlapce. Sanitka zároveň odvezla do nemocnice matku obou dětí, která se po zabití dětí a psa pokusila o sebevraždu.

Sousedé naposledy viděli matku s holčičkou v den vraždy ve 13 hodin na poště. Chování ženy prý nenasvědčovalo sebemenším problémům. Hlášení o mrtvých dětech a zraněné matce přijala tísňová linka jen o pár hodin později. Lidé v třítisícové vesnici na Moravském Slovácku vesměs označili ženu za vzornou matku, rodinu považovali navenek za bezproblémovou.

   
19.05.2009 - Společnost - autor: MediaFax

Komentáře:

 1. avatar
  [5] lenagirl [*]

  měla zabít sebe a ne děti

  superkarma: 1 20.05.2009, 15:17:03
 2. avatar
  [4] Quentinová z Montargis(Kentánová) [*]

  Otřáslo mnou hlavně to "ubodání"...kdyby byla zoufalá a "chtěla děti s sebou"...proč těm chudáčkům neublížila nějak míň bolestivěSml13. .. nikdy nezapomenu na tu krávu z Kladna, na Čermákovou...jak opila, zabila a zkoušela upálit svojí dcerku a švindlovala, že jí někdo unesl, svině jedna...bože můj, nesla mrtvý dítě přes město někam do lesa do díry...hnusná odporná osoba a co dostala????? vyřehtaná pár měsíců ve vězení a už je v klídku doma... co dostane tahle?????????

  superkarma: 0 20.05.2009, 09:38:21
 3. avatar
  [3] čiperka [*]

  Asi před 25lety jsem měla v sousedství prima spokojenou rodinku se dvěma dětmi.Jednou se tatík vrátil z noční směny a všechny zamordoval, synkovi téměř uřízl hlavu..nikdo to nechápal.

  superkarma: 0 20.05.2009, 05:46:37
 4. avatar
  [2] Myškomedvídek [*]

  Evelina — #1 souhlasím,je to neuvěření,že vlastní matka může toto spáchat,nemá právo brát dětem životSml23Sml75

  superkarma: 0 19.05.2009, 22:04:36
 5. avatar
  [1] Evelina [*]

  Je to opravdu HRŮZA a vůbec nechápu, co jí k tomu ŠÍÍÍLENÝMU činu vedlo???!!! a to, co jí čeká??? to si ani nechci představit, jestli má vůbec nějaký svědomí, tak to je na hození špagátu ...Sml23 a v kriminále jí určitě ostatní spoluvězenkyně šetřit nebudou Sml41

  1. na komentář reaguje Myškomedvídek — #2
  superkarma: 1 19.05.2009, 20:25:59

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení

Náš tip

Doporučujeme