Vaření

Maso je mužská záležitost, zelenina zase ženská

Skutečně zajímavý a podnětný příspěvek zaslala k dnešnímu tématu čtenářka Jindřiška. Její manžel rád vaří maso, ona zase zeleninu, tak to mají rozdělené. Podívejte se i na fotky chlapa-kuchtíka!

Téma dne je tentokrát kuchyňské: Chlapi a vaření. Níže si přečtěte příspěvek čtenářky Jindřišky o tom, jak mají pěkně s manželem rozdělené kuchařské funkce...


Krásný den,
toto téma mě velice zaujalo a jsem jedna z těch šťastných manželek, že mám muže, který rád vaří a to pravidelně o víkendech nebo připraví štědrovečerní a silvestrovské menu a mě k tomu vůbec nepotřebuje a já se radši klidím z kuchyně, stejně by na moje rady nedal a jak říká, že bych se mu tam určitě i pletla. Nesmím zapomenout, že vaří i celou naši dovolenou a já mám opravdu dovolenou a on si při vaření odpočine. Přitom i stihne všechnu práci venku kolem domu, všechno opraví a se vším si ví rady a do baráku nepotřebujeme řemeslníka.

chlap v kuchyni

Vaří už od mládí a původně chtěl být kuchařem, ale to se mu nepovedlo a tak vaření se stalo jeho koníčkem. Přála bych vám ochutnat svíčkovou z králíka, pečené kuřátko na zelenině, vepřové na feferonce, řízečky, sekanou, upeče chleba, udělá obložené mísy, chlebíčky, jednohubky, polévky, bramboráky a jiné dobroty, ani se to nedá všechno vyjmenovat.

chlap v kuchyni

Hlavně rád vaří z masa a maso má rád, já jsem pravý opak a tak to máme rozděleno, o víkendu jídla masitá a já vařím v týdnu jídla bez masa a zeleninová, už si taky zvykl, ale na víkend, kdy se postaví k plotně, se moc těší. Budete se divit, ale ani v kuchyni moc nepořádek neudělá a hned si i průběžně umývá nádobí, že je zamazaný sporák nebo drobky na zemi? To neřeším a pak vše poklidím, ale až po dobrém obědě.

chlap v kuchyni

Když má přijít návštěva, tak se taky pochlubí něčím chutným a je rád, že ho pochválí i jiní a hlavně, že jim moc chutná. Na ty dovče nevaří jenom pro mě, ale bereme sebou vnoučata, tak vaří všem a udělá oběd a i něco dobrého k večeři.

Nesmí mu nikdo radit, to nesnáší a je prý v kuchyni nejlepší.
Tak co, chtěli by jste mít taky doma takového kuchaře?

Mějte se krásně a Žena-in je super.
Jindřiška

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 14. června 2011: Chlap v kuchyni

Chlapi. Tak jim to konečně můžete nandat! V našem dnešním tématu si je totiž vezmeme pěkně na paškál, tedy je a jejich vaření.

 • Jak vaří váš chlap?
 • A jak vypadá kuchyně, když ji opustí?

Zapomlouvejte si trochu, milé čtenářky! Však oni to ti vaši mužští jednou za čas snesou. Svěřte se ostatním čtenářkám s tím, jak a jestli vůbec váš partner vaří, jaký je jeho mistrovský kulinářský kousek a jestli po sobě nechává v kuchyni nepořádek. A když budete opravdu důmyslné, třeba se vám podaří toho svého kuchaře při vaření načapat s foťákem! Anebo alespoň vycakněte spoušť, kterou v kuchyni zanechal. Text dlouhý alespoň jako tento odstavec a jednu fotku (pokud budete mít) zašlete na e-mailovou adresu redakce - viz níže. Do předmětu mailu nezapomeňte uvést heslo: CHLAP V KUCHYNI.

Chcete-li mít šanci na otištění příspěvku, zašlete ho v úterý 14. 6. 2011 nejpozději do 14.30 hodin. Získat za něj můžete krásný dárek, totiž knížku Ursuly Summové Sestavte si pokrmy dělené stravy z nakladatelství iKAR a čaj PICKWICK fruity Rainforest.

kucharkacaj

   
14.06.2011 - Příběhy - autor: Jakub D. Kočí

Komentáře:

 1. [4] bles [*]

  Chlapi jsou prostě dobří kuchaři - mají ten jazýček nějaký mlsnější:) Můj manžel hrozně rád experimentuje a pořád nakupuje spoustu omáček, pochutin, atd. Je pravda, že to pak při tom vaření využije a máme doma spousta nového a zajímavého jídla. Osobně pak zkouším zkonzumovat ten zbytek:). I když díky němu zase objevíme spoustu novinek - jako např. Hellmanns dresink Kari a ananas - určitě stojí za vyzkoušení:). Normálně bych ho asi nekoupila - ale manžel -ten má tu pusu prostě mlsnou.

  superkarma: 0 15.06.2011, 21:37:08
 2. avatar
  [3] lullaby [*]

  hned bych si ho občas půjčilaSml59Sml22

  superkarma: 0 14.06.2011, 10:39:24
 3. avatar
  [2] enka1 [*]

  Takový Ferda mravenec je k nezaplacení.

  superkarma: 0 14.06.2011, 10:25:34
 4. avatar
  [1] Midsummer [*]

  A navíc i dobře vypadá Sml16 . Kdes ho ho sehnala, si taky zajdu, jestli ještě mají... Sml32 

  superkarma: 0 14.06.2011, 10:12:32

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme