Styl

Matějovský Collection vnáší do ložnic eleganci a styl!

Společnost Matějovský přichází na trh s novou značkou exklusivního nočního prádla.

Společnost Matějovský Společnost Matějovský si získala na trhu s povlečením, prostěradly, ručníky i župany pozici, která jí právem náleží - kvalita, design a sortiment oslovují zákazníky již po dvě desítky let. K dalšímu rozšíření sortimentu už zbýval jenom krůček. Sice malý, ale pro ty, kdo rádi nakupují „pod jednou značkou“, podstatný. Značka Matějovský Collection rozšiřuje portfolio o dámské noční prádlo. První kolekce Luxury Collection, jejímuž uvedení propůjčila svou tvář Česká Miss 2010 Jitka Válková, bude od konce května k dostání v e-shopu www.matejovsky-povleceni.cz.

Každá žena chce být přitažlivá, a to i ve chvíli, kdy uléhá ke spánku. Vzhledem k nárokům kladeným na noční prádlo, jsou kritéria pro styl a pohodlí opravdu různorodá. Luxusní kolekce nenabídne tedy jen svůdné modely pro ty, kdo si potrpí na satén, zdobnost, splývavé či Společnost Matějovský minimalistické střihy. Své „pyžamko“ si vyberou i sportovně založené ženy, které se bez bavlny a pohodlného střihu neobejdou.

Kvalitní materiály i provedení za dostupné ceny patří k významným atributům společnosti Matějovský a stejně tomu bude i s novým sortimentem. „Rozšíření portfolia o noční prádlo bylo přirozenou cestou vývoje. Naše vize o cestě k zákazníkovi tak získala další rozměr. Zvyšující se nároky na kvalitu a design, ale i na pohodlí při nákupu budou zase o něco více naplněny a rozhodně nechceme v této snaze ustat,“ říká Zdeněk Matějovský, majitel společnosti.

Prádlo je vyrobeno z kvalitních saténových materiálů, které se snadno udržují, zachovávají si barvu i tvar a modelům dodávají nádech luxusu. Již v této řadě Luxury Collection mohou maminky vybrat stejný model pro své malé slečny.


Jitka Válková

Jitka Válková, Česká Miss 2010, na módní přehlídce
k uvedení kolekce Matějovský Collection.

Dalšího rozšíření sortimentu po stránce materiálů, střihů i určení se dočkají zákazníci již brzy v další kolekci Modern Collection, která bude zaměřena na pohodlné bavlněné noční prádlo s příměsí modalu. „Věřím, že rozšíření nabídky ocení naši věrní zákazníci a také že díky Matějovský Collection najde naše společnost cestu k zákazníkům novým,“ dodává majitel společnosti Zdeněk Matějovský.

   
09.06.2011 - Krása - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. avatar
  [3] sjuu [*]

  povlečení jinde než u Matějovskýho nenakupuji. Už jsem mu "věrná" víc než 10 let Sml16

  superkarma: 0 09.06.2011, 12:58:04
 2. [2] cornysek [*]

  Také miluji krep :-) přiznávám, je pohodlný na údržbu, ale pocitově vnímán je velmi příjemný. Snad 200 m od našeho paneláků máme malo-velkoobchod, který se nejen na Matějovského specializuje a nakupuji jen tam. Díky barevným škálám ložního prádla ladím naši ložnici do přírodních hnědo-rezavých nebo zelených tónů. Je to prostě kvalita, cenově sice vyšší, ale prádlo je držák :-)

  superkarma: 0 09.06.2011, 08:43:05
 3. avatar
  [1] átéčko [*]

  Objednávám si od fy.Matějovský povlečení. jako jediní mají kvalitní materiál a výběr v prodloužené velikosti a materiálech. Já preferuji krep.

  superkarma: 0 09.06.2011, 07:57:55

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení

Náš tip

Doporučujeme