Kdyby vyhrála čtenářka Maryene miliony, z části by je rozdala tam, kde je potřeba. Třeba jednou vyhraje, neboť sází, a sny se jí splní. I ty osobní.

Hezký den na ženě-in.
Přiznám se, že jsem si také vsadila. Výhra by mě potěšila a nemusely by to být miliony. Celý život jsem pracovala, ale žádné bohatství jsem tím nezískala. Představovala jsem si, že až budu ve věku, kdy děti dospějí, budu už na tom finančně tak, že je budu moct zabezpečit. Všechno je jinak. Před třemi lety jsem přišla o práci a skončila jsem v předčasném důchodu. Děti se zařizují, ráda bych pomohla, ale nejde to, jak bych si představovala. Přišly i nemoci a velké platby u doktora. Občas není kde na to vzít. Je mi vždycky smutno z toho, když se dívám na zprávy, kde se dozvídám o tom, jak se u nás zpronevěřují miliony a na druhé straně, když někomu onemocní dítě, musí prosit o finanční pomoc u spoluobčanů.

Když lidé vyhrají velké peníze, často je to změní, přestanou pracovat, rychle je utratí a jsou na tom bídněji než před výhrou. Myslím si, že já bych si věděla rady. Velkou část bych rozdala.
Určitě bych myslela především na rodinu a na děti. Investovala bych určitě  do zdraví. Zbavili bychom se my i děti hypoték, pomohla bych postavit se dětem pevně na svoje nohy.

I v podnikání, do kterého se pustily po dokončení škol je potřeba investovat.

Nemám obavy, že by peníze pokazily naše děti, myslím si, že jsme je dobře vychovali.

Raději dávám, než dostávám, takže by mě potěšilo dělat radost lidem kolem sebe. Protože s penězi to jde snáze, než bez nich.

Dopřála bych si něco pro radost i sobě. To, co potěší každou ženu. Nákupy, kosmetika, trochu se nechat hýčkat. S manželem bychom si zajeli do lázní.
A konečně bych se mohla věnovat svému velkému koníčku, cestování. Je toho tolik, co bych chtěla vidět, navštívit, procestovat. Takže bych investovala i do synovy cestovní agentury, ve které mu pomáhám a rozjeli bychom to ve velkém. 

Takže konec snění a výherci přeji, aby mu výhra přinesla štěstí.
Maryene

pozn.red. Text nebyl redakčně upraven

_________________________

Vy kdybyste vyhrála, určitě bychom Vám také přáli štěstí. (A také bychom se chtěli pohybovat ve vaší blízkosti :))
Tak sázejte dál a hodně štěstí.
A děkuji, že jste napsala.
Pěkný den
Saša

Téma dnešního dne zní: Miliony

Pište na redakční e.mail: redakce@zena-in.cz

  • Zasněte se společně s námi.
  • Dejte průchod své fantazii!
  • Napište nám, co by, kdyby…
  • Co byste dělaly, kdybyste vyhrály 400 milionů?
    nebo i polovinu, čtvrtinu…
  • Zbláznily byste sem nebo zůstaly nohama na zemi?

Moc se těšíme na vaše příspěvky.

Jednu ze čtenářek odměníme „skromným“ dárkem, takovou pěknou cenou útěchy: kosmetikou Dove

darekkdovee

Reklama