A jakmile začne foukat ze strnišť, okamžitě nějakou nasadíte?
Nebo ten okamžik stále oddalujete?
Či snad patříte mezi hrdinky, které i v těch nejtřeskutějších mrazech chodí prostovlasé?

Taková je moje matka, snad nikdy v životě jsem ji neviděla ani v čepici, ani v klobouku, ani v žádné pokrývce hlavy. A to nemá bůhvíjak hustou kštici, která by ji chránila před chladem. Prostě čepice nesnáší a můj údiv odráží takovými argumenty jako: „Potí se mi vlasy, vypadám v tom hrozně, nic mi nesluší a stejně nikam nechodím…“


Soutěžní otázka 2. - Může HIV pozitivní matka porodit zdravé dítě?


Co se dá dělat, už s ní asi nehnu. Nehnu asi ani s vámi, co jste stejného názoru, ale třeba hnu s těmi nerozhodnými a přesvědčím je, že čepice je nejen super módní doplněk, ale dobrá věc pro zdraví. Radši budu mít účes nadranc než obyčejnou rýmu.
Jsem jednoznačně pro pokrývky hlavy. Nejraději mám barety, retro kšiltovky, neforemné hučky, na lyže legrační kulichy, a kdybych se nestyděla a nebyla malý pívo", klidně bych nosila kožešinové papachy a la ruská šlechtična. Ty se mi moc líbí.


Poslední dobou se objevily zase klobouky ve stylu jezdeckých helmiček, co nosila v  60. letech Audrey Hepburn. Je ale pravda, že takový výstřelek už vyžaduje odvahu, a tu já postrádám.

Najde se mezi vámi některá, která by to nosila?
Napište mi, co nejodvážnějšího byste si nasadila na hlavu.
Nebo co byste si naopak nikdy nevzala?
Na obrázcích máte inspiraci.

Reklama