ZnojmiaSladkokyselé nakládané okurky patří odedávna do klasické české kuchyně. Jsou součástí pokrmů, ingrediencí do salátů či omáček. Známá a oblíbená znojemská omáčka by bez naložených okurek určitě nevznikla. Dovedete si představit smažený chutný řízek bez kyselé okurky? Blíží se Vánoce a štědrovečerní bramborový salát by vám bez kyselých okurek určitě nechutnal.

Českou klasikou jsou okurky Znojmia naložené v jedinečném sladkokyselém nálevu. Jak vám chutnají? Které kupujete nejčastěji? Víte, jaký je příběh těchto oblíbených okurek?

Když se řekne Znojmia, vybaví se nám nejprve okurky v jedinečném sladkokyselém nálevu.

Právě díky úctě k tradiční receptuře a chuti patří Znojmia k nejoblíbenějším značkám nejen na českém trhu. Domácí chuť láku podle utajeného receptu nelze ničím nahradit.

Dnes pod značkou Znojmia najdeme i další výrobky, u kterých spotřebitelé vyžadují neopakovatelnou chuť tradice – kvalitní sterilovanou zeleninu a sterilované zeleninové směsi.

Tradice od roku 1865

Tradiční chuť okurek Znojmia je známá po celém světě. První historická zmínka o znojemských okurkách pochází již z poloviny 16. století. Tehdy se začaly pěstovat okurky, které se o tři století později nakládaly do slaného a kyselého nálevu a staly se velmi oblíbenou pochoutkou až na císařských dvorech. V průběhu dalších let se vyvinula zcela originální receptura sladkokyselých okurek, které si získaly oblibu nejen u nás, ale i v řadě zemí celého světa.

Přísně střežený recept

ZnojmiaVýrobky pod značkou Znojmia vděčí za svou výjimečnost stoletím ověřeným recepturám výroby, které díky umu a vynalézavosti českých výrobců dosáhly gurmánské dokonalosti. Tyto receptury udržovali jejich majitelé vždy v tajnosti a považovali je za nejvzácnější dědictví

přecházející z generace na generaci. Díky této rodinné tradici můžeme i dnes vychutnávat přísně střežené tajemství ve výrobcích Znojmia. Jednoznačnou výhodou je také to, že se okurky zpracovávají v tom nejvhodnějším čase zralosti a tím si zachovávají výbornou chuť, barvu i vůni.  

Okurky Znojmia jsou k dostání v mnoha variantách, které uspokojí i ty nejnáročnější labužníky.  Je libo okurkové řezy, kostky, nebo třeba pikantní okurky s feferonkami?

Okurky Znojmia, to je zkrátka chuť prověřená stoletím.

Z jakých okurek si můžete vybrat?

Znojmia

  • Coctail okurky
  • Okurky 5-7 cm
  • Okurky 5-7 cm s feferony
  • Okurky 7-9 cm
  • Okurky 9-12 cm
  • Okurky kostky
  • Okurkové řezy
  • Gurmánské okurky
  • Dětské okurky 3-5cm       

Pokud okurky Znojmia kupujete, pak se můžete zapojit do soutěže!

Po těžkém období devadesátých let minulého století, kdy značka Znojmia stála na pokraji zániku, převzala v roce 2003 výrobu oblíbené pochoutky společnost HAMÉ S. R. O.

Okurky se tak vrátily na výsluní zájmu spotřebitelů. Dnes jsou okurky Znojmia nabízeny v různých velikostech, nakrájené na kostky nebo jako řezy. Labužníky potěší také řada variací, například okurky Znojmia v pikantní variantě s feferonkami.

Kromě toho se pod značkou Znojmia skrývá i tradiční sterilovaná zelenina a výtečné sterilované směsi. Výrobky Znojmia jsou ideální jako příloha, součást salátů, nebo jako oblíbená ozdoba slavnostních talířů a mís. Značka Znojmia ročně prodá přes 30.000 tun sterilované zeleniny.

Máte rádi zeleninu Znojmia? Naložte se do pohody a zapojte se do soutěže!

ZNOJMIA - Královna zeleniny vyhlašuje velkou soutěž o krásné varné sklo značky SIMAX.

Každý týden se soutěží o 25 dárkových balíčků varného skla SIMAX v hodnotě 400 Kč a 5 kusů opravdu velkých výher balíčků skla SIMAX v hodnotě 1500 Kč.

Znojmia

Co musíte pro výhru udělat?

Kupte si v období od 29. 10. do 16. 12. 2012 jakékoliv 2 výrobky zeleniny značky Znojmia, uschovejte účtenku a pošlete soutěžní SMS ve tvaru:

„ZNOJMIA mezera JMENO mezera PRIJMENI mezera ULICE mezera CISLO POPISNE mezera MESTO mezera PSC mezera DATUM NAKUPU mezera CAS NAKUPU z účtenky“ na číslo 602 226 006.

Garantovanou výhrou jsou sladké recepty, které si můžete stáhnout také na stránce soutěže.

Po odeslání Vám do 2 dní přijde SMS s kódem pro stažení sladkých receptů. 
SMS se zprávou, že vyhráváte balíček skla Simax, jsou zasílány až po skočení každého kola. Proto prosím nevyhazujte účtenky, dokud nebudete mít jistotu, že jste nevyhráli a dokud nebudou výherci daného kola zveřejnění na této webové stránce.

Zapojte se do soutěže a vyhrajte do své kuchyně praktické pomocníky  z varného skla! Více informací o soutěži najdete na www.zelenina-znojmia.cz

Reklama