V porovnání s dobou minulou je dnes nakupování bot hračka. Ve svém příspěvku, za který děkujeme, vzpomíná čtenářka s nickem Katerina2

Nakupování bot je podle mého v dnešní době "hračka". Jen si stačí vzpomenout na doby minulé .... kdy moje mamka, která má velikost nohy č. 41 nebo 42, přišla v našem okresním městě do obchodu s obuví a většinou se ani nedívala, jaké botky by se jí líbily, ale rovnou se ptala: "Máte něco v sedmičce?"

Dodnes si pamatuji prodavaččin zhnusený, kyselý ksicht a opovrhující odpověď, že v sedmičce nemají vůbec nic. Cítila jsem to i jako dítě děsně potupné a ponižující. Naštěstí je ta doba pryč a moje mamča si skutečně užívá nakupování bot. U Deichmanna mají velké dámské boty a lze se i vybírat, jsou zde i velmi ochotné a milé prodavačky.

Katerina2

Děkujeme za tip, možná by se tam daly sehnat i botičky maličké a přesto dámské, které tolik postrádá autorka prvního příspěvku

Jak jste spokojená s výběrem bot a oblečení ve své velikosti? Dá vám to práci oblékat se podle svého vkusu? Musíte improvizovat? Necháváte si šít na zakázku? Máte problém s malými nebo naopak velkými čísly? Zažila jste při nakupování bot nebo oblečení nějakou příhodu? Myslíte, že vám mohou prodavačky fundovaně poradit? Podělte se s námi o své zkušenosti.

Na vaše příspěvky na dnešní téma se těším na adrese

redakce@zena-in.cz

 

Reklama