Občas můj přítel za mnou přijede i uprostřed ovulačního cyklu a pak má smůlu, protože mu nekompromisně nasadím kondom. Vím, že to chlapi nemají moc v lásce. Takže když jsem šla posledně do DM koupit další krabičku a uviděla jsem tam DUREX vibrační kroužek za 149 korun, neváhala jsem ani chvíli. Nemám na rozhazování, ale do takovéhle  zábavy jsem ochotná investovat, žijeme přece jen jednou. Prodavačka je moje sousedka, na její blbý úsměv jsem reagovala tak, že to má být recese pro bráchu k svátku.

Můj přítel je sice trochu konzervativní, ale byl zvědavý na těch 20 minut extáze, které jsem mu na tu noc slibovala smskama. Ochotně si nechal kroužek navléct na kondom, a  pak jsme zapli spínač. Oba jsme rozhodně měli velmi příjemné pocity, ale řekla bych, že ta extáze přišla bouřlivě velmi brzo stejně hlavně díky tomu natěšení, chechtání a uvolnění... A DUREX slibuje na obalu 20 minut, jenže my jsme do vybití baterky naměřili 55 minut!
Bonda


A pak věřte reklamám, že jo? Vibrační kroužek jsem ještě nikde nezahlédl, ale zní to jako správná blbina do postele, asi se po tom poohlédnu. Těch 149,- by mi třeba mohla dát redakce, jakože na studijní materiál, no ne? :-)

Pište mi i o kroužcích na redakce@zena.in.cz!

 

Reklama