Zdraví

Máte problém? Poraďte se se svým Andělem!

 

Kdo jsou Andělé a jak se projevují

Už jste někdy měla pocit, že stojí někdo při Vás a vy ho nevidíte? Zahlédla  jste někdy barevné záblesky nebo měla silné tušení, které se vyplnilo? To všechno je práce Andělů. K nám lidem nejčastěji promlouvají tímto jazykem. Jazykem, který je složen ze symbolů a pocitů. Někteří šťastlivci je můžou i slyšet, nebo dokonce i vidět.

O Andělích existuje velké množství dobové i současné literatury. Jsou spojováni s Bohem, nebem, a dokonce i peklem, kde vládnou temní Andělé, kam patří i spadlý Anděl Satan. Andělé jednoduše existují! Jsou poslové světla a snaží se nám pomáhat. Je však na nás, do jaké míry využijeme jejich pozitivní vliv a energii.

Ne každý věří v Anděly. A víra je právě síla, která nás s Anděly spojuje.

Jak komunikovat s Anděly

Tak jako v lidském světě, i Andělé mají svoji hierarchii. Každý z Andělů zodpovídá za určitou oblast našeho života. Tak například Archanděl Rafael má léčitelské schopnosti. Z tohoto důvodu patří k nejstarším symbolům lékárníků. Archanděl Gabriel  je zvěstovatel. Právě on oznámil Panně Marii, že porodí Božího syna.

Za nejznámějšího anděla je považován Archanděl Michael. Má taky přezdívku Ohnivý princ a je největším zastáncem lidí. Posiluje odvahu, sebejistotu a podpoří každý čestný boj. Abyste neměla těžkou hlavu z různých jmen a poselství, nejlepší je komunikovat se svým vlastním Andělem. Tato komunikace je velice jednoduchá. Stačí, když si svého Anděla jednoduše zavoláte. Můžete ho přivolat nahlas nebo sílou mysli. Andělé reagují na všechny naše projevy.

Každá z nás má svého Anděla

Jak jsem se už zmínila, každá z nás má svého Anděla. Je to Anděl, který nad vámi bdí, dává na Vás pozor a chce pro vás to nejlepší. Váš Anděl vás neposuzuje. Jste pro něho dokonalá bytost, která si zaslouží to nejlepší.

Když toužíte po setkání se svým Andělem, zkuste se uvolnit, zavřít oči a představit si, jak vchází do velké bílé místnosti. Když se na obraz dobře soustředíte, měli byste vidět jeho obraz. Možná Vám prozradí i své jméno. Další možností je jeho zjevení ve snu.

Pro komunikaci s dalšími Anděly doporučujeme několik jednoduchých typů. Ty vás přivedou k Andělům, ke kterým budete mít v životě nejsnazší přístup:

·        Astrologický přístup

První metoda je pomocí vašeho astrologického znamení. Archanděl, který vládne vašemu znamení, je ten, se kterým nejvíc souzníte. Astrologické znamení je jakási energetická signatura, která Vás ovlivňuje. Například pokud jste se narodila ve znamení Lva, budete víc v souladu s Archandělem Michaelem než s ostatními třemi archanděly. To neznamená, že se nemůžete spojit i s ostatními, ale snazší bude navázat spojení s archandělem, který vládne datu Vašeho narození.

·        Elementární přístup

Podstatou této metody je vaše jméno. Každá samohláska je spojena s konkrétním elementem, ke kterým patří: oheň, vzduch, voda, země a éter (zdroj předcházejících čtyř elementů). Podle následujících údajů si můžete určit elementy ve vašem jméně a Archanděly, kteří těmto elementům vládnou. Například, když se jmenujete NINA,  tak první samohláska ve jméně je "I". K této samohlásce je přiřazován Archanděl ohně Michael.

První samohláska          ELEMENT       Archanděl vládnoucí této samohlásce

E                                       vzduch                              Rafael
I                                         oheň                                 Michael
O                                       voda                                 Gabriel
U                                       země                                Uriel
A                                       éter                                   všichni 4 archandělé
Y                                       oheň a voda                     Michael a Gabriel

 

Co dělat, když zrovna nemáte svůj den

Odpověď je jednoduchá. Zavolejte si na pomoc svého Anděla! Zavolejte ho a požádejte o řešení problému, který vás trápí. Andělskou odpověď na vaše otázky můžete dostat v různých podobách. Proto je důležité, abyste byla vnímavá a sledovala všechny symboly, které se vám připletou do cesty. Nejlepší radou je řídit se intuicí. Ta je napojená přímo na Anděly a určitě vás nikdy nezklame!

   
02.03.2006 - Zdraví - autor: Natálie Rolková

Další příspěvky

Komentáře:

 1. avatar
  [169] Meander [*]

  Suzanne: Plzeňský biskup je myslím jaderný fyzik. Ale tenhle článek není o Bohu, ten je o pomatení mysli.

  superkarma: 0 04.03.2006, 19:16:32
 2. avatar
  [168] Suzanne [*]

  david.lister: víš, co je zvláštní? že spousta špičkových jaderných fyziků, astrologů a chemiků...je věřících. Jeden takový jaderný fyzik říká - čím víc jdu do hloubky, tím víc jsem přesvědčen o existenci Boha.
  Vážně, davide, myslíš, že to, co je všeobecně známé a prokazatelné, je konečné a lidstvo už nic nového neobjeví? Že tím, co věda umí dokázat TEĎ, to jako končí a za tím nic není???

  superkarma: 0 04.03.2006, 18:58:04
 3. avatar
  [167] átéčko [*]

  Já jsem svého anděla viděla, směla jsem si na něj i sáhnout. Vím, proč jim přisuzujeme mužský rod A je to všechno tak prosté. Jo a andělé voní!

  superkarma: 0 04.03.2006, 11:51:08
 4. avatar
  [165] Kimmy [*]

  Stale si myslim, ze najzaujmavejsie na tejto diskusii je, ze ti, co tym opovrhuju ("neveriaci Tomasovia") potrebuju tych ostatnych urazat a nazyvat hlupakmi a pod. Pritom pravy taky "hlupak" moze mat ovela viac vedomosti a prave preto aj viac otvorenu mysel vsetkym moznostiam. Ako povedal klasik: "cim viacej sa naucime ... tym viacej si uvedomujeme co viacej nevieme."

  Ja by som zas pre zmenu na adresu "tych druhych" povedala ze len omedzeny hlupak sa moze ostatnym posmievat za nieco, o com nic nevie a comu nerozumie. A nielen to, este to aj pouzit ako dovod na osobne invektivy.

  superkarma: 0 03.03.2006, 20:42:18
 5. avatar
  [164] Kimmy [*]

  tornado-lou: a co takto anti-castice? Tiez na nich niektori neveria a ini tvrdia ze existuju... dokaz, ze existuju, inac je to puhy vymsel dokaz, ze existuje gravitacia, inac je to puhy vymysel Gravitacnu silu predsa nikto nikdy nevidel, nie? Je to nehmotne

  a inac mimochodom, vazeni, preco si myslite ze prave kvantova fyzika a veci s tym spojene s tymito duchovnymi vecami nemozu mat nic spolocneho???

  superkarma: 0 03.03.2006, 20:23:17
 6. avatar
  [163] Kimmy [*]

  eleonora.k: hm, to je zaujmave, a ked sa uz tak ohanas modernou vedou, tak vies ze v Azii urobili vyskum, kde chceli zistit ci maju modlitby nejaku moc. A vyslo im ze hej - uz si presne nepametam, ci ten rozdiel bol statisticky signifikantny alebo nie, ale je mozne ze ano.
  "In this study, 219 women undergoing in vitro fertilization and embryo transfer at a fertility clinic in Seoul, Korea, were prayed for by individuals in the US, Canada, and Australia. The women who were prayed for had twice the successful pregnancy rate (50%) as those in the control group. Although this experiment did not deal with naturally occurring conception, it suggests nonetheless that human fertility may respond to psychokinesis (PK) in the form of distant healing intentions and prayer. The author of this commentary believes that although the study by Cha et al does not demonstrate a PK-fertility correlation, a parallel study could shed light on this relationship."

  superkarma: 0 03.03.2006, 20:14:20
 7. [162] tornado-lou [*]

  jeste abych pouzila vas argumet. tvrdite ze kdo na andely neveri, tak je nezazije, uverte a potkate je.
  tak ja budu tvrdit: kdo nepochopil kvantovou fyziku, nepochopi jak funguje svet. naucete se kvantovou fyziku a dosahnete osviceni.
  jinak se loucim, zdravim a preju hezky vikend.

  superkarma: 0 03.03.2006, 10:47:58
 8. [161] tornado-lou [*]

  a....: debata o tom, jestli je lepsi induktivni nebo deduktivni metoda, je podle me docela nesmyslna. nekdy je lepsi pouzit tu jiny onu, podle toho, co se resi za problem.

  superkarma: 0 03.03.2006, 10:42:28
 9. avatar
  [160] Mylady [*]

  Nechápu, proč se někdo hádá o něčem, co v životě neprožil a ví o tom prd.Nebo je takovej borec, který ví odpověď na všechno? Tak to smekám. Taky bych to chtěla!

  superkarma: 0 03.03.2006, 10:42:14
 10. avatar
  [157] floo [*]

  a není to jedno? tohle je věčné téma, stejně na to nikdy nepřijdeme, leda v až budeme v penálu, tak ať si každý myslí to svoje.

  superkarma: 0 03.03.2006, 10:28:09
 11. [156] tornado-lou [*]

  a....: vim ze odpovidam za davida, ale nemuzu se udrzet. a asi pomalu zacnu byt sprosta. i kdybysme znali tu definici hmoty po ktere tak volas, tak ji proste nemuzeme prezvejkat do tri radku a napsat na zensky magazin, krucinal! a i kdybysme to dokazali tak to mu nikdo nebude rozumnet. k pochopeni toho co je hmota je zapotrebi obrovska spousta znalosti ze subatomarni fyziky. tam se uplatnuji kvantovy efekty, relativisticky efekty, k tomu vsemu je zapotrebi strasna spousta slozite matematiky. jestli tohle vsechno zvladas, tak pred tebou hluboce smekam, protoze ja z toho neumim ani desetinu. ale jestli tomu nerozumis, tak nevim proc chces definici hmoty, protoze ti nic nerekne. a jenom proto ze nerozumis vecem podolozenym vypoctama, slozitejma experimnetama, pocitacovyma simulacema, dlouhym narocnym a drahym vyzkumem kterym spousta lidi travi roky prace, tak jenom proto tvrdis, ze hmota neexistuje a tohle vsechno odmitaz uznat jako dukaz?????

  superkarma: 0 03.03.2006, 10:26:58
 12. [155] a.... [*]

  tornado-lou: to, co jsem napsala jsi blbě pochopila...Slovo zanamená Myšlenka( nikoli tak,jak to chápeš ty) a dožadovat se důkazů??? V tom spočívá právě ta odlišnost vědeckých metod( jak jsem psala 143)

  superkarma: 0 03.03.2006, 10:21:56
 13. [154] tornado-lou [*]

  david.lister: ja budu obhajovat experimentalni fyziku jestli si muzu vybrat . teoreticke fyzice nerozumim.

  superkarma: 0 03.03.2006, 10:16:53
 14. [153] a.... [*]

  david.lister: Věříš, že existuje hmota??? Pokud ano, tak mi dej důkaz!
  To jen obracím tvůj způsob argumentace

  superkarma: 0 03.03.2006, 10:16:38
 15. [152] tornado-lou [*]

  a nevim proc bych to mela dokazovat. lidi daleko chytrejsi nez ty nebo ja se k te definici priblizili tak blizoucko jak jen pri znalostech ktery meli mohli. dal zatim nemuzeme. ale to co tvrdime, muzeme podlozit dokazat a HLAVNE na zaklade toho co vime muzeme presne predpovedet, jak je veci budou dit. tva teorie s Bozim slovem nic takovyho neumoznuje. nenabizis dukaz, jenom prikazujes uverit. a to uvereni mi neumozni POCHOPIT natoz predpovedet vysledek ruznych procesu atd.

  superkarma: 0 03.03.2006, 10:12:23
 16. [149] tornado-lou [*]

  a....: to prece neni pravda. hmota snad muze existovat i jako pole.

  superkarma: 0 03.03.2006, 10:06:04
 17. [148] a.... [*]

  tornado-lou: to , co kolem sebe vidíme jsou jen jakési materiální FORMY -nikoli hmota sama o sobě
  to je tvůj názor..tvoje vidění světa
  co říkáš na tohle:na počátku bylo Slovo, to Slovo bylo od Boha a to Slovo bylo Bůh.... to je zas to druhé vidění světa...dokaž, které je správné a platné!!
  Mmch: když v té větě nahradíš Slovo výrazem Hmota..JSME U TVÉHO POJETÍ SVĚTA

  superkarma: 0 03.03.2006, 10:01:36
 18. [147] tornado-lou [*]

  a....: einstein nemohl definovat hmotu, protoze tehdy jeste nevedel obrovskou spoustu veci, ktery vime az my dneska. a to co vime vychazi prave z einsteina. galilei taky nemohl definovat elektricky naboj, protoze netusil nic o el poli a myslel si ze existuje nejaky eter. cili co je hmota se dozvime, az konecne dotukneme tu teorii vseho.
  a jestli chces dukaz ze existuje.... denodenne vidime, vsechno zalozene na predpokladu jeji existence funguje. cili prave empirie. a neni nic lepsiho, co by bezezbytku vysvelovalo vsechny jevy ktery dokazeme vysvetlit ted.

  superkarma: 0 03.03.2006, 09:49:06
 19. [146] a.... [*]

  david.lister: ty utíkaš od probému
  Tak jak je to s tou hmotou?????

  superkarma: 0 03.03.2006, 09:46:01
 20. [145] tornado-lou [*]

  ja sem vedela ze to nemam cist.

  superkarma: 0 03.03.2006, 09:37:37
 21. [143] a.... [*]

  david.lister: to co tady přemýláš je už staletí starý - vlastně od vzniku novodobé vědy v 17. století se vede spor zda je lepší metoda induktivní (tj. ty důkazy a zobecnění) nebo deduktivní-kterou zformuloval Descartes.Z toho vyplývá i otázka, zda věda a víra je v rozporu-no a i ti nejvýznamnější vědci došli k názoru, že ne
  Hele Dave- řekni mi, co je to ta hmota a dej mi důkaz, že existuje
  Einstein s tím měl problém- tak se předveď, jak to jako správný empirik vysvětlíš

  superkarma: 0 03.03.2006, 09:21:25
 22. avatar
  [139] zonan [*]

  Tragédie lidstva i osobní tragédie jedinců. I tímto tématem se zabývá trilogie Hovory s Bohem od N.D.Walsche. To je vzkaz pro ty, které to zajímá.
  david.lister: vždyť Ty jsi bůh a vždy jím budeš .

  superkarma: 0 03.03.2006, 06:51:14
 23. [138] Angel79 [*]

  Kimmy: To je hezky receno. Prelozim si to jedna dva, ja jsem totiz taky v Americe, jenze my se na nasi univerzite respektujeme, i kdyz nam ten vyzkum taky nekdy nevychazi.

  superkarma: 0 03.03.2006, 01:55:20
 24. avatar
  [137] Kimmy [*]

  Angel79: To je pravda, teraz mi pri citani Tvojho prispevku prisiel na um jeden citat "The greatest geniuses have always encountered violent opposition from mediocre minds", uz si nepamatam presne, kde som to citala a kto to povedal. Mozno popros Evu-FL, nech Ti to prelozi
  Blueberry: no to je pravda, niektore veci co sa deju su dost hrozne a ja Ti poviem uprimne ze napriklad ja neviem preco sa taketo tragedie deju... je to nieco na co nemam vysvetlenie. Ale napriek tomu si myslim, ze su nejake dobre sily (nazvime ich trebars anjelmi straznymi, alebo "spirits of the ancestors", alebo nasimi nehmotnymi pomocnikmi) ktore nam (aspon obcas) pomozu z problemov. A na druhej strane je aj vela pripadov, kedy sa zase podari akoby zazrakom hroznej tragedii predist... takze nie je vsetko len cierne alebo biele...

  superkarma: 0 03.03.2006, 01:47:26
 25. [136] Angel79 [*]

  Eva_Fl: Promin ale Tvuj pristup je trochu smutny. Dukazy, dukazy, dukazy. Vis jak plivali na Sklodovskou? Smali se ji, ze radioaktivita je pitomost? Dneska uz existuje treba aura- kamera (elektrom.vlneni)-barvy lidske energie a taky tomu mnozi neverili. Az s tim prisla NASA tak se to konecne uznalo za zjevne.

  superkarma: 0 03.03.2006, 00:19:35
 26. [135] Angel79 [*]

  Nyotaimori: vis ty co? Pred casem jsi tu psala, jak se ti podarilo myslenkou ohnout zaclonu. Magie, andele, mystika, duchovno, sila myslenek.... to je z jednoho vesmiru.

  superkarma: 0 03.03.2006, 00:15:26

Další příspěvky

Z předchozí stránky:

 1. avatar
  [134] zlato [*]

  Verim v neco,co je silnejsiho,nez ja...ja nevim co to je..andel?Muj andel?fakt nevim,ale vzdy ,kdyz se mi delo neco zleho a byla jsem v zivote na dne a vypadalo to uz beznadejne ..neco se stalo a me to pozvedlo a neco,nekdo mi pomohl....nevidela jsem co to bylo....kdo to byl....

  superkarma: 0 02.03.2006, 23:48:01
 2. avatar
  [133] Agnes X [*]

  sotik 16: Tak pročítám reakce a jak už jsem dnes unavená, čtu " panenko Podprsenková.." Asi vyhledám odborníka, to už není možný

  superkarma: 0 02.03.2006, 22:11:30
 3. [131] kamicka [*]

  Blueberry: to jsou klasicke argumenty tech, co neveri; ano, je pravda, je to desne, strasne, ani se to neda slovy vyjadrit, co se dnes deje...ale andele nejsou z masa a kosti a nekdy zkratka ani oni nestaci...

  superkarma: 0 02.03.2006, 21:10:32
 4. avatar
  [129] Blueberry [*]

  Nikdo neodpovedel D. Listerovi na otazku, kde ti andele jsou, kdyz se cloveku deje neco hrozneho - napriklad kde je andel desetileteho decka, ktere bylo zabito v autonehode, kde je andel babicky, ktera byla znasilnena a umlacena ve vlastni posteli?

  superkarma: 0 02.03.2006, 20:57:09
 5. avatar
  [128] sunshine [*]

  Moc zajímavý článek. Já na anděly věřím. Akorát si myslím, že nepřijdou, když na ně myslíte nebo zavoláte.Přijdou, když je opravdu potřebujete. Četla jsem všechny příspěvky a prosím čtenářky, které mají nějakou zkušenost s anděly, aby mi napsaly do vzkazů. Nechci se tady rozespisovat v diskuzi, protože reakce některých čtenářek jsou děsné. Nevěřím, že některé ž-in které pořád píší o tom, že bydlí v cizině tam skutečně bydlí - nebudu jmenovat.To by měly nadhled.

  superkarma: 0 02.03.2006, 20:53:08
 6. avatar
  [127] Kimmy [*]

  to Eva: Vies, mna by strasne zaujmala jedna vec. Kedze Ty s oblubou pises, ake to vlastne v tej Amerike chodi (obycajne je to s mensim podtonom nadradenosti nad "ceskymi slepicemi zde") tak by som sa ta chcela opytat, ci v Amerike sa nepestuje tolerancia pre odlisny nazor druhych. Ja som totiz raz v telke pocula hovorit jednu Americanku o tom, ako nesuhlasi s tymi, co protestuju proti vojne v Iraku, ale ako napriek tomu bude obhajovat ich pravo tento nazor vyjadrit (znelo to asi ako "I don't agree with their opinion, but I will defend to the death their right to say it", presne znenie si uz nepamatam). Tak by som sa ta chcela ako hrdej Americanky opytat, ze ci teda suhlasis s touto filozofiou prejavu nazorov druhych a ak ano, ci to plati len ked surfujes po US (prip. anglickych) weboch a ked sa presunies na cesky, tak to uz dodrziavat nemusis. Hm?

  superkarma: 0 02.03.2006, 20:31:31
 7. avatar
  [126] Blueberry [*]

  Kimmy: Jak se ti dari sepisovat takove romany? Ja napisu vic nez tri radky a spadne mi to!

  superkarma: 0 02.03.2006, 20:28:42
 8. avatar
  [125] Kimmy [*]

  No s # 123 to bola chyba, teraz mate damy dokonale aspon dalsi dovod, preco si z niekoho robit posmesky

  superkarma: 0 02.03.2006, 20:27:03
 9. avatar
  [124] Kimmy [*]

  Meander: No tak na to neodpovedaj ked je to taka ztrata casu, nie? Ale asi zrejme nebude, kedze mas casu dost, ale nie na "diskutovanie" ako ty pises, ale na zhadzovanie ludi s inym nazorom...

  superkarma: 0 02.03.2006, 20:26:09
 10. avatar
  [123] Kimmy [*]

  Kimmy: No tak na to neodpovedaj ked je to taka ztrata casu, nie? Ale asi zrejme nebude, kedze mas casu dost, ale nie na "diskutovanie" ako ty pises, ale na zhadzovanie ludi s inym nazorom...

  superkarma: 0 02.03.2006, 20:25:56
 11. [122] kamicka [*]

  puvodne jsem nechtela na vsechny ty "inteligentni" hlasky vubec reagovat...ale at uz to je jakkoli, doufam, ze andele jsou, protoze bez nich by to neslo a vy vsichni, kdo se tomuto nazoru vysmivate, tak jste hned mezi prvnimi, co volate: andelicku straznicku, pomoz mi, kdyz je vam ouvej. takze pokrytectvi bylo a bude. na zdravi!

  superkarma: 0 02.03.2006, 20:23:32
 12. avatar
  [121] Eva_CZ [*]

  Kimmy:

  superkarma: 0 02.03.2006, 19:51:14
 13. avatar
  [120] Meander [*]

  Kimmy: Jestli nejde spíš o to, že ti, co těmhle blábolům nevěří, mají dost inteligence, aby věděli, že jakkoliv se pokoušet diskutovat s pomatenými je ztráta času

  superkarma: 0 02.03.2006, 18:50:00
 14. avatar
  [119] Kimmy [*]

  Mne sa skor zda, ze ti co takymto veciam neveria (to je samozrejme nepopieratelne kazdeho vlastna volba) a nazyvaju ostatnych "trubkami", sektarmi, a pod., nemaju sami az tolko inteligencie aby jej mohli rozdavat. Je jednoduche niekomu lezerne povedat "uz taky nehul" ako odpoved na nieci nazor, vyzerame predsa potom taki rozumni, rozhladeni, inteligentni a nad vecou, no nie? A co inkokedy damy - ked su tu clanky o sexe, o tom ako mi to on vcera skvele urobil, ci sa maju polykat sperma, atd. ...tiez je tam na stovky reakcii ale vtedy to evidentne nikoho nevzrusuje, ba naopak plebs sa dobre bavi. No a ak by si nahodou niekto v opozicii dovolil nieco poznamenat, tak nema toleranciu a zmysel pre humor a nadsazku a co ja viem co este, ze jo? (To mluvim z vlastni skusenosti). Takze zhrnuto: je zaujmave ako niektori tuna hodnotia kvalitnost clanku a citatelskych prispevkov podla svojho vlastneho vkusu. Nie podla nejakych objektivnych kriterii, ale podla vlastneho vkusu a preferencii. Ak sa mi nieco paci, tak nikto sa nesmie proti tomu ozvat lebo inac "kazi zabavu a nema zmysel pre humor a nevydrzi trochu nadsazky" a tak podobne. A ak sa mi nieco nepaci, tak hned je to blbost a kazdy kto k tomu poznamena nieco pozitivne je "trubka", hlupak, "huli" a podla tematickej potreby si najdeme nieco dalsie, napr. je sektar. Viaceri tuna takto funguju uz roky. Mne sa napriklad nepacil clanok Herty z 31.12.2004, ale si dobre pamatam ze ked som k nemu napisala svoj nazor, tak mudra Eva s Floridy mi odkazala "aby ses nam neposrala". A ako cersnicka na dorte mi k tomu prisiel odkaz v zneni "Přijdeš mi, Kamilo, jako opravdu sprostá Slovena. A nejen já začínám mít slováků u nás plné zuby i proto, že se nedokážou přizpůsobit( nejen) jazykem. Nechceš třeba raději kritizovat vaše romské parazitující spoluobčany u nás, než se do nás navážet a hodnotit úroveň článků na Ženě - in ?!? Nejsme už, bohu dík, Československo! Takže si choď na inteligentní servery na úrovni na .sk!" od prispievatelky menom Maverick. Takze o tom, kdo je tu ako inteligentni si robim nazor sama.
  Inac Zabina ma podla mna pekny nazor, nikto na anjelov verit nemusi, je to kazdeho osobna vec, okrem toho duchovno a veci s nim spojene su take rozmanite ze sa podla mna nedaju vtesnat do filozofie jedneho nabozenstva alebo jednej viery. Nemam moc rada ked sa duchovno absolutizuje podla jedinej spravnej viery, podla mna boh (ano ja som veriaca pokrstena evanjelicka) je "universal". Casto sa o tomto hadala s kamaratom, ktory je krestan, ale na rozdiel odo mna si mysli ze krestanstvo je ta jedina spravna viera a len ten kto je pokrsteny a uveri bude spaseny, atd. Napr. mi rozpraval, ako nejaki jeho priatela prekonvertovali z budhistov na krestanov a potom porozbijali vsetky budhisticke sosky a relikvie, co mali doma, no to mi prijde trochu zbytocne, podla mna je mylne si mysliet ze si tym u boha ziskaju nejake extra body. No ale nic. Takze som len chcela napisat svoj nazor na diskusiu ktora sa tu vzmohla a autorke sa ospravedlnujem za dost ostre odklonenie od tematu. A dakujem za peknu reakciu na moj prvy posting.

  superkarma: 0 02.03.2006, 18:40:30
 15. avatar
  [114] Batatut [*]

  Jestliže je možné, že dnešní odborný a kvalitní článek Dany Svobodové má minimum reakcí, kdežto diskuze "Andělů"(o jejichž existenci by se dalo dlouze a neúnavně diskutovat) se hemží aktivitou, musím konstatovat, že je něco shnilého (a už dlouho to zapáchá) na dvorku ženy -in :-)

  superkarma: 0 02.03.2006, 16:45:44
 16. avatar
  [112] Batatut [*]

  david.lister: Jdu s tebou na Fušál :-)Hned. Tady se to zmagořilo.

  superkarma: 0 02.03.2006, 16:38:15
 17. avatar
  [111] Batatut [*]

  A jaký anděl je na větry ? myslím tím plynatost!!!

  superkarma: 0 02.03.2006, 16:37:23
 18. avatar
  [110] Ch.Z. Kochanská [*]

  david.lister: A Cloister dal Frankensteinovi svatá písma v nichž se praví: Ti, kdož jsou moudří, rozluští význam těchto slov, kterážto znějí: Sedm ponožek,jedna košile

  superkarma: 0 02.03.2006, 15:52:51
 19. avatar
  [107] Ch.Z. Kochanská [*]

  david.lister: klaním se ti, ó mocný bože Cloistere...

  superkarma: 0 02.03.2006, 15:44:30
 20. [106] a.... [*]

  david.lister: nejde o to něco dokázat, ale věřit- je mi líto, ale tobě nevěří nikdo

  superkarma: 0 02.03.2006, 15:39:08
 21. avatar
  [104] floo [*]

  david.lister: ty snad pochybuješ o lochnesské příšeře ?

  superkarma: 0 02.03.2006, 15:34:29
 22. [102] yvet [*]

  Je hloupe odsuzovat ci zesmesnovat to, v co neverim ci nerozumim. Ani ja v andele neverim, ale respektuji ty, kteri to vidi jinak.

  superkarma: 0 02.03.2006, 15:30:51
 23. avatar
  [101] draja [*]

  Žábina: Usetrila jsi my cas se psanim uplne souhlasim s Tvymi prispevky 66. a 67.

  superkarma: 0 02.03.2006, 15:30:28
 24. avatar
  [98] Meander [*]

  Žábina: Nojo, jenomže kulatost Země lze dokázat a tvrzení, že je placatá, bylo evidentně pomýlené

  superkarma: 0 02.03.2006, 15:21:15
 25. avatar
  [97] floo [*]

  Žábina: to se neví, kolikrát se mi postavil chodník

  superkarma: 0 02.03.2006, 15:20:24
 26. avatar
  [96] Žábina [*]

  damanka: já tě nechci přesvědčovat...každý máme svou pravdu, dříve lidé taky nevěřili, že Země je kulatá a ejhle - byla

  superkarma: 0 02.03.2006, 15:18:38
 27. avatar
  [93] floo [*]

  Nyotaimori: to už je jiná sféra, tzv. mentální neboli duchovní .

  Klasické barokní sochy andělů NEE, ale ta atmosféra hřbitova se mi líbí

  superkarma: 0 02.03.2006, 15:00:25
 28. avatar
  [92] Žábina [*]

  Evča: to není můj příběh
  já to sem jen dala pro nevěřící Tomáše
  protože to že my žijeme jinde a jinak neznamená že někde jinde nemůže být něco jiného
  tak si to alespoň vysvětluju já

  superkarma: 0 02.03.2006, 14:59:31
 29. avatar
  [90] Evča [*]

  Žábina: tvůj "příběh" už jsem četla, a moc se mi líbil

  superkarma: 0 02.03.2006, 14:48:04
 30. avatar
  [89] Maši [*]

  Žábina: Jo, takhle nějak to taky cítím...

  superkarma: 0 02.03.2006, 14:38:00

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Náš tip

Doporučujeme