Ať už je vám blízký romantický styl, či raději volíte spíše sportovní, vlnám se rozhodně nevyhýbejte a užijte si tento aktuální vlasový trend naplno a bez obav. Umělecký ředitel sekce Philips péče o vlasy, Andy Uffels, vybírá z aktuálních trendů několik účesů, které si můžete vytvořit doma a zároveň pečovat o své vlasy.

Videa, stejně jako step by step návody jsou k dispozici na www.philips.cz/e/pece-o-vlasy/

vlasy

Dokonalý styl, zdravé vlasy

Uhlazené lokýnky či maximální objem, rovné vlasy nebo bohaté vlny… Ať je váš oblíbený styl jakýkoliv, určitě by vám mělo záležet na tom, aby vaše vlasy byly zdravé. Společnost Philips představuje přístroje ProCare, s jejichž pomocí vytvoříte požadovaný účes s maximální péčí a obavy z možného poškození vlasů tak můžete hodit za hlavu.

Philips

Žehlička Philips ProCare Sonic s okamžitým ohřevem přináší žehlení při stabilnější, a proto šetrnější teplotě, navíc sonické vibrace přináší skvělé výsledky v kratším čase.

Vysoušeč vlasů Philips ProCare s technologií ThermoProtect zajišťuje vlasům maximální péči. Unikátní senzor měří vlhkost vlasů při vysoušení a podle ní automaticky nastavuje teplotu vysoušení.

Kónická kulma Philips ProCare disponuje válcem, jehož jemný sametový povrch Soft Touch poskytuje dokonalou kontrolu a tepelnou ochranu. Tato vrstva zároveň chrání před přímým kontaktem s vyhřívaným válcem prsty, uši, krk a vlasovou pokožku.

Philips

Reklama