Med je odpradávna jednou ze základních surovin pro výrobu léčiv a kosmetických přípravků. Naši předkové věděli o jeho blahodárných účincích a využívali jej nejen pro zdraví, ale také pro krásu - byl součástí hojivých mastí, vlasových zábalů, pleťových krémů či masek. Ještě hodnotnější než samotný med byla vždy „mateří kašička“. Produkt, který včely vytváří jako potravu pro své mladé larvy a pro svou královnu matku. Mateří kašička je elixírem života. Dnes se s ní můžete setkat zejména v kosmetice. Proto odborníci Schwarzkopf o tuto ingredienci obohatili také své vlasové barvy Palette Intensive Color Creme.

Mateří kašička je produkována žlázami mladých včelích dělnic. Mateří kašičkou krmí včely jednak svá vývojová stádia - larvy, jednak matku po celou dobu jejího života. Mateří kašička je koncentrátem obsahujícím hlavně bílkoviny a mnoho dalších složek. Jedná se o novodobější produkt včelaření, protože se obtížněji produkuje. Získává se vybíráním nebo odsáváním z matečníků ve stáří larvy 4 dny. Mateří kašička se používá hlavně v kosmetice, také jako doplněk výživy a rovněž do léků.
Zdroj: Wikipedie

Význam mateří kašičky:

Palette Intensive Color Creme Honey ColorsMateří kašička je mimořádně bohatá na minerály, vitamíny, lipidy a proteiny, které dokážou stejným způsobem hýčkat nejen včelí královny, ale také nás. Proto je mateří kašička již od starověku tak vysoce ceněna pro své vynikající vlastnosti. Je známá svými vyživujícími a regeneračními vlastnostmi a mnoho kultur ji považuje za zdroj krásy a vitality. Tuto přírodní látku produkují včelí dělnice, aby poskytly výživu včelím larvám v prvních dnech jejich života. Pouze včelí královna má privilegium, že je mateří kašičkou krmena po celý svůj život.

Chcete pečující a dlouhotrvající barvu vlasů a dlouhotrvající barvu plnou zářivých odlesků? Vyzkoušejte Palette Intensive Color Creme Honey Colors se vzácnou mateří kašičkou!

Objevte nové Palette Intensive Color Creme Honey Colors - kolekcí odstínů se vzácnou mateří kašičkou, které poskytují maximum péče pro zdravě vypadající vlasy a intenzivní barvy plné zářivých odlesků!
Pečující barvicí krém je obohacený o mateří kašičku známou pro své pečující složky, které pronikají hluboko do vlasového jádra. Pro intenzivní barvy plné zářivých odlesků!

Proč je součástí nových barev na vlasy mateří kašička?

  • Víme, že mateří kašička poskytuje intenzivní péči o vlasy. Mateří kašička je považována za luxusní druh medu. Med je odjakživa spojován se zdraví m a antickou krásou, které jsou nyní aktuálním trendem - návrat ke zkušenostem dávných lékařů a výrobců kosmetiky, kteří využívali čistě přírodní produkty a jejich blahodárnou sílu.
  • Důležitý je vliv mateří kašičky pro hloubkovou péči a regeneraci vlasů.
  • Díky složkám medu má barva lepší barvicí efekt v důsledku ochrany, vysokého lesku a trvanlivostí barvy
  • Mateří kašička je novým unikátním atributem v kosmetice , díky svému složení a přínosu pro krásu a zdraví vyjadřuje prestiž a vysokou kvalitu.

Palette Intensive Color Creme Honey Colors

Medové odstíny pro vaše vlasy:
Nové barvy Palette Intensive Color Creme Honey Colors můžete vyzkoušet v odstínech, které mají barvu medu:

  • Světle medově plavý
  • Medově plavý
  • Medově hnědý
Reklama