Neomylným tipem je krásná sada pracovních nástrojů na zvelebování zahrady. A nemusí jít pouze o péči o venkovní záhony či plodiny. Nástroje z řady Inspiration mohou být použity i při práci s truhlíky s bylinkami a květinami na balkóně či dokonce přímo v kuchyni. Nástroje jsou dostupné v růžovém a světle modrém provedení a zakoupit lze buď dárkovou sadu, nebo pouze jednotlivé nástroje.

 • Inspiration lopatka – 130 Kč
 • Inspiration kultivátor – 130 Kč
 • Inspiration nůžky dvoučepelové – 370 Kč
 • Inspiration motyčka – 220 Kč

dar

http://www.fiskars.cz/vyrobky/zahrada/ranges/fiskars-inspiration

 

dark2

KitchenGarden Basic Fiskars

Ideální dárkem pro vzorné celoroční pěstitele bylinek je sada KitchenGarden od Fiskars. Jednoduše vložíte své oblíbené rostlinky do Fiskars KitchenGarden™, zapnete LED osvětlení, přidáte vodu, sklopíte ochranný kryt a rostliny rázem získají ideální prostředí pro růst po dobu celého roku. Fiskars KitchenGarden zaručuje čerstvost bylinek kdykoliv.

dark3

http://www.fiskars.eu/content/location/2241

Nůžky PowerGear zahradní převodové dvoučepelové

dark4Nůžky Fiskars jsou ergonomicky navrženy k pohodlnému a snadnému použití. Mnoho zahradníků a odborníků je považuje za nejlepší ve své kategorii. Ergonomicky tvarovaná držadla jsou vyrobena z extra pevného polyamidu vyztuženého skelnými vlákny. Čepele z pečlivě zakalené nerezové oceli jsou v nepracovní poloze bezpečně kryty díky snadno přístupnému zámku. Největší předností nůžek je však patentovaný převodový mechanismus PowerGear, který výrazně zvyšuje střižnou sílu a zmenšuje vynaloženou námahu při stříhání silnějších větví třeba u keřů.

Doporučená cena: 940 Kč

http://www.fiskars.cz/vyrobky/zahrada/prorezavace/nuzky-zahradni-prevodove-dvoucepelove-p94-1000574

 

Lehký dámský rýč špičatý

Nástroje Fiskars z řady Light se vyznačují odolným, ale zároveň velmi lehkým provedením. Díky své váze, která jen lehce převyšuje jeden kilogram, je vhodný i pro ženy pokročilejšího věku. Špičatá čepel je vhodná pro zarovnávání trávníků či záhonů. Násada je z tvrzeného hliníku a je potažena plastem. Držadlo rýče je ergonomicky tvarováno a má příjemný měkký povrch. V rámci produktové řady Light je dále možné zakoupit hrábě (520 Kč), motyku (520 Kč) a kultivátor (520 Kč).

 • Cena: 790 Kč
 • Délka: 1130 mm 
 • Hmotnost: 1100 g

dark5

http://www.fiskars.cz/vyrobky/zahrada/lopaty-a-ryce/lehky-ryc-zahradni-spicaty-1001573

Vytrhávače plevele

Vytrhávače plevele Fiskars jsou praktické nástroje určené pro pohodlné vytrhávání plevele z trávníku. Jejich čelisti z nerezové oceli uchopí kořeny ve větší hloubce, takže plevel nemusíte vykopávat, ani se k němu shýbat. Díky vytrhávači tak budete šetřit vaše záda a zmenšíte vynaloženou námahu. Vytrhávače jsou navíc velmi lehké, jednoduché na ovládání a dostupné i v teleskopickém provedení, takže s nimi mohou pracovat všichni členové rodiny bez rozdílu výšky nebo síly.

 • Cena: 1210 – 1630 Kč podle typu.
 • Délka: 990 - 1190 mm 
 • Šířka: 300 mm 
 • Hmotnost: 1250 g

dark6

http://www.fiskars.cz/vyrobky/zahrada/nastroje-pro-peci-o-travnik/vytrhavac-plevele-teleskopicky-w82-1000737

Nůžky FingerloopTM zahradní s chráničem prstů dvoučepelové

Nůžky Fiskars s chráničem prstů ve tvaru oka, které výrazně snižuje šanci poranění. Nůžky jsou navíc vybaveny praktickým a snadno přístupným zámkem čepelí.
Cena: 530 Kč

 • Max. střihaný průměr 16 mm 
 • Délka: 195 mm 
 • Hmotnost: 150 g

dark7

http://www.fiskars.cz/vyrobky/zahrada/prorezavace/nuzky-dvoucepelove-p44-1001534

Nůžky na silné větve dvoučepelové s PowerGearX™

Extrémně efektivní nůžky na silné větve s patentovaným mechanismem PowerGear X™, který 3,5x zvyšuje střižnou sílu a zároveň stejným poměrem snižuje vynaloženou námahu. Čepel je vyrobena z vysoce kvalitní pozinkované oceli, která zajišťuje čistý řez a minimalizuje tření. Dvoučepelové provedení je navíc vhodné i pro střih čerstvých a silných větví. Pohodlná a velmi pevná hliníková držadla jsou potažena měkčeným nesmekavým povrchem.

dark8

http://www.fiskars.cz/vyrobky/zahrada/ranges/powergear-x

Speciální mechanismus PowerGear™ optimalizuje velikost střižné síly při minimální námaze zejména na začátku střihu, kdy jsou ruce roztažené od sebe a držadla nůžek se obtížné stlačují. Pomáhá ale také uprostřed střihu, kdy čepel proniká do nejširší části větve a na držadla se musí působit největší silou. V těchto mezních polohách vám převod nejvíce pomáhá tím, že snižuje nároky na sílu potřebnou na stlačení držadel.

Cena: 1 350 Kč

 • Parametry:
 • Délka: 44 cm
 • Hmotnost: 540 g
 • Střižný průměr: 38 mm

Dámské rukavice

dark9 Tyto velmi kvalitní rukavice jsou určeny pro různé druhy práce na zahradě. Pohodlně s nimi můžete pracovat s veškerým nářadím Fiskars. Použitý materiál (kůže, textil, protiskluzová vrstva) je velmi odolný a zároveň pohodlný a prodyšný pro zaručení maximálního pohodlí během použití. Speciální prošití zvyšuje pružnost a můžete tak využít celý rozsah prstů. Na zápěstí jsou rukavice opatřeny gumou, která zabraňuje sklouznutí z ruky a na konci také poutkem s otvorem pro zavěšení, a tedy snadné skladování. Jednou z nesporných předností rukavic je i fakt, že díky osobitému designu i skvěle vypadají, což jistě ženy ocení.

Cena: 440 Kč

http://www.fiskars.cz/vyrobky/zahrada/dalsi-nastroje-a-prislusenstvi/pracovni-rukavice-velikost-8-1003478

Zahradní koš skládací – 56 l

dark99Velmi praktický pomocník na každou zahradu či terasu, který najde uplatnění při sekání, plení trávy nebo i uskladnění hraček. Navíc díky možnosti skládacímu mechanismu (výška pouhých osm centimetrů) nezabere téměř žádné místo při skladování. Je jednoduše a rychle rozložitelný a okamžitě k dispozici. Jeho dvě látková ucha zajišťují snadnou manipulaci s nákladem.

 • Cena: 390 Kč
 • Technické parametry:
 • Objem koše je 56 litrů
 • Průměr koše je 40 cm
 • Výška koše je 8 cm - 46 cm

 http://www.fiskars.cz/vyrobky/zahrada/dalsi-nastroje-a-prislusenstvi/kos-zahradni-solid-56-l-1015646

 
Věříme, že vám naše nabídka produktů pomůže se inspirovat při nákupu vánočních dárků pro vaše nejbližší a přejeme vám příjemné a šťastné prožití vánočních svátků!
Reklama