Bulvár

Materiální pomoc od s.Oliver poputuje do oblastí zasažených povodněmi

Módní značka s.Oliver darovala Českému červenému kříži oblečení v hodnotě 177.477 Kč

Zdánlivě by se mohlo zdát, že povodně jsou za námi, avšak v zasažených oblastech je stále jak pomáhat. Své o tom ví významná organizace na přímou pomoc obyvatelstvu nejen v případě katastrof a jiných mimořádných událostí Český červený kříž. Kromě jiných projektů v současné době pracuje na tzv. následné pomoci obětem povodní, do které se zapojila původem německá módní a lifestylová značka s.Oliver. Ta do programu popovodňové pomoci organizované Českým červeným křížem věnovala nepeněžní dar v podobě oblečení značky s.Oliver v hodnotě 177.477,- Kč. Předání proběhlo ve čtvrtek 25. července 2013 v prostorách Úřadu Českého červeného kříže v Thunovské ulici v Praze na Malé Straně. Oblečení bude v nejbližších dnech distribuováno do vybraných oblastních spolků Českého červeného kříže a rozděleno v lokalitách postižených povodněmi.

s.Oliver

Módní značka s.OIiver tak svou pravidelnou charitativní činnost rozšiřuje o spolupráci se subjektem, který je nejen v rámci ČR dlouhodobě garantem přímé a nezávislé podpory potřebným. „Věřím, že dámské i pánské oblečení v podobě svetrů, mikin či džínsů, které jsme vybrali, bude pro zasažené letošními povodněmi alespoň částečnou záplatou na vzniklých škodách,“ říká za firmu s.Oliver koordinátorka projektu Ing. Alice Kolářová a doplňuje: „Rádi se zapojujeme do konkrétních projektů s jasným a průhledným konceptem, což přímá a dlouhodobá pomoc organizovaná Českým červeným křížem jednoznačně splňuje.“ Dar Českému červenému kříži rozhodně není první vlaštovkou v oblasti charity a společensky odpovědných aktivit firmy s.Oliver na českém trhu. Například v loňském roce značka pomáhala v rámci projektu asistované pomoci seniorům, zaštítěného nadací Taťány Kuchařové – Krása pomoci.

Pro více informací navštivte stránky Českého červeného kříže. Informace o módní značce s.Oliver najdete na www.soliver.cz nebo na Facebooku www.facebook.com/s.Oliver.cz.

s.Oliver

Popisek k fotkám (zleva):

Mgr. Miroslava Jirůtková, vedoucí Programového oddělení Úřadu ČČK, Petr Lubojacký, marketingový manažer s.Oliver CZ s.r.o.

   
02.08.2013 - Společnost - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. avatar
  [3] lenig [*]

  jen ať dávají, to co mohou, tomu tleskám Sml59Sml59Sml59

  superkarma: 0 02.08.2013, 08:50:35
 2. avatar
  [2] marde [*]

  Snad to dojde těm potřebnýmSml16

  superkarma: 0 02.08.2013, 06:41:05
 3. [1] lidicka [*]

  Jen aby se to oblečení dostalo opravdu k těm, co to nejvíce potřebují. Nevím proč, ale moc tomu nevěřím, kor když se jedná o modní úplně nové  oděvy.Sml80Sml22

  superkarma: 0 02.08.2013, 05:49:15

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme