O spánku a klidných meznících dne matky tří dětí píše ve svém příspěvku čtenářka Kometa. Téma dne zní: Kdy chodíte na kutě?

Spánek je téma, o které dnes kráčí. Následující peripetie ze života matky tří dětí, zaslala čtenářka Kometa...


Dobré ráno,

dnešní téma spánek. Matka třech dětí toho moc nenaspí, ale když se nebudu bavit o noční vstávání k dětem, kojení a nemocech, tak i přes to, jsem toho nikdy moc v noci nenaspala. Při třech dětech se toho přes den moc stihnout nedá a jediná možnost, kdy dodělat práci je noc. Nemluvím teď o práci jako je úklid, žehlení. Sice to k tomu taky patří, ale já teď mluvím, o práci, která mě přinese občas nějaké peníze. Večer se nedostanu do postele dřív jak o půl noci a když jo, stejně si do půlnoci vychutnávám klid s knížkou. Ráno jsem už na nohách o půl sedmé. Vypravit děti do školy, pak rychle práce, kroužky, nákup, oběd. Další klidný mezník mého dne je poledne, kdy nejmladší dcera jde spát. Někdy se mě podaří jít si lehnout s ní. Spánek po obědě mě nedělá dobře, většinou mě vzbudí až pláč dcerky a pak jsem jak praštěná něčím po hlavě. Samozřejmě nestíhám svačina do školky, úlohy se starší dcerou. Někdy si říkám, že je zázrak, že patřím mezi duševně zdravé lidi, i když kdo ví? :-DDD

Kometa

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 22. listopadu 2011: Kdy chodíte na kutě?

  • kazetaV kolik chodíte spát?
  • V kolik vstáváte?
  • A co váš partner?
  • Měla jste někdy problém s koordinací spánku?
  • A ruší vás, když jde spát později?

Odpovězte mi na tyto otázky a přidejte k odpovědím i krátký příběh. Zajímá mě, jak jste vyřešily odlišné spánkové návyky (ať už zapříčiněné prací, či čímkoli jiným). Váš text ať je dlouhý alespoň jako tento odstavec, tedy chcete-li mít šanci na uveřejnění a získání dárku - luxusní relaxační kazety Radox Vitaminová péče s náušničkami. Abyste si před spánkem krásně relaxovaly!

Příspěvky zasílejte do úterý 22. 11. 2011 15.00 hodin na redakční e-mail...

Hrajte Malou šťastnou vánoční soutěž o ceny v hodnotě 30.000 korun. Více informací najdete zde...

Reklama