S nadcházejícím podzimem se blíží i doba předvánoční, která v sobě nese příjemné povinnosti např. přípravy vánočního cukroví a nákupu dárků pro naše blízké. Předvánoční čas je pro většinu z nás také časem úklidu, jehož popularita se rozhodně nevyrovná vánočnímu pečení nebo průzkumu vánočně vyzdobeného obchodního centra. Pokud ovšem existují pomocníci, kteří dokáží domácnost pečlivě a důkladně zbavit prachu a roztočů, navíc šetří peníze a vynikají svou variabilitou použití, nestane se úklid pro většinu z nás již činností neoblíbenou.

ETAETA ve svém portfoliu produktů v řadě vysavačů nabízí od typu sáčkových a bezsáčkových vysavačů, i víceúčelové a tyčové vysavač. Dokáže uspokojit náročné zákazníky i ty, kteří úklid jako svého koníčka rozhodně nemají a potřebují „jen“ kvalitní a výkonný produkt.

Jedním takovým je vysavač ETA Belo, sáčkový vysavač, který je vybaven variabilním příslušenstvím Premium Clean. Jedná se o širokou škálu hubic a multi  hubic, které se dostanou opravdu všude. Systém Soft start, který nezatíží elektrickou síť a kvalitní prachový sáček Unibag  jsou samozřejmostí. U Bela vás příjemně překvapí ovládání na držadle vysavače, které velmi zjednoduší použití celého vysavače.

ETAETA Canto, nejsilnější vysavač od Ety, který dokáže ušetřit. Canto má extrémní sací výkon a díky efektivnímu motoru až o 30% nižší spotřebu, než běžné vysavače. Je dalším zástupcem z řady sáčkových vysavačů a díky speciálním vrstvám odhlučnění zůstává jeho provoz bezvadně tichý. Předností jeho výbavy je hubice Diestro s otočným kloubem o 180°, která se dostane do všech koutů.

Stále větší oblibu si v dnešní uspěchané době získávají tyčové vysavače. Důvodem je velmi jednoduchý způsob využití a skladování. Pokud takový tyčový vysavač umí i něco navíc, je to výhra. ETA Praktico je tyčový vysavač a leštič podlah v jednom. Silný motor docílí vysoké rotační rychlosti kartáčů, a tím i skvělého čistícího výsledku. Umí výborně kartáčovat koberce a leštit podlahy i mramor. Mechanicky zaleští vosk do podlahy. Díky třem různým nástavcům dokáže leštit podlahy z parket, korku, PVC, dlažbu i dřevo a kámen.

Více na www.eta.cz

Reklama