Bulvár

Máte problém skloubit rodinu, práci a zdravý životný styl? Pomoci může workshop

Ať si kdo chce, co chce, říká, ženy to mají v životě těžší. Skloubit zaměstnání, kariéru, domácnost, rodinu, děti, manžela, a do toho být zdravá, spokojená, a to všechno bez zbytečných stresů. No, zkuste si to, v dnešní hektické době. Ruku na srdce, často si namlouváme, že jsme vlastně spokojené a žijeme zdravě – ale vezměte si do ruky papír a tužku a sepište si, co zdravého jste pro sebe poslední týden či měsíc udělaly. Která z nás si nepovzdechne, že by to chtělo pár kil dolů, víc odpočinku a vůbec času pro sebe. Jak to všechno ale udělat?

Našly jsme však cestu – a to pro ženy, které mají chuť něco změnit, chtějí být krásné a vážit si sama sebe nejen na váze. Jde o to najít rovnováhu životního stylu v mnoha ženských rolích, optimální stravování, zdravý pohyb, kompenzační cvičení a také zajímavou techniku posilování motivace a vůle. A my už víme, jak na to!

Chcete to také zjistit?

Objevily jsme specialistky, lékařky, které se věnují zdravému životnímu stylu. Tereza Hodycová a Marie Skalská říkají: „Víme velmi dobře, že teorie je věc jedna ale praxe je velmi obtížná při všech denních povinnostech, které má žena ve svých mnoha rolích maminky, manželky, zaměstnankyně, manažerky domácnosti, taxikářky s dětmi na kroužky, doučovatelky a pečovatelky a mnoha dalších.“

lekarky

„Ukážeme vám na našem workshopu, jak si životní styl vyvážit tak, že si budete již napořád umět posílit pevnou vůli, motivovat se k aktivnímu životnímu stylu, i když jste unavená, ulevíte si od bolestí zad a překonáte strachy a pochybnosti. Budeme se věnovat otázkám stravování, pohybu, prevenci civilizačních onemocnění i technikám posilování motivace a vůle. Naučíte se sérii protahovacích a kompenzačních cviků pro uvolnění šíje a zad, zkusíte si používat jednoduché techniky na mírnění stresu. Teorii s námi procvičíte hned v praxi, najdete tak nejlépe to, co vám vyhovuje a co víte, že zvládnete,“ poodhalují svůj návod na to, jak žít zdravě a být přitom spokojená a vyrovnaná.

lekarky2

Z workshopu odejdete s individuálním plánem, ale hlavně si zkusíte techniky vnitřního vyjednávání, odhalíte svého snílka i konstruktivního kritika, zbavíte se stresu např. metodou „grounding“ a objevíte své vlastní důvody PROČ. Nastartujte svůj život plný zdraví, elánu a pohody v neděli 5. října v Praze!

Více informací o workshopu najdete ZDE.

   
22.09.2014 - Společnost - autor: (red)

Komentáře:

 1. avatar
  [3] marianaant [*]

  risina — #1Pardon " funguje" chybička s vloudila

  superkarma: 0 22.09.2014, 17:49:17
 2. avatar
  [2] marianaant [*]

  risina — #1Musíte kliknou na ten spodní odkaz, www.profitinstitut.cz ta fanguje.

  superkarma: 0 22.09.2014, 17:48:26
 3. avatar
  [1] risina [*]

  KLikám na odkaz, ale bohužel - "Stránka nebyla nalezena."

  1. na komentář reaguje marianaant — #2
  2. na komentář reaguje marianaant — #3
  superkarma: 0 22.09.2014, 15:31:47

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme