Náš testovací pár vyzkoušel vzájemnou masturbaci, toto jsou výsledky! Mužský pohled na partnerskou masturbaci je jasný: kdykoli a jakkoli. Ženský pohled se výrazně liší: Vzájemná masturbace může být krásná, ale i v jistých ohledech velice rušivá.

sex

Určitě jste už někdy uvažovala o tom, že masturbace s partnerem by mohla být zajímavým zpestřením erotických chvilek. Nabízejí se hned tři možnosti: On se dívá... ona se dívá... oba se dráždí. Jak se tyto tři možnosti líbí něžnému pohlaví? A jak chlapákům? Co si o vzájemné masturbaci myslí náš testovací pár?

Františka

Nejsnadnější je pro mě, pochopitelně, když si to přede mnou dělá chlap - je to užitečné pro chvíle, kdy z nějakého důvodu nemůžu nebo nechci. Ale saháme k ní i jindy, pro zpestření sexuálního života. Baví mě dívat se, jak se hladí, a učit se tak jeho vzrušivá místa a intenzitu dráždění, kterou má rád.

Když však za mnou poprvé přišel partner s návrhem, abych mu ukázala, jak si to dělám já, strašně jsem se styděla. Je to přece jen dost intimní oblast a moc se mi nechtělo nechat ho do ní nahlédnout. Dalo mu to dost přesvědčování a musel si získat mou naprostou důvěru, abych svolila. Výsledek skutečně stál za čekání - partner byl tak strašně vzrušený, až jsem si myslela, že mě to nenechá dokončit a rovnou na mě skočí. Alespoň vím, co na miláčka zabírá, i když je hodně utahaný...

Současnou masturbaci jsme zkoušeli jen párkrát a vždycky s nevalným výsledkem, alespoň pro mě. Buď jsem se soustředila jen na sebe, pak mě ale rušilo, jak vedle mě hlasitě dýchá a snaží se mě při tom dotýkat, takže se kýžený výsledek nedostavil. A nebo jsem se naopak moc soustředila na partnera, aby se to líbilo jemu, a pak bylo rovnou lepší, když si to dělal jen on.

Celkově vzato nám však autoerotika přinesla do společného sexuálního života spoustu zajímavých zážitků a stala se pravidelnou součástí našich milostných předeher.

Standa

Zkoušeli jsme to všelijak, jednou jsem si to dělal sám, podruhý zase ona, pak jsme na to vlítli společně... bylo to fajn vždycky. Ale není nad klasiku, onanii beru spíš jako takový zpestřeníčko. Ale že by mě to nějak dvakrát uspokojovalo, když vím, že je vedle mě úžasná baba, která to chce taky, to se říct nedá. No, to ne, prostě není nad klasiku.

Reklama