Diskuze

Máte špatné sousedy???

pojďte si popovídat o svých sousedech.

05.09.2003 - Diskuse o všem možném - autor: redakce

Nutná registrace

Pro přispívání do diskuzí je nutná registrace.

Příspěvky:

 1. [9] mis-ha [*]

  My máme dům a ze tří stran s někým sousedíme. O dvou ze sousedů prakticky nevíme, ale ten třetí vydá za všechny. Přes léto nemá nic lepšího na práci než sledovat, co celé dny děláme na zahradě. Uvažovala jsem o zasazení bambusu, ten přece roste rychle, tak utvoří živý plot. Sazenice jsem našla na http://www.bambusy.cz/ . Vy, co máte zkušenost - kdy je vhodná doba na vysazení a za jak dlouho bambus vyroste?

  superkarma: 0 27.02.2014, 01:02:47
 2. avatar
  [8] Vivian [*]

  Já jsem měla na sousedy, díky bohu, zatím vždycky štěstí. Když jsem byla malá, žila jsem s našima na menší vesnici, všichni jsme se tam znali a vycházeli jsme spolu vždycky normálně i když jsme zrovna nebyli nejlepší kámoši. No akorát nás, děti, občas někdo hnal ze své zahrady a tak...ale to je normální.
  Když jsem se pak odstěhovala do okresního města, měli jsme na patře dvoje sousedy, mladou rodinu a dva starší manžele. S mladou rodinkou jsme se spřátelili (no můj bývalý choť se se sousedkou sblížil poněkud více ) a vedli jsme bujarý společenský život, se staršími manželi jsme aspoň vždycky prohodili pár slov a úsměvů.

  Když jsem začala pak pracovat v krajském městě, žila jsem rok na ubytovně a tam jsem měla docela šílenou sousedku ve vedlejším pokoji (měly jsme společnou předsíň, koupelnu a WC). Byla to mladá Slovenka, měla u sebe načerno nastěhovaného chalana, ve společné předsíni nechávala pravidelně pytle s odpadky, které tam páchly vždycky aspoň dva dny, jednou se jí tam podařilo vylít nějaký sladký džus a skoro týden jí trvalo, než po sobě vytřela (párkrát jsem odpadky vynesla a chodbu vytřela, ale časem mě přestalo bavit po ní uklízet). Byla tak trochu čuňátko. V předsíni byly rozházené boty, občas nechala na botníku špinavé nádobí... Nejvíc mi vadilo, že používá moji kosmetiku a toaletní papír, to mě někdy fakt vytáčelo. Navíc po každé, když použila koupelnu, bylo to tam po ní jako po čuňatech, vana i umyvadlo plné vyčesaných vlasů, byla taky snad sběratelkou prázdných obalů od kosmetiky... No a na záchodě jsem dokonce jednou našla na stěně přilepenou použitou vložku! To už jsem tedy vážně nechápala. No, ta hnusná věc tam visela asi dva dny. Nechápala jsem, jak tohle může ženská udělat, ještě k tomu na WC, které používá spolu s jiným člověkem.
  Taky mi dost vadilo, že když jsem spala po službě (obě jsme pracovaly na směny, mohla to snad pochopit), tak se ve svém pokoji klidně hádala s tím svým chalanem, třískala dveřmi, nebo se na chodbě přímo za mými dveřmi s někým hlasitě bavila.
  Byla to celkem dost hezká holka, dbala o sebe, potrpěla si na hezké oblečení a dobrou kosmetiku, takže mě dost dlouho překvapovaly ostatní její hygienické návyky. No ale neřešila jsem to a nevyřešila. Neměla jsem chuť jí říkat, ať včas vynáší odpadky, ať po sobě uklízí koupelnu a takové základní věci, který dospělý člověk (většinou) dělá tak nějak samozřejmě. Nikdy jsme se nesblížily. Snažila jsem se s ní vůbec nepřijít do styku a když jsem se stěhovala, prostě jsem se sbalila a neřekla jí vůbec nic.
  Teď žiju v Praze, sousedy vůbec neznám a je mi taky dobře.

  superkarma: 0 19.10.2003, 19:54:42
 3. avatar
  [7] Petra K [*]

  Trápení se sousedy máme pomalu ze všech stran. Z jedné strany jsme již udělali plot, tak je to lepší. V létě sedí neustále na dvoře a halekají. Z druhé strany máme přes jejich pozemek vjezd a tak s oplocením to nemáme vyřešeno. Oba domy jsou v prodeji, tak čekáme, zda to někdo nekoupí a těchto nájemníků se nezbaví. Jinak to tu vzáme nejspíš mi a půjdem někam jinam.

  superkarma: 0 05.10.2003, 09:13:15
 4. avatar
  [6] Sanofi [*]

  ivaja: 2 hodiny? To snad ne..

  superkarma: 0 01.10.2003, 22:03:44
 5. avatar
  [5] Landriel [*]

  ivaja: to bych hned zavolala policajty za rušení nočního klidu

  superkarma: 0 30.09.2003, 23:34:53
 6. avatar
  [4] Sanofi [*]

  ivaja: No, super bydleníčko

  superkarma: 0 30.09.2003, 17:21:28
 7. avatar
  [3] Sanofi [*]

  ivaja: Já jsem hrozně cimprlich na klid. Jak večer někde něco ťukne,koukám jako To by mi pak scházel takový ťáplý soused

  superkarma: 0 27.09.2003, 18:45:45
 8. avatar
  [2] Sanofi [*]

  ivaja: a proč Tě chtěl zabít?

  superkarma: 0 20.09.2003, 17:08:21
 9. avatar
  [1] Sanofi [*]

  Proboha,lidi, co to máte za děsný sousedy???? Takoví taky existují?

  superkarma: 0 12.09.2003, 19:03:31

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Rubrika: Ostatní

Novinky

Dnešní vydání

Doporučujeme

Nově založené

Nejprohlíženější

Nejdiskutovanější

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme