Barvy jsou důležitou součástí našeho života. Dokážou prozářit šedivý den, rozpoutat fantazii, přivábit pozornost. Barevné kozačky nám pozvednou pošmournou zimní náladu. Jaké barvy letí a co o nás vypovídají?

Některé barvy si oblíbíme jen na jednu sezónu, jiné se do našich šatníků a botníků vracejí opakovaně. Zaměřme se na stálice. Proč nás už od dětství přitahuje právě ta, a ne jiná barva? Proč právě k ní podvědomě míříme v každém obchodě? Prostě ji z nějakého důvodu potřebujeme. Doplňuje vás. Dokáže zmírnit naše negativní povahové rysy a umocnit ty kladné. Co prozradí barva vašich bot?

Modrá je dobrá i na botách

Modré

Modrá je barva vody, vzduchu, božského vesmíru a tajuplných bytostí. Podle psychologů pak značí klid, spokojenost a harmonii. Vyhledávají ji lidé citliví, s bohatým vnitřním životem a ti, kteří nemají rádi změny a touží po klidu.

Co myslíte, byla jste unavená či přepracovaná, když jste si koupila ty úžasné modré kozačky, nebo vám jen svou krásou připomněly nekonečnost nočního nebe?

Červená je energická a vášnivá

červená

Červená je barvou krve a ohně. Značí životní sílu, aktivitu, touhu po silných a hlubokých zážitcích. Dávají jí proto přednost lidé tvořiví, cílevědomí a energičtí, nebo naopak ti, kteří by si právě takoví přáli být.

Sebevědomí a potřebnou kuráž vám dodají červené kozačky, jak jinak než na vysokém podpatku!

Fialová je mystická a tajemná

Fialová

Fialová barva je plná rozporů. Ukazuje na melancholii, skryté tajemství a snad i potlačené vzrušení. Přitahuje však i náročné a velmi osobité bytosti.

Buďte svá – obujte fialovou či lila. Vyvoláte trošku znepokojení a konečně si lidé ve vašem okolí přestanou myslet, že vás mají přečtenou!

Foto: Asylum

Reklama