Tchibo spustilo pro své zákazníky nový věrnostní program s kartou TchiboCard, která bude poskytovat řadu výhod. Už jste se staly její majitelkou? Pokud ne, pak stále máte až do 30. 10. 2012 možnost ji získat zdarma!

Tchibo

Za nákupy v kamenných obchodech Tchibo i e-shopu www.tchibo.cz zákazníci získávají „Věrnostní zrnka“, která mohou měnit na rozmanité odměny jako např. různé druhy pražené kávy nebo doplňky ke kávě. Mohou také využít speciální slevy, exkluzivní akce nebo nakupovat v e-shopu s předstihem.

A jak program TchiboCard funguje?

TchiboVěrnostní zrnka za nákupy. Za každý nákup v kamenných obchodech Tchibo nebo e-shopu www.tchibo.cz se vám na TchiboCard ukládají Věrnostní zrnka. Za každých započatých 10 Kč nákupu to je jedno Věrnostní zrnko.

Za Věrnostní zrnka získáte atraktivní prémie. Takže, s každým nákupem se vám načtou další zrnka a vy se následně rozhodnete, za co si zrnka vyměníte! Buď za stálé ceny – sortiment kávy a doplňků nebo za časově omezené vybrané výrobky z aktuální nabídky spotřebního zboží Tchibo – tato nabídka se mění.

Také jsou pro vás připravené zvýhodněné ceny vybraných výrobků. Vidíte, že mít TchiboCard se vyplatí – zvlášť, pokud Tchibo je vaším oblíbeným obchodem.

Tchibo

Nabídku bonusů si můžete prohlédnout na této stránce:

https://www.tchibo.cz/-c400016935.html

Pokud jste na www.tchibo.cz registrovaní a přihlášení, tak si tyto výrobky můžete prohlížet v detailu, pokud ne, musíte se spokojit jen s náhledy – je to ale pro vás inspirace si registraci udělat.  Ve svém účtu vidíte aktuální počet zrnek, a můžete si s předstihem prohlížet a objednávat z nabídky v sekci „Svět Tchibo“ na www.tchibo.cz dřív, než se zboží dostane do kamenného obchodu.

Jestliže nakupujete v kamenných obchodech Tchibo, je u každého produktu, který je zrovna součásti aktuální nabídky pro členy TchiboCard, symbol „Extra výhody“ nebo „Exkluzivně pro majitele TchiboCard“ s uvedením zvýhodněné ceny, případně počtem Věrnostních zrnek, za něž můžete výrobek získat. Platí to pro spotřební zboží, pult s kávou, pult s kávovým občerstvením i regály s doplňky ke kávě a kávovary Cafissimo. Takže svět výhod díky vaší osobní TchiboCard vidíte hned před sebou jako na dlani. Aktuální nabídky zvýhodněného sortimentu najdete i v tištěných týdenních katalozích u vstupu do prodejny, a taktéž prodavačky upozorňují, zda máte kartu, abyste mohli nakupovat výhodněji.

Ještě TchiboCard nemáte? Nezapomeňte, že ji můžete do 30. 10. 2012 získat zdarma!

Registrace je až do 30. 10. 2012 bezplatná a každá nová karta bude již „přednabitá“ 200 Věrnostními zrnky. Po tomto termínu bude karta zpoplatněna 200 Kč vstupního poplatku, ale noví členové zároveň dostanou kupóny na nákup v hodnotě 250 Kč.

Věrnostní kartu TchiboCard můžete získat na www.tchibo.cz – zde najdete registrační formulář a další informace.

Reklama