Láska může kvést nejen v každém věku, ale i v jakýchkoliv podmínkách. Své o tom ví masový vrah Charles Manson, který ve věku 80 let plánuje svatbu se šestadvacetiletou ženou. Svatební obřad proběhne za mřížemi věznice v Corcoranu.

Budoucí nevěsta Afton Elaine Burton je s Mansonem v kontaktu od svých 17 let. Z rodného Illinois se dokonce přestěhovala do Corcoranu, aby byla svému příteli blíž a mohla ho o víkendech navštěvovat. Mladé dívce přijde celá situace naprosto normální: „Lidé si možná myslí, že jsem blázen. Ale oni nic nevědí. Toto je pro mě to pravé, pro tohle jsem se narodila,“ říká Burton, která se stará o Mansonův web, kde bojuje za jeho propuštění.

\fs

Charles Manson na konci 60. let minulého století zavraždil spolu se svými stoupenci 9 lidí. Mezi nimi byla i těhotná manželka režiséra Romana Polanského. Manson byl odsouzen k trestu smrti, který se po novelizaci zákona změnil na doživotí.

I přes hrůznost svých činů se Manson stal jakousi zvrácenou ikonou, která inspirovala i některé umělce. Muzikant Marilyn Manson si propůjčil jeho příjmení pro svůj pseudonym, kapely Beach Boys a Guns’N’Roses na svých albech použily jeho texty a Trent Reznor ze skupiny Nine Inch Nails dokonce jednu ze svých desek natočil v domě, kde se odehrály všechny vraždy.

A co si o celé situaci myslíte vy? Připadá vám tento sňatek normální? Umíte si představit, že byste si vzala vraha?

af

sfg

Zdroj foto: Extra.cz, Everyjoe.com

Reklama