Džísku, kterou si občas oblékne čtenářka Maryene, si můžete prohlédnut prostřednictvím přiložené fotografie. Určitě ji navzdory věku moc sluší.

Hezký den, milé ženy.

Za našich mladých let bylo nošení džínového oblečení téměř rebelstvím i projevem určité odvahy. Ve školním řádu jsme to měli zakázáno a nebylo ani jednoduché podobné oblečení sehnat. První „džínovou“ bundu jsem si ušila sama z denimu a původně to ani bunda být neměla, pokoušela jsem se o tzv. safari šaty se spoustou kapes, ale tlačil mě tehdy čas, takže jsem to nakonec zkrátila pouze na vrchní díl a byla z toho bunda.

Tu další jsem si koupila v Tuzexu za peníze z brigády dobrodružně směněné za bony. Kupovala jsem ji s tlukoucím srdcem a dlouho patřila k mému nej oblečení. Nosila jsem ji téměř ke všemu, krajkové minišaty nevyjímaje. Ale jenom ve volném čase, školní zákaz byl neúprosný.

Tu poslední už mám také pár let a občas si ji ještě obléknu, přestože si mnozí mohou myslet, že takové oblečení je výsadou mladých a já už přece patřím k důchodovému věku.

Manžel, ten coby voják z povolání mnoho civilního oblečení neměl, ale džízka byl jeho oblíbený civil. Dnes už ji nenosí, nejenom z důvodu, že přibral, ale také proto, že za poslední roky co skončil u armády, si pořídil i spoustu dalšího civilního oblečení, tak si to užívá.

Maryene

pozn. red.: Text nebyl redakčně upraven

mardziska

________________________

Ne, ne džíska není výsadou oblečení mladých, oni ji totiž nedokážou náležitě ocenit. Tak jako my, tak jako Vy, tak jako Váš manžel …
Děkuji, že jste napsala a mějte krásný den
Saša

Téma dnešního dne: Džíska

  • Nosíte, nebo nosila jste džísku?
  • Nosí, nebo nosil džísku váš partner?
  • Vzpomenete si ještě na tu svoji první?
  • Co pro vás džíska znamená?
  • Líbí se vám?
  • Pokud ne, proč ne?
  • A pokud ji nenosíte, z jakého důvodu?

Příznivkyně i odpůrkyně tohoto specifického oděvu:
pište na redakční e-mail: redakce@zena-in.cz

Jednu ze čtenářek odměníme opravdu pěkným dárkem, a to jak pro vás samotné, tak i pro partnera.
Pánskou toaletní vodou: Infinite Seduction a dámským luxusním tělovým krémem: Planet Spa se svěží vůní květů plumérie a citronu.

darekdziska

Reklama