A máme tady jeden mužský názor, za který samozřejmě děkujeme. Přečtěte si debatu, kterou vedla se svým kamarádem čtenářka Radka a posuťe, kdo má pravdu.

Nedávno jsem se bavila s jedním kamarádem a debata se stočila na ženský prsa a podprsenky. "Všechny jste podvodnice", začal na mě útočit Petr. "Oblíknutý vypadáte jako super kočky s pevnýma trojkama a pak když sundáte podprsenku, my chlapi jen zíráme, co jste v ní měly schovaný" ..

Když o tom tak uvažuju, myslím, že má v něčem pravdu. Taky mám asi tři push - up podprsenky, které mi udělají nejen větší prsa, ale taky se prsa pěkně zvednou. Proč bychom je ale nenosily, když si je můžeme snadno koupit v obchodě a prsa v nich vypadají opravdu pěkně?

"Podvod je to, nefér hra na nás na chlapy, vždyť vy se prsíte, abysme si vás všimli a leckdy je to opravdu maskování ničeho"... lamentoval dál Petr. Ta debata nevedla k ničemu, taky jsem mu říkala, že dneska se už prodávají vycpaný slipy, na to se jen uchechtnul: "No a kdo je nosí? Znáš nějakýho chlapa, kdo je nosí? A kolik tvejch kamarádek má vycpaný podprsenky nebo nějaký tvarovaný, aby nebylo vidět, že má povislý prsa? Skoro všechny!"

Uznávám, že má pravdu, skoro všechny mé kamaprádky mají push - upky, aby vypadaly hezky. Snažila jsem mu ještě vysvětlit, že o prsech přece vztah není a zase si mlel svou. "Fakt jste podvodnice, to mi prostě nevymluvíš. Máte k tomu dostatečně prostředků a zneužíváte je. Kdybych to bral do extrému, jak mám věřit i v ostatních věcech ženský, která maskuje svý poprsí. Jak mám vědět, že mi říká pravdu, třeba že bere prášky, že jí je 18 a ne 15, že má jen jedno dítě, když se s ní seznámím, že nehledá vztah, ale jen povyražení? A pak je to všechno jinak, stejně jako s tou podprsenkou??? "

Tak to byla moje debata s jedním "zapálencem pro podrsenky" :)

Radka

Myslíte si také, že jsme podvodnice? Kdo má pravdu? Napište nám svůj názor. Také klamete tělem, když si kupujete puch up podprsenky, nebo si myslíte, že na tom není nic špatného? Jak bychom se mužům líbily, kdybychom chodily bez podprsenek? Jak byste se bez ní cítila vy?Jaký názor na to má váš partner? Také mu vadí, že nosíte push-upku?

Napište nám redakce@zena-in.cz

Soutěž: Obr. 4

4

Penelope Cruz, Angelina Jolie, Eva Mendes

 

Reklama