Domácnost

MartinaC si se svými fenkami taky užije

Tak my máme dvě fenky jednu westíka (2 roky)  a jednu skotského teréra ( 10 měsíců). Manžel neb to je knihomol :o) tak už v osm zaleze do ložnice si číst a náš pes už před ložnicí pošlapuje od půl osmé co kdyby šel dříve. No když manžel kouká na film a nejde hnedka v osm jí alespoň otevřít, tak tam vydává takové různé zvuky a šrábe na dveře u ložnice. Jak se dveře otevřou skočí do postele a je spokojená. A začíná její každodení rituál nejprve si lehne do noh pak se posune dále k hlavě a aby manžel věděl že tam je tak mu pořád dává hlavu do knížky a vyžaduje aby jí vzal pod deku. Takže když já dorazím do ložnice tak na mém místě leží pes, pěkně přikrytá dekou a dělá jako, že tam není a ani se potvora nehne. To jí musím sundat abych měla volné místo na ležení a když jí dávám dolů tak je jako z gumy a jen malinko pootevře očka, ale jinak se nehne.

Taky mají asi naše holky v hlavě nějaký budík neb jak je za pět minut pět, kdy dostávají večer nažrat tak začnou lítat ze země na gauč a spátky a začnou děsně dělat kravál a když si jich nikdo nevšímá tak to Vás začnou štouchat čumákem. Stačí se jen zvednout a už mažou na místo kde dostávají misky s granulkama.

Jianak u naší mamky jak En (westík) vleze do bytu atak maže ke špajsce a čeká na dobrůtku, když se mamka opozdí neb hladí Ketty (skoťáka) tak En začne vrčet, štěkat a dožadovat se dobrůtky. Jak jí dostane je zase klidná a hodná. Je to takový rozmazlený hajzlík:o)

MartinaC

Pozn. red.: Text nebyl redakčně upraven.

Dnes si povídáme o zvířecích zlozvycích a závislostech. Má nebo měl některý zvířecí člen vaší domácnosti nějaký zlozvyk? A jaký? Podařilo se vám ho nakonec tomuto zlozvyku odnaučit? Svoje zážitky, zkušenosti a příběhy, které můžete doplnit také fotkou svých miláčků, posílejte na adresu

redakce@zena-in.cz

   
12.05.2010 - Zvířátka - autor: Eva Soukupová

Komentáře:

  1. avatar
    [1] Alka1 [*]

    A jak umí naši miláčci zahřát postýlku. Sml30 O víkendu chodí Kačka spávat dřív než já a většinou leží až u polštáře. Když jdu do postele, v polospánku se sama přesune do noh a zvlášť v zimě je i přes peřinu příjemně zahřáté prostěradlo. Sml59 

    superkarma: 0 12.05.2010, 18:43:34

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení

Náš tip

Doporučujeme