Chceme vám představit chytrý kočárek, který vás nadchne!MIma

Chytrý kočárek Mima Kobi „roste“ nejen s vaším dítětem, ale dokonce s celou rodinou. V jednomístné verzi (mono) můžete vozit miminko nebo batole, dvoumístná úprava (duo) je určená pro přepravu mladšího a staršího sourozence najednou. K dostání je i verze pro dvojčata.

Mima

Patentovaný systém „korbička uvnitř“ umožnil dosáhnout nevídané variability kočárku. Díky němu můžete za pouhých 15 sekund přeměnit sedačku na korbičku. Chcete-li vézt najednou dvě batolata, nebo mladší a starší dítě, jednoduše přidáte na kočárek další sedačku (je třeba dokoupit zvlášť). Můžete si také opatřit dvousedačku pro vození dvou miminek nebo dvou batolat.

Mima

Další výhody:

  • Sedačku lze nasměrovat po i proti směru jízdy.
  • K dispozici jsou dvě výškové pozice pro sedačku/korbičku.
  • Polohovací sedačka nabízí tři úhly naklápění.
  • Kočárek je kompaktní a snadno se skládá.

Bohatá výbava a příslušenství

doplňky

Do základní výbavy kočárku patří kromě podvozku, sedačky, madla, nákupního košíku i stříška, přebalovací taška (obsahuje držák na lahev, přebalovací podložku a sáček na použité pleny) a pláštěnka.

Skvělé doplňky, které oceníte:

Dále si můžete dokoupit celou škálu praktických doplňků: kromě druhé sedačky a dvousedačky především vkládací podložku s 5bodovými pásy (na výběr je několik módních barev), nánožník s fleecem uvnitř i moskytiéru. K dostání je také sada adaptérů na autosedačky (BeSafe iZi Go, Maxi Cosi Cabrio, Cybex Aton, Bébé Comfort Pebble), druhá stříška, dvoupláštěnka, slunečník s UV filtrem atd.

MIMA XARI

Mima

Doslova revolučním kočárkem je i typ MIMA XARI s nepřehlédnutelným atraktivním designem, který si stejně jako v případě kočárku MIMA KOBI můžete sami dotvářet pomocí barevných doplňků. Řešíte-li výběr kočárku pouze pro jedno dítě, je MIMA XARI tou nejlepší volbou.

Kompaktní a elegantní kočárek nabízí všechny výhody jako kočárek MIMA KOBI. Navíc má dva koše s krytem poskytující dostatek úložného prostoru.

Do základní výbavy kočárku MIMA XARI patří kromě podvozku, sedačky, madla, nákupních košů i stříška a pláštěnka. Zvlášť si pak vyberete podložku s 5bodovými pásy, která je k dostání v několika módních atraktivních barvách. Komfortní sada zahrnuje podložku, startovací sada navíc ještě nánožník a matraci do kočárku.

MImi

Oba kočárky MIMA jsou vhodné pro děti od narození do 17 kg.

Kompletní sortiment kočárků Mima si můžete osobně prohlédnout a vyzkoušet v kamenné prodejně Trendy Baby v Nupakách u Prahy, nedaleko obchodní zóny Průhonice – Čestlice. Adresu prodejny i kompletní nabídku naleznete na e-shopu www.trendybaby.cz. Majitelky obchodu a e-shopu Trendy Baby jsou zároveň výhradním dovozcem značky iCandy do České republiky a kočárky distribuují i do dalších obchodů s potřebami pro maminky a děti.

 

Nabídku kočárků MIMA najdete na www.trendybaby.cz

V kamenné prodejně Trendy Baby v Nupakách u Prahy můžete očekávat nadstandardní služby, počínaje odborným poradenstvím při nákupu kočárku i další výbavičky až po přizpůsobení otevírací doby vašim časovým možnostem.

Inspiraci pro svůj nákup hledejte na www.trendyaby.cz

 

Reklama