Přeji pěkný den. Vztah k televizi nějaký mám, jako dítě jsem milovala víkendové pohádky. Ale posledních pár let se mi docela odcizuje. Televizi totiž nemáme. Stará televize se nám asi před osmi lety rozbila a tak jsme si s manželem řekli, že ušetříme na novou a koupíme něco pořádného.

Jenže pokaždé, když jsme něco ušetřili, našlo se něco, za co bysme ty peníze utratili radši. Dovolená, lednice, počítače, tiskárna, foťák, zase dovolená a tak to šlo pořád dokola. Až jsme zjistili, že jsme bez televize už skoro rok a vlastně nám ani nechybí.

Ani nebylo nutné se na čemkoli domlouvat. Bylo jasné, že to tak ještě nějakou chvíli zůstane. A zůstalo.

Kdyby teď manžel šel a nějakou televizi koupil (já to neudělám, protože nejsem ten technický typ), rozhodně bych se nezlobila. Jen mám pocit, že by stejně byla téměř vždy vypnutá. Žijeme si bez ní celkem dobře.

Pěkný den přeje Martina

Text nebyl redakcí upraven.

ještě pořád si povídáme o televizích a svým názorem můžete přispět i vy! Televize a já je téma dnešního dne.

  • Máte televizi?
  • Jaký vztah k ní máte?
  • Obešla byste se bez ní?
  • Na co koukáte nejčastěji?
  • Kolik času u televize trávíte?
  • A co na televizi říkají vaši mazlíčci?

Vaše příspěvky k tématu televize a já posílejte na adresu

redakce@zena-in.cz

Došlé příběhy budeme v průběhu celého dneška zveřejňovat a samozřejmě na konci dne také vybereme jednu z pisatelek, kterou odměníme. Tentokrát můžete získat hydratační krém na nohy s granátovým jablkem a čokoládou od Avonu a ještě jednu čokoládu do žaludku od Orionu.

Reklama