Doposud jsem vždy trávila zimu v práci a doma a byla jsem ráda, že jsem měla alespoň pár dnů volna kolem Vánoc, které jsem mohla věnovat přípravě na svátky a také rodině. Luxusem bylo pro mě posezení u domácího krbu, pěkně plápolajícího a šálku dobré kávy.

Dodnes závidím všem lyžařům, já jsem se lyžovat nenaučila díky úrazu kolene v mládí, ale obdivuji zasněžené svahy a lyžařské umění. Přesto mám raději teplo a pokud bych měla volit, kde bych nejraději trávila zimu, tak určitě někde v teple, například v Karibiku u bílých pláží s teplým sluncem nad hlavou. Nejraději s celou rodinou. Můj sen je vyrazit i s manželem, s dětmi a prožít k rásné společné chvíle v netradičním prostředí.

Letos po třiceti letech mám najednou spoustu času a mohla bych teoreticky konečně vyrazit, kam se mi zachce, nechodím totiž do práce. Ne, že by se mi nechtělo, ale dostala jsem výpověď. Prakticky tedy budu zimu trávit doma, k tomu, abych někam vyrazila se mi sice dostává času, nikoliv financí. Takže letos nikam nevyrazím, ale všem, kterým se to podaří, ať už a hory nebo do teplých krajin přeji, aby to byla pro ně ta nejlepší volba.
Ćtenářka Maryene

Text nebyl redakcí upraven.

Přejeme brzký obrat k lepšímu.

Téma na dnešek zní: Kde chcete přečkat letošní zimu? Pište na adresu

redakce@zena-in.cz

Reklama