.

Máte rádi electro swing? Potom určitě vyrazte o víkendu na Rock For People

Novinky

Máte rádi electro swing? Potom určitě vyrazte o víkendu na Rock For People

Od 3. do 5. července se v Plzni představí výběr kapel téměř ze všech zemí Evropské unie. Od Finska až po Itálii, od Velké Británie po Lotyšsko. I přesto, že každý interpret nabídne to nejlepší, tancechtivé publikum nejvíce očekává koncert rakouských The Parov Stelar Band, švédských hudebních kouzelníků Movits! či tuzemského šoumena Vojtěcha Dyka v doprovodu B-Side Bandu.

vojtěch dyk

O tom, že swing nejen ve své electro podobě táhne, svědčí obrovský kotel na koncertu The Parov Stelar Band na Rock for People v roce 2013 nebo taneční kreace několikaatisícové masy na koncertě Vojtěcha Dyka zkraje června v Hradci. Plzeň se tedy má skutečně na co těšit. Na tři dny se areál DEPO2015 a Papírna promění v jednu velkou tančírnu.

Rock for People Europe je součástí programu Evropského hlavního města kultury 2015. Více informací na www.rockforpeople.cz. Vstupenky na Rock for People Europe jsou v prodeji na webu festivalu. Celofestivalový pass lze nyní pořídit za 1 440 Kč, jednodenní vstupenky jsou v prodeji od 750 Kč, dvoudenní za 1 200 Kč. Na místě budou lístky na neděli 5. července s největšími (electro)swingovými hvězdami za 950 Kč.

   
30.06.2015 - Redakční novinky - autor: Kristina Vodičková

Komentáře:

  1. [1] bobani [*]

    Sml67

    superkarma: 0 30.06.2015, 21:52:09

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme