Děkujeme za poslední příspěvek, k dnešnímu tématu. Poslala nám ho čtenářka s nickem Karlak a je krásnou tečkou za dnenším určitě zajímavým tématem.

který zveřejňujeme Svou první podprsenku, jestli se to tak dá říct , jelikož košíčky byly o něco málo větší než rozpůlený ping pongový míček, jsem dostala v devítce. O něco málo větší jsem si pak koupila až v době těhotenství, kdy se má hruď začala zvětšovat natolik že jsem si ji mohla dovolit. Pár týdnů po porodu jsem prodělala zánět prsou a opětovně se vrátily do původní velikosti, tedy téměř žádné.

Ve škole na mě kluci pokřikovali urážky typu : máš prsa po tatínkovi, žehlící prkno apod. Když někdo vypadá jako kluk a ještě na něho volají Kájo není to nijak příjemné ale časem jsem si zvykla. Nechala jsem si narůst dlouhé vlasy aby alespoň podle nich bylo vidět že jsem dívka.

Mrzelo mě to a tiše jsem záviděla svým vyvinutějším spolužačkám, několikrát jsem kvůli tomu i brečela. Nejhorší snad bylo, když  se na mě prodavačka v obchodě utrhla, na co že tu podprsenku potřebuji. Postupem času jsem se s tím smířila a začalo mi to být jedno.

Většinou do té doby než se mi začala zase nějaká dobrá duše smát. Když se objevily na trhu podprsenky typu push-up měla jsem radost. Nadzvedly visící halenku, tričko a v neposlední řadě i mé sebevědomí. Později mé nadšení pro ně pominulo a vrátila jsem se ke svým sportovním lambadám.

Bratr si vzal děvče, které si narozdíl ode mě mohlo, jak samo říkalo, na ně postavit půl litr s pivem. Teď když se setkáme, pokaždé naříká, jaké má zdravotní problémy, protože  trpí její páteř a když je vedro jak se hrozně potí. A já jsem spokojená s tím, co mám, a nechápu jak jsem se kvůli nim mohla někdy trápit.

Přeji všem krásný den Karlak

Každý postě toužíme po tom, co nemáme. Ale tak už to chodí a je dobře, když se dokážeme smířit s tím, co nám příroda dala do vínku. Jenomže někdy to holt chvilku trvá.

 

Reklama