Bulvár

Máte to marný, jděte domů

Bláznivý pátek pokračuje a máme tu další pisatelku. Čtenářce hannah58 se podařilo přesvědčit skupinku lidí čekajících na autobus, že nikam nepojedou.

Příběh se odehrál v době mého nezralého mládí (budiž mi omluvou!) a v době, kdy do vzdáleného města,  kde jsem studovala střední školu, jsem musela dojíždět hromadnou dopravou. Navíc s kombinací přestupování:  autobus - vlak, týž den večer: vlak - autobus. Zkrátka - cestování samo o sobě bylo složité.

A aby bylo ještě složitější, nastala objížďka (dlouhodobé práce na silnici) a s ní aktuální změna autobusového jízdního řádu. Ještě čtvrtý den po změně jízdního řádu nikdo, ani sami řidiči busu, pořádně nevěděli, odkud kam a kdy dál. Nevím, co mě to tenkrát popadlo, že mě napadlo přesvědčit skupinku spořádaně čekajících spoluobčanů na zastávce busu, že v tuto dobu nic nepojede. Věřte, chtěla jsem pomoci a nějak jsem si domyslela, že v uplynulých dnech se tudy v danou hodinu nejelo. Nekecám, byla jsem tak přesvědčivá, že ti lidé mi ihned bezezbytku uvěřili - a to i přes mé mládí - a připustili, že mám pravdu. Nevím už, jak jsem přesně při rozhovoru argumentovala, ale i já jsem svým slovům věřila.

Skupinka náhle byla fuč! Svými řečmi jsem ji rozpustila, lidé se v klidu rozešli. Našli si náhradní řešení: Někdo jel osobním autem a vzal další spolucestující. Někdo nutnost svého výjezdu přehodnotil a nejel nikam. Vše proběhlo tak rychle, že jsem se ani vzpamatovat nestihla. Na zastávce jsem nechtěně zůstala - a ono TO jelo, pravda, asi s desetiminutovým zpožděním!

Připadala jsem si jako totální blbec. Dodatečně se všem omlouvám.

Vypadala jste i vy někdy jako cvok, povedlo se vám spáchat nějakou bláznivinu? Máte ve svém albu potrhlou fotku? Podělte se s ostatními! Vaše příspěvky budeme v průběhu celého dne zveřejňovat. Na ty nejlepší čeká odměna! Své příběhy nebo fotky s krátkým komentářem posílejte na e-mail redakce@zena-in.cz

 

   
16.10.2009 - Blog redakce - autor: Eva Soukupová

Komentáře:

 1. avatar
  [4] hannah58 [*]

  pro enku1 - je to nyní rok, co jsem skutečně recepty publikovala. Myslím na Proženy? Hlavně jsem psala recepty na dorty, bábovky a cukroví. Budu to tedy já...

  superkarma: 0 16.10.2009, 13:13:39
 2. avatar
  [3] enka1 [*]

  Sml30Sml30Sml30Sml59

  Mimo téma: máš takřka shodný nick,jako jedna paní z Centrum Receptů, když ještě za něco stály. Je to náhoda?

  superkarma: 0 16.10.2009, 13:06:47
 3. avatar
  [2] Věrulinka [*]

  Sml52Sml52Sml52Sml67 stane se Sml52Sml52Sml52

  superkarma: 0 16.10.2009, 12:35:50
 4. avatar
  [1] ToraToraTora [*]

  Sml52Sml52  báječný nápad, když vás nebaví stát v nacpaném autobusu

  superkarma: 0 16.10.2009, 12:31:00

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení

Náš tip

Doporučujeme