Snad každý z nás na vlastní kůži poznal, jak je někdy těžké vybrat dárek pro své blízké, který by opravdu potěšil. Vedle kategorie drahých a krásných dárků, které mají udělat radost už při samotném pohledu, se mnohem častěji dávají takzvané užitečné dárky. Podle našich zkušeností však stále více lidí zvlášť ocení, když takový dárek nejen potěší, ale i pomůže s problémy, které je často trápí po celý rok.

Proč je lék Wobenzym vhodným dárkem?

Enzymy, které Wobenzym obsahuje, působí proti zánětům kdekoliv v našem těle. Urychlují vstřebávání otoků, krevních podlitin a výronů, zkracují dobu hojení a podporují úplné doléčení zánětů tak, aby nedocházelo k jejich opakování, anebo nepřecházely do chronického stavu. Wobenzym tedy může pomoci i tam, kde pacient trpí více záněty současně. Protože záněty jsou součástí mnoha zdravotních obtíží, Wobenzym lze používat při léčbě širokého okruhu onemocnění. Je tedy možné říci, že je lékem pro celou rodinu. Uvítají ho zejména rodiče a prarodiče a také osoby s aktivním životním stylem, ale pomáhá i těm nejmladším.

Nejčastěji je používán při léčbě:

  • zánětů dýchacích a močových cest
  • gynekologických zánětů
  • zánětů svalů, šlach a kloubů
  • zánětů kůže a žil

Urychluje hojení po úrazech a operacích. Podporuje oslabenou imunitu.

Pomáhá už čtyřicet let

O tom, že Wobenzym je opravdu účinný, svědčí i skutečnost, že si ho lidé kupují už čtyřicet let. Za tu dobu pomohl miliónům pacientů v různých zemích světa a každým dnem pomáhá dalším.

Při zakoupení Wobenzymu 800 tbl. doplněk stravy Prevenzym zdarma

Pokud si v předvánočním období koupíte největší balení Wobenzymu 800 tbl., obdržíte jako dárek zdarma navíc doplněk stravy Prevenzym. Tato nabídka platí do 31.12.2006.

Prevenzym podporuje obranyschopnost organismu

Negativní vlivy vnějšího prostředí, špatná životospráva, nadměrná fyzická či psychická zátěž a časté nemoci oslabují náš organismus. Enzymy z Prevenzymu posilují enzymy v těle, které zajišťují dobrou výkonnost naší imunity. Prevenzym proto podporuje obranyschopnost dětského i dospělého organismu v boji proti zánětům a infekcím.

Kdy ho mají užívat děti?

  • v období zvýšeného výskytu chřipek a nachlazení
  • při dlouhodobějším pobytu v dětském kolektivu
  • při zvýšené sportovní aktivitě

A pro dospělé navíc:

  • při zvýšené fyzické zátěži a psychickém stresu
  • pro posílení obranných mechanismů chránících před rizikem vzniku civilizačních chorob
  • pro podporu imunity, jejíž výkonnost klesá s věkem

Více na: www.wobenzym.cz , www.prevenzym.cz
Konzultace na: tel. 267 750 003

 

Wobenzym je tradičním lékem z přírodních zdrojů k vnitřnímu užití. Pečlivě pročtěte příbalovou informaci.

Reklama