Cítíte, že vám a vaší pokožce dochází energie? Jde o přímý důsledek vlivů, které na nás mají znečištěné životní prostředí, stres, nedostatky v našem životním stylu včetně absence spánku i negativní složky UV záření. Tělo je oslabeno a ani pokožka, které se nedostává vitality a energie, není schopna plnohodnotně plnit svou základní ochrannou funkci – je to na ní znát už při prvním pohledu, protože je nevýrazná, ochablá a ztratila svůj přirozený jas.

Řešením je Réponse Vitalité, inovovaná linie špičkové francouzské kosmetické značky MATIS Paris určená aktivním ženám, které chtějí svou pokožku opět rozjasnit a vrátit jí  vitalitu. Réponse Vitalité představuje 9 produktů pro péči o přirozený půvab a také 2 profesionální salónní ošetření.

MATIS Paris

Pleťová péče obohacená vitamíny je kosmetickým trendem, který se rozvíjí během posledních let. Vyhledávají ji především ženy z měst, které volí hydrataci ve spojení s ochranou pokožky před negativními vlivy životního prostředí. V baleních inspirovaných moderním designem nacházejí účinné kosmetické přípravky v rozumné cenové hladině. 

S inovovaným obsahem ladí i nové, moderně pojaté balení – praktické flakóny jsou transparentní s jemně pomerančovým nádechem symbolizujícím vitalitu a radost ze života. V odpovídajícím odstínu je i popisový pás na krabičkách.

STRUKTURA A VÝSLEDKY

 • Komplex vitamínů A, C a E naleznete ve všech přípravcích, kde navozují celkový REVITALIZUJÍCÍ efekt. Vitamíny kompenzují deficit v pleti a  znovu nastartují  fyziologické mechanismy.
 • Pro NEVÝRAZNOU A STRESOVANOU pleť - přípravky obsahují OLIGOVITAL - exkluzivní komplex MATIS Paris: cílený ENERGIZUJÍCÍ efekt

OLIGOVITAL komplex
(mořská řasa dunaliella salina bohatá na karotenoidy, multiminerální koktejl, mikrořasa artemia salina )

Stimuluje vitální funkce pleti a startuje mechanismus poskytující buňkám energii navzdory únavě. Podporuje produkci elastinu a kolagenu a zvyšuje schopnost pokožky chránit se před poškozením způsobeným negativními vlivy narušeného životního prostředí. Pokožka je regenerovaná, zásobená energií a plná zdraví.

 • Pro UNAVENOU PLEŤ BEZ ŽIVOTA - přípravky obsahují kombinaci aktivních ingrediencí vybraných pro své intenzivní regenerační vlastnosti:

CAPTOZONE komplex
(rostlinná aktivní ingredience získaná ze zemědýmu lékařského - fumaria officinalis, bílý vlčí bob, koncentrát lipidů)

Zachytává a neutralizuje ozónové molekuly (extrémně toxické komponenty, které se počítají mezi nejsilnější oxidanty), které v pleti působí jako volné radikály a poškozují buňky. Posiluje přirozený systém, který obnovuje strukturu pleti. 

VÝSLEDKY

Rozzáření pokožky, která je plná energie a života.

 • Stimulace vitálních funkcí pleti a regenerace buněk.
 • Pokožka je schopna lépe reagovat na poškození vnějšími faktory.
 • Obnovuje rovnováhu a přirozenou obranyschopnost.
 • Pokožka plná zdraví září přirozeným mladistvým jasem.

VŮNĚ

Revitalizační a energizující účinek je navozen prostřednictvím vůně květů klementinek, bergamotu, tamaryšku a frézií.

Zklidňující účinek navozuje spojení lotosu, galbana, pižma a květů pomeranče.

Linie Réponse Vitalité :

- 9 cíleně zaměřených přípravků :

Přípravky k odlíčení:

Energising Cleansing Emulsion

Jemná emulze odstraňuje beze zbytku make-up z tváře a očního okolí a zároveň optimalizuje účinek dalších přípravků MATIS Paris.

699,- Kč / 200 ml

Energising Lotion

Jemná, tonizující voda v praktickém spreji připravuje pleť na působení dalších zkrášlujících produktů MATIS Paris, kompletně odstraní make-up a obnovuje ztracený jas.

 • 699 Kč / 200 ml

Doplňková péče:

Energising Scrub

Peeling s dvojím mechanickým účinkem obsahuje jemné a vyhlazující částečky. Šetrně odstraňuje odumřelé buňky a navíc připravuje pokožku na optimální přijetí dalších produktů MATIS Paris, v neposlední řadě rovněž obnovuje přirozený jas pokožky.

 • 849 Kč / 50 ml

Energising Mask

Gelová maska s duhovým efektem se vyznačuje hedvábně jemnou strukturou. Svým účinkem neutralizuje ozónové molekuly, chrání přirozenou vitalitu pokožky a obnovuje ztracený jas.

 • 1.049 Kč / 50 ml

Energizující přípravky:

Energising Cream

Gelový krém s inovovanou texturou je ideální pro nevýraznou, ochablou a stresovanou pleť, pro mladou nebo kombinovanou pokožku nebo pro letní období. Obsahuje OLIGOVITAL komplex, který napomáhá stimulovat buňky a všechny vitální funkce pleti a chránit ji před stresem a dalšími důsledky života ve městě.

 • 1.299 Kč / 50 ml

Energising Serum

Lehký fluid vhodný pro péči o mladší pleť se rychle absorbuje. Obsahuje OLIGOVITAL komplex v koncentrované podobě.

 • 1.499 Kč / 30 ml

Regenerační přípravky:

Regenerating Cream

Krém s inovovanou texturou je vhodný zejména k péči o unavenou pokožku trpící ztrátou přirozené vitality, zralou nebo sušší pleť případně v zimním období. Obsahuje CAPTOZONE komplex, který odhaluje a neutralizuje ozonové molekuly a slouží k ochraně vitality a viditelné obnově struktury pokožky.

 • 1.299 Kč / 50 ml

Regenerating Serum

Bohatý fluid ideální k péči o zralou pokožku se mimořádně rychle absorbuje. Obsahuje CAPTOZONE komplex v koncentrované podobě.

 • 1.499 Kč / 30 ml

Specifické produkty:

Energy Boosting Treatment

Lehká a transparentní, maximálně koncentrovaná péče vhodná pro všechny typy pleti, které potřebují odstartovat svůj vitální mechanismus během změny ročních období (podzim, začátek a konec zimy), či ve chvíli, kdy to naše pokožka potřebuje. Používejte 2 – 3x ročně jako vitamínové ošetření. Obsahuje OLIGOVITAL + CAPTOZONE komplexy ve vysoké koncentraci.

 • 2.499 Kč / 4x5 ml
Reklama