Vztahy

Masturbuji a myslím přitom na šéfa

Souhlasím s redakcí, že láska má milion podob... Například i taková platonická láska dokáže úplné zázraky, a co víc, dokáže život člověka obrátit vzhůru nohama...

....dokáže člověka přinutit dělat věci, které by normálně – „se střízlivou hlavou“ – nedělal.

 

Se svým přítelem žiji téměř pět let.

Máme se rádi, vážíme si jeden druhého a mimo nepatrných hádek mezi námi nikdy nebyl žádný konflikt, či žádná vážná prasklina.

 

Před dvěma měsíci jsem nastoupila do nového zaměstnání a můžu vám říci, bylo to peklo. Práce mě bavila, to ano, ale můj šéf byl (a stále je) neuvěřitelný pes.

Nikdy nevíte, s jakou náladou přijde do práce, nikdy nevíte, kdy mu přeskočí v hlavě a seřve celé naše oddělení. Je to nevyzpytatelný člověk a já z něj mám strach.

 

Občas jsem se s ním i „chytla“ a hádka s ním je hotový očistec. Když se dostane do afektu, nezná bratra a kolikrát vysloví věci, za které se nám následně omlouvá...

 

Jenže mně se v poslední době hlavou honí dost podivné myšlenky. Myšlenky, kterým nerozumím a ze kterých mám strach.

 

Ve snech se se šéfem miluji...

Když masturbuji, vždy si představuji šéfa...

Když se miluji s přítelem, představuji si, že mě líbá a miluje šéf....

 

Několikrát jsem tyto dotěrné představy snažila odehnat, ale vždy se vracejí.

Aniž si to uvědomím, mám je zase v hlavě!

 

Přitom šéf není žádný playboy! Je mu hodně přes čtyřicet let (skoro padesát) a soutěž krásy by jistě také nevyhrál. Přesto mě ty představy „o něm“ doženou doslova k extázi.

 

Jemu jsem samozřejmě nikdy nic nedala najevo, stejně jako příteli. Vlastně tento dopis je má první zpověď o mých snech a představách.

 

Myslím, že bych ani ve skutečnosti s ním spát nechtěla – tedy myslím, jistá si tím nejsem, ale především se chci zbavit těch fantazií, jenže mi to opravdu nejde....

 

Je to normální?

Je normální, že mě vzrušují erotické sny o člověku, kterého vlastně ani nemám ráda a bojím se ho?

 

Chci se toho zbavit, ale nevím, jak na to. Přemlouvání a hlídání sama sebe nepomáhá. Někdy mám pocit, že mě ty představy skutečně ovládají a manipulují s mým životem. Nemám je, nemám sebe pod kontrolou.

 

Zažil jste někdo něco podobného? Ráda bych věděla, jak najít cestu z tohoto začarovaného kruhu.

   
15.04.2005 - Láska a vztahy - autor: Čtenářský příběh

Komentáře:

 1. [12] pajdulka-haf [*]

  Romy..je to uplne normalni..ve snech se ti totiz zda o vecech co si bud v podvedomi prjes a nebo to,z ceho mas obrovsky strach..aspon psycholozka nam to na prednasce rikala.. Tak ti preju hezci sny..
  pa

  superkarma: 0 17.04.2005, 20:30:50
 2. avatar
  [11] kemy [*]

  Fiona: to mně, když bylo šestnáct a byli sme se třídou sjíždět berounku, nějakej ožrala v hospodě přemlouval, ať si sundam plavky! to už nebylo tolik normální... bylo mu tak šede..
  Romana: myšlenky sou myšlenky a nejsou to činy. neměj z toho takovou hlavu _ kolik pubertacek asi v posteli radši vidí Bradda Pitta než toho svýho? tak ty máš prostě představy někoho, kdo by byl na tebe přísnej. je to ok. časem to vyšumí...

  superkarma: 0 17.04.2005, 16:23:51
 3. avatar
  [7] Lilinka [*]

  Fiona:

  superkarma: 0 16.04.2005, 12:12:32
 4. avatar
  [3] Vivian [*]

  Taky bych řekla, že je to normální, určitě to není nemoc ani úchylka Ale těžko říct, co s tím, když tě to tak obtěžuje... Jediná cesta asi bude naučit se s tím žít, nějak se s tím srovnat, netrápit se tím. Protože představy si člověk nemůže zakázat, to nefunguje...

  superkarma: 0 15.04.2005, 16:19:43
 5. avatar
  [2] Rybulka [*]

  Já si myslím, že to normální je. Asi to vychází z podvědomí, z něčeho, co si možná Romana ani neuvědomuje. Ale jak se toho zbavit, to nevim.

  superkarma: 0 15.04.2005, 16:10:51

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme