Zdraví

Máte problémy se zuby? Máme pro vás tipy od značky Enzymel

Řada z nás nakupuje zubní pastu a nepřemýšlí o tom, jestli je důležité její složení. Někdy si možná říkáte, že vlastně nevíte, co má zubní pasta obsahovat, na co si máme dát pozor. Máte problémy se zuby? Pak si přečtěte tento článek. Máme pro vás skvělé tipy!

 

enzymel

Tipy ENZYMEL

Hygiena dutiny ústní na cesty / Zdravý úsměv během dovolené

Při cestování jsme daleko více náchylní k zánětům v dutině ústní. Je to způsobeno volnou životosprávou, změnou jídelníčku a působením bakterií, na které během roku nejsme zvyklí z domova. Všechny tyto podněty mohou dohromady vyústit v akutní zánět dásní, otok a bolest. Proteolytické enzymy obsažené v českých patentovaných produktech „ENZYMEL Intensive 35“ účinně snižují riziko zánětu dásní a podporují slizniční imunitu. Proto by zubní pasta i gel ENZYMEL Intensive 35 s proteolytickými enzymy neměla chybět ve Vaší cestovní taštičce. Zakoupíte v lékárnách za cenu okolo 195 Kč.

Trpíte zánětem dásní (parodontózou)?

Parodontóza je bolestivé onemocnění, kvůli kterému se méně smějeme a méně nám chutná. Proteolytické enzymy obsažené v českých patentovaných produktech „ENZYMEL“ účinně snižují riziko zánětu dásní a podporují slizniční imunitu. Proto by zubní pasta i gel ENZYMEL s proteolytickými enzymy neměla chybět ve Vaší koupelně a kabelce. Nyní i ve formě gelu bez příchuti, který účinkuje na dásních až 4x déle. K dostání v lékárnách okolo 195 Kč.

Enzymové řešení pro Vaše ústa

Chystáte se na trhání zubu nebo jiný stomatologický zákrok? Proteolytické enzymy obsažené v českých patentovaných produktech „ENZYMEL“ účinně snižují riziko zánětu po zákroku a podporují slizniční imunitu. Proto by zubní pasta i gel ENZYMEL s proteolytickými enzymy neměla chybět ve Vaší kabelce při cestě od lékaře. K dostání v lékárnách okolo 195 Kč.

Trpíte zánětem dásní (parodontózou)?

Trpíte záněty a otoky dásní? Mohla by Vám pomoci enzymová péče. Chronickým zánětem dásní (parodontózou) trpí až 80% lidí a jedná se o nejčastější zánět lidského těla. Pokud jste navíc diabetik/-čka nebo trpíte jiným onemocněním, které se projevuje v ústech, dentální hygiena v podobě zubní pasty a gelu na dásně ENZYMEL může být pro Vás to pravé řešení a ENZYMEL by tak neměl chybět ve Vaší koupelně a kabelce. K dostání v lékárnách okolo 195 Kč.

Více informací najdete na stránkách www.enzymel.cz

   
08.06.2016 - Zuby - autor: Komerční článek

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa: Výživa v nemoci
Hledáme čtenářky, které rády čtou knihy
Anketní otázky pro čtenářky, které chtějí testovat Canesten Intim Gel
Anketa: Bolí vás záda?

Náš tip

Doporučujeme